Įkraunama...
Įkraunama...

Tatoo

Tatuiruotės - neišsenkanti tema smile.gif galima dėl jų ginčytis ir diskutuoti kiek telpa, bet niekas nuo to nepasikeis biggrin.gif

Manau, kad svarbiausia yra savęs ženklinimo prasmė.

Vienas dalykas yra kai žmogus prisipiešia ant savęs "nes madinga" - čia aš apie visas tas merginas su drūgeliais, dobiliukais, delfinais, rožėmis, plunksnomis ir tt. ir apie vaikinus, kurie turi vadinamuosius "tribal" piešinius, kuriu nei reikšmės nei prasmės nežino...

Visiškai kitas dalykas, kai žmogus žymi save vedinas gilesnių minčių, tatuiruotė jam turi reikšmę ir atspindi svarbų gyvenimo įvykį ar etapą. Tokiu būdu žmogaus kūnas tampa tartum žemėlapiu, kuris pasakoja jo istoriją.. o geriausia yra tai, kad ta istorija perteikta piešiniais yra suprantama tik tatuiruočių nešiotojui ir tiems, kuriems jis leidžia jas suprasti smile.gif

Pati turiu 4 nemažas tatuiruotes ir tai tik mano žemėlapio pradžia smile.gif o pasisakymai "moterims neestetiška ir netinka" kelia juoką. Jei norėčiau būt "estetiška ir tinkama" tai eičiau blakstienas prisiklijuot, nagus gėlytėm nusilakuot ir papus prisipūsti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Warine @ 2013 05 01, 17:04)
Tatuiruotės - neišsenkanti tema  smile.gif  galima dėl jų ginčytis ir diskutuoti kiek telpa, bet niekas nuo to nepasikeis  biggrin.gif

Manau, kad svarbiausia yra savęs ženklinimo prasmė.

Vienas dalykas yra kai žmogus prisipiešia ant savęs "nes madinga" - čia aš apie visas tas merginas su drūgeliais, dobiliukais, delfinais, rožėmis, plunksnomis ir tt. ir apie vaikinus, kurie turi vadinamuosius "tribal" piešinius, kuriu nei reikšmės nei prasmės nežino...

Visiškai kitas dalykas, kai žmogus žymi save vedinas gilesnių minčių, tatuiruotė jam turi reikšmę ir atspindi svarbų gyvenimo įvykį ar etapą. Tokiu būdu žmogaus kūnas tampa tartum žemėlapiu, kuris pasakoja jo istoriją.. o geriausia yra tai, kad ta istorija perteikta piešiniais yra suprantama tik tatuiruočių nešiotojui ir tiems, kuriems jis leidžia jas suprasti  smile.gif

Pati turiu 4 nemažas tatuiruotes ir tai tik mano žemėlapio pradžia  smile.gif  o pasisakymai "moterims neestetiška ir netinka" kelia juoką. Jei norėčiau būt "estetiška ir tinkama" tai eičiau blakstienas prisiklijuot, nagus gėlytėm nusilakuot ir papus prisipūsti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Sutinku. Vienos nori būti gražios, o kitos baisios ir atstumiančios. Kiekvisna renkasi kokia nori būti. Tatoo iš esmės nera blogis, bet tai visgi tik puošmena, ir kai prasideda "istorijų piešimas" tai tampa kūno darkymas. Nes su grožiu tai nesusiję.
Atsakyti
QUOTE(FokerWolf @ 2013 05 09, 08:57)
Sutinku. Vienos nori būti gražios, o kitos baisios ir atstumiančios. Kiekvisna renkasi kokia nori būti. Tatoo iš esmės nera blogis, bet tai visgi tik puošmena, ir kai prasideda "istorijų piešimas" tai tampa kūno darkymas. Nes su grožiu tai nesusiję.


Baisios ir atstumiančios lotuliukas.gif dėkui už komplimentus lotuliukas.gif

Grožis yra reliatyvi sąvoka. Vieniems gražu viena, kitiems - kita. Nei vienas iš mūsų nėra grožio ekspertas, todėl galima išreikšti tik savo asmeninę nuomonę, o ne sakyti kažką bendrai apie visus.
Savo gyvenimo kertinius akmenis ir įvykius galima žymėti kaip nori, mano asmeninis pasirinkimas - tatuiruotės. Todėl sakyti, jog tokiu būdu žmogus darko savo kūną yra labai konservatoriška.

Nors.. jei koks niolikinis nusipirko naujus ratlankius ir ta proga išsitatuiravo savo mašinos piešinį sau ant kaktos biggrin.gif tada taip, darkymas.. lotuliukas.gif bet gal jam tai labai svarbu, ką gali žinot biggrin.gif Iš kitos pusės, jei moteris tampa mama ir tai pažymi piešiniu ant kūno, abu šie atvejai automatiškai yra darkymas? ir abu šie žmonės baisūs ir atstumiantys?
Atsakyti
QUOTE(Warine @ 2013 05 09, 19:28)
Baisios ir atstumiančios  lotuliukas.gif  dėkui už komplimentus  lotuliukas.gif

Grožis yra reliatyvi sąvoka. Vieniems gražu viena, kitiems - kita. Nei vienas iš mūsų nėra grožio ekspertas, todėl galima išreikšti tik savo asmeninę nuomonę, o ne sakyti kažką bendrai apie visus.
Savo gyvenimo kertinius akmenis ir įvykius galima žymėti kaip nori, mano asmeninis pasirinkimas - tatuiruotės. Todėl sakyti, jog tokiu būdu žmogus darko savo kūną yra labai konservatoriška.

Nors.. jei koks niolikinis nusipirko naujus ratlankius ir ta proga išsitatuiravo savo mašinos piešinį sau ant kaktos  biggrin.gif  tada taip, darkymas..  lotuliukas.gif  bet gal jam tai labai svarbu, ką gali žinot  biggrin.gif Iš kitos pusės, jei moteris tampa mama ir tai pažymi piešiniu ant kūno, abu šie atvejai automatiškai yra darkymas? ir abu šie žmonės baisūs ir atstumiantys?

Vien dėl to kad jie pasidarė tatoo jie netampa nei baisūs nei nepageidaujami. Aš kalbėdamas turėjau omenį kad moteris pradėįjusi belen ką piešti, pati tampa nebe tokia patrauklia. O jei grubiau - kuo daugiau taoo tuo baisiau. Kelios mažos dar nieko, gal net puošia, bet didelės....
O be to dar išlieka aspektas kaip visą tai atrodys po metų 10-15 biggrin.gif
Atsakyti
blush2.gif neturiu, bet palnuoju
o pvz.: yra "skaudzios" ir "neskaudzios" kuno vietos tam reikalui ?
Atsakyti
QUOTE(AnaxParthenope @ 2013 05 01, 18:04)
Tatuiruotės - neišsenkanti tema  smile.gif  galima dėl jų ginčytis ir diskutuoti kiek telpa, bet niekas nuo to nepasikeis  biggrin.gif

Manau, kad svarbiausia yra savęs ženklinimo prasmė.

o pasisakymai "moterims neestetiška ir netinka" kelia juoką. Jei norėčiau būt "estetiška ir tinkama" tai eičiau blakstienas prisiklijuot, nagus gėlytėm nusilakuot ir papus prisipūsti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Turiu vieną nedidelę tatoo, dabar pamačiau tas plunksnas ir pienės pūkus, vėl užsisvajojau apie antrą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 02 12, 16:33)
blush2.gif  neturiu, bet  palnuoju
o pvz.:  yra "skaudzios" ir "neskaudzios" kuno vietos tam reikalui ?


Taip, kai daroma ant kaulo, labai skauda, pvz. ant sprando.Jei po oda didelis raumuo- nelabai skauda.
Atsakyti
man grazu mazytes, bet neturiu ir neplanuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NeMazas @ 2011 08 27, 20:31)
Sveiki,norejau paklausti gal kas is jusu daresi tattoo?kiek laiko ten reikia tepala tept?kiek laiko negalima po dusu?kiek laiko negalima myletis ir visa kt? gal kas zinot,dekui  biggrin.gif


tepala tepti apie 2 savaites, po dusu galima kita diena, mylekis iskart po padarymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 02 20, 17:39)
Taip, kai daroma ant kaulo, labai skauda, pvz. ant sprando.Jei po oda didelis raumuo- nelabai skauda.

Aisku, aciu wink.gif
Atsakyti
MAn smarkiai ,,tatuskintas'' kunas tikrai patinka, aisku proto ribose, ant kaktos ar akies aisku nelabai, BET yra didelis BET. Nemegstu mazas, visus tuos drugelius, bantukus, makalynes...Verta susimastyt ar netrugdys bizniui, darbui, deje musu saly dar gasdinasi zmones tokiu dalyku. Tad reikia gerai pagalvoti, ka, kur darai ir kaip su tuom gyvensi. PAti svajoju apie tatoo virs 10 metu, deje padariau isvada - kunas keicia savo formas, spalvos blunka, nezinau ar 50 metu eiciau restauruoti.Kitas reikalas stabdo baime kad pabos, apie salinima tokio masto tatuskes net kalbos but negali, isgasdino pazistama kuri nuejo daryti pantera o atejo su ,,svetimu'' ir vyras kuris toli grazu nera patenkintas savo pasenusios tatuskes vaizdeliu.
Kas liecia apie kuno darkyma tai tokiu atveju ir auskaras ausyje yra darkymas. Man darkymas kai vaikus veda auskaruot...Jei prievatra kitam zmogui to nedarai, o pats nuspredi tai tavo pasirinkimas, nors ir peni ant kaktos, kad tik zmogus laimingas butu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Robulis @ 2014 02 12, 14:33)
blush2.gif  neturiu, bet  palnuoju
o pvz.:  yra "skaudzios" ir "neskaudzios" kuno vietos tam reikalui ?


labai nuo žmogaus dar priklauso, koks jo jautrumas mirksiukas.gif dariausi ant riešo, sako, kad viena iš skausmingų vietų, bet man visai neskaudėjo ax.gif
Atsakyti