Įkraunama...
Įkraunama...

Gražios mintys apie vaikus

Kūdikiams nieko nereikia daryti, kad jie taptų tobulais, jie jau yra tobuli ir elgiasi taip, lyg tai žinotų. Jie žino, kad yra visatos centras. Jie nebijo paprašyti to, ko nori. Jie nevaržomai reiškia savo emocijas. Jūs puikiai zinote, kada kūdikis pyksta, jūs tai puikiai žinote, tiesą sakant, visi kaimynai tai žino. Kai jis laimingas, taip pat žinote, nes jo šypsenos nušviečia visą kambarį. Jie pilni meilės.
......
Ir jūs tokie buvote.
Po to pradėjome klausyti suaugusiųjų, kurie jau buvo pasidarę baimingi ir mes ėmėme neigti savo tobulumą.

/Louise L. Hay/
Atsakyti
Glaudžiuos mamyt prie tavo rankų,
Taip šilta,gera ir jauku,
Kai busiudidelė suprasiu
Kokia brangi esi man tu.
Nepyk mamyt,kad as nemiegu
Ir nakti būna tau sunku,
Žinok užaugus dovanosiu tau savo meilę su kaupu.
Atsakyti
"Dukra ir mama niekada neapsieina viena nuo kitos-nepaisant visų nesutarimų.Juk širdimi ir mintimis jos yra taip glaudžiai susijusios,kad visą gyvenimą norom ar nenorom,jos dalinasi kiekviena meile,kiekvienu džiaugsmu,kiekvienu liūdesiu ar karčia neteisybe." book.gif /Pam Brown
Atsakyti
kiek graziu zodziu, kad ne viena skaitydama net apsiverkiau cray.gif
labai gera temele smile.gif
Atsakyti
"Gimus vaikui gimsta ir močiutės."/Judita Levi smile.gif
"Sprendimas turėti vaiką be galo reikšmingas.Tada apsisprendžiama visam laikui išleisti širdį iš kūno."/Elizabet Stoun wub.gif
"Kol vaikui rodysi vaivorykštę darbas palauks,bet vaivorykštė nelauks,kol atliksi darbą."/Patricija Klaford smartass.gif
"Geriau save suvokdamas vaikas pasiekia daugiau,o svarbiausia-jis labiau džiaugiasi gyvenimu."/Wayne'as Dyeris book.gif
Atsakyti
wub.gif Labai Tau dėkui ,Pingviniuk - tavo dėka fantastiškai praleidau valandėlę
Atsakyti
QUOTE(Storuliuke @ 2006 09 29, 16:45)
wub.gif Labai Tau dėkui ,Pingviniuk - tavo dėka fantastiškai praleidau valandėlę


Ačiū wub.gif Na čia ne mano vienos nuopelnai ax.gif Ir kitos mamytės labai daug gražių žodžių parašė thumbup.gif

Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Naujagimiui
Aš jau Esu ! Matau kaip už lango mainosi diena,kaip supasi danguj geltona saulė ir tiesia į mane rankas mama.Tik vieną ją aš iš visų pažįstu....Girdžiu kaip skleidžiasi gėlė,smuikuoja žiogas,kaip griūdamas nubėga basas vaikas - tikriausiai mano brolis....ir jaučiu,kaip gera šitaip bėgti.Kai išmoksiu,paprašysiu saulės,kad pribarstytų strazdanų ant nosies,ir lėksiu,vydamas drugius ton pusėn,kurion pašauks mane Vaikystė .....
Aš jau Esu ! Aš dar nemoku juoktis,todėl verkiu iš laimės,iš saugumo,nes man patinka Būti.O visos spalvos plūsta į mane,visi garsai,kokie tik yra ,apsupo mano klausiančias akis,ir aš,ieškodamas mamos,nusišypsojau....
Kaip gera Būti !!!!!!
Priimk mane ,Pasauli .Gerumu ir šviesa užliūliuok,nepagailėk man šilumos ir meilės.Ateidamas prašau.....išsaugok mano mamą,kad turėčiau kam nusišypsoti, prikelk saulutę bundančiais rytais,ir lai bėgioja basas mano brolis - kai paaugsiu aš jį pasivysiu.Aš jau Esu.Priimk mane ,Pasauli. Aš atėjau pažinti ................. wub.gif
Atsakyti
KŪDIKYSTĖ

Įeik vidun. Ar nepažįsti,
Meni, kuo kvepia kūdikystė?

Pavasariu - šviesiu, ankstyvu,
Pumpurėliu berželio gyvu.

Džiovintais vėjy vystyklėliais
Ir stebuklingais tepalėliais.

Šviežiom skiltelėm obuolių,
Gardžiausiu žemėj pieneliu.

O taip ! Bet aš gerai jaučiu,
Kad tarsi žydinčiu medžiu
Visų pirma,
Visų pirma -
Ji kvepia mylinčia mama.

Ji kvepia mylinčia mama -
Jaukiausia žemėj šiluma...

/Dalia Kudžmaitė/

KIPSE, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 10 01, 22:55)
KIPSE, ačiū  4u.gif


Nėr už ką. Pati nustebau šį (tėvo pusseserės) eilėraštį radus savo vaikystės Genio žurnale. Ir man jis labai wub.gif , tik kad mūsiškiams vaikams nebeaktualus- jų vystyklėliai nebedžiūsta vėjy biggrin.gif
Atsakyti
TU ATĖJAI?!

Tai sėskis ir klausyk,
Ką tau širdim ir lūpomis kalbėsiu,
Nes atiduoti noriu viską,
Ką žinau, ką suprantu
Ir ką jaučiu,
Ir ką myliu,
Ir ko neapkenčiu.
Išmokyt noriu
Mylėt, atleist, patart,
Padėt suklupusiam
Ir jo nebart,
Girdėt, kai lūpos tyli,
Matyt, kai akys užsimerkę,
Pajusti ilgesį,
Išgirst, kai verkia.
Išmokyt noriu
Būti žmogumi.


/Ona Jasinskienė/
(Susitikimas)
Atsakyti
"Visas mano gyvenimas – mano dukterys. Jeigu jos linksmos, jeigu jos laimingos, gražiai išsipuošusios, jeigu jos vaikščioja kilimais, tai argi svarbu, kokius drabužius aš nešioju arba koks tas guolis, kuriame miegu? Man nė kiek nešalta, jei tik joms šilta, man nė kiek neliūdna, jei tik jos juokiasi. Neturiu kitų sielvartų, kaip tik jų sielvartus. Kai jūs būsite tėvas, kai jūs, išgirdęs čiauškant savo vaikus, tarsite sau: “Tai mano paties dalis”, kai jūs pajusite, kad tos būtybės suaugusios su kiekvienu jūsų kraujo lašeliu ir kad jos – gražiausias kraujo žiedas – nes taip yra! - jums tuomet atrodys, kad esate jų kailyje, jums atrodys, kad ir jūs judate, kai jos vaikščioja. Jų balsas man aidi visur. Kai jos liūdnos, jų žvilgsnis stingdo man kraują. Kada nors jūs patirsite, kad galima būti labiau laimingam jų laime negu savąja."

***************

"Tėvai visada privalo duoti, kad būtų laimingi. Visada duoti – štai kas yra tėvu būti."

O. Balazakas "Tėvas Gorijo"

DITE, ačiū wub.gif
Atsakyti