Įkraunama...
Įkraunama...

Tatoo

turi dvi tatuiruotes,abi darytos kaune ,undinei ,likau patenkinta
Atsakyti
Turiu tatuiruotę,daryta Kaune,užrašas ir tiek,nedidelis g.gif kainos pasakyti negaliu,darė nemokamai
Atsakyti
Turiu ir aš tatuiruote ir dariau ja silutete kur pries SAVAS pc yra ir tikrai nesiskundziu butu smagu ir praplest ja dar ir nebrangei visai gavos
Atsakyti
Na ir as turiu tatoo ant kojos. Pati sugalvojau ornamenta ir delfinuka. tikrai zinau kad neikas tokios tatoo netures, draugas padare nemokamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 05, 19:16)
Joa stampuoju, nes ziuriu cia vyrai kai kelmai.. Temos nuobodzios man ju.

As zmonos neturiu, bet jai tikrai nebutu sunku. Jus ta "naturaluma" labai sarzuojate. As savosios i jokius remus nestatau.. Ji labai savarankiska visais klausimais, taciau turi stipriai isreiksta moteriskuma ir savo stiprias vertybes kurias as labai vertinu.

O del moterisku tatoo tai skonio reikalas. Man nepatinka, man nemoteriska, man neestetiska. Cia mano nuomone ir tiek.

O pas vyra tai irgi ziurint kokia tatoo. As noreciau galbut kazkokio stlizuoto uzraso (lotynu kalba gal) tik man ir mano antrajai pusei matomoje vietoje.

Manau,kad mazyte tatoo ant vyro kuno atrodo visai "nevyriskai" schmoll.gif ,daugiau p...arastiskai ax.gif Bet cia tik mano nuomone biggrin.gif
Mes su vyru turim po vienoda tatoo,visiems matomoje vietoje-visai graziai atrodo. tongue.gif O ka jos reiskia zinome tik mes tongue.gif Galiu patarti,jei kam reikia thumbup.gif salona Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
jau pusmetis turiu tatuiruote smile.gif dariausi Kaune, Undinej. Viskas svariai ir profesionaliai atlikta. tongue.gif kainavo 200lt nors pagal dydi turejo kainuot apie 300, bet per pazistamus tai pigiau cool.gif

o del pacios tatuiruotes tai as jau nuo 14-15 metu pradejau svajot apie ja, zinoma pirmiausia laukiau 18m kad galeciau pasidaryt ir ziurejau ar noras dar nepraejo. o kol sugalvojau ka noriu pasidaryt ir kurioj vietoj praejo dar trys meteliai doh.gif 4u.gif

vo daba turiu grozi ant nugarytes rolleyes.gif
Papildyta:
kas man tikrai svarbu, tai mano vyrioks suprato sita mano nora ir palaike wub.gif
ir kai reikejo keleta savaiciu tatoo patept kremuku, jis saziningai tai dare wub.gif
Atsakyti
As taip pat turiu tattoo blush2.gif labai norejau ir pasidariau,o db galvoju apie antra,bet jau kita ziema,nes meistras isvykes ax.gif
Atsakyti
Aš rekomenduočiau meistrą pas kurį dariausi pati, jis tikrai nėra brangus, tačiau daro labai gerai. Anksčiau dirbo tattoo salone, bet išėjo ir dirba vienas pats sau.
Pirmą savo tattoo dariausi Drakono zenkle, viskas super, tik salonuose ne taip kaip individualiai pas meistrą atėjus, ne tiek dėmesio tau skiria.
Beje, tas meistras Vilniuje, tačiau tatuiruotė juk visam gyvenimui, tad verta nuvažiuoti, kad po to visą gyvenimą gražiu darbu galima būtų džiaugtis wink.gif

Jei įdomu -> AŽ
Atsakyti
Turiu dvi, abi nebaigtos biggrin.gif Draugas darė, jau du metus sako: oi, dabar negaliu, neturiu laiko. O aš nelabai ir zyziu ant jo - daro gerai, kaip draugui žinoma už dyką, o ir ne visi supranta, kad jos dar nebaigtos biggrin.gif
Atsakyti
Salonas "Paradizė"; Vln, Senamiestis. Nepigu, bet kokybiška.
Atsakyti
Sveiki,norejau paklausti gal kas is jusu daresi tattoo?kiek laiko ten reikia tepala tept?kiek laiko negalima po dusu?kiek laiko negalima myletis ir visa kt? gal kas zinot,dekui biggrin.gif
Atsakyti
as ir noreciau... bet jei daryciau tai tik ant kojos ties kulnu
Atsakyti