Įkraunama...
Įkraunama...

Tatoo

QUOTE(Kasaras @ 2009 11 05, 23:28)
Na bevertybiu nes morale zemam lygi..Juoktis is nesveiko zmogaus tarpukojo.. Na..Atsiprasau..Ir isvis tai talpinti forume..

Gal as is dalies neten papuoliau. Issilavine zmones nei juokiasi is to nei ta rodo kitiem. Ir cia nera skonio reikalas kaip kad kinas ar panasiai. Cia yra poziuris uz kurio slepiasi asmenybe.

Ai wateva..Kuo toliau tuo labiau nepatinka man sitas forumas..Dar man nepatinka tavo avataras. Nemano reikalas bet jis man nepagarbus pvz, amoralus ir negerbiantis pasnekovo. Sunku meskasuni uzsidet ar nznau savo vaiko kojytes foto?

labai atsiprasau,kad sis tarpukojis zeidzia jusu morale,tada gal galetumet patalpinti tokio tarpukojo nuotrauka kuris nezeistu jusu morales,na ir savaime suprantama,butu sveiko zmogaus...o juoktis is debilu kuriu samoningai zaloja savo kuna visokiu tatoo pagalba ne tik rekia,bet butina
Atsakyti
Mane zeidia visi tarpukojai ir visi nuogumai kurie pateikiami pries mano valia.

Jeigu jums tai negraudu, o juokinga ( o is invalidu nezinau ar galima juoktis normalioje visuomeneje) tuomet juokites vienas ir ziurekite tas nuotraukas taip pat vienas.

Aciu uz supratima.
Atsakyti
Gerai, kita karta pries dedant kokia nuotrauka ar kaip nors netradiciskai pasisakant, mes butinai atsiklausime jusu...
Atsakyti
Ne tai dekit i savo sukurtas temas..Sita kazkaip neipareigoja lygtais deti tarpkoju ar ne?
Atsakyti
TAI JUS PASISIULYKITE BUTI MODERATORIUMI AR PRISIJUNKITE PRIE PUSLAPIO KUREJU KOMANDOS mirksiukas.gif . SUKURSITE NAUJAS FORUMO TAISYKLES. TADA VISIEMS TAPS AISKIAU, KUR KA DET IR KUR NE.
Atsakyti
Neturiu laiko. Beto man tai greit atsibostu kaip ir daugelis dalyku. Man jau vien cia atsibodo. Nors esu cia gal 3 dienos
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 11 06, 00:19)
Zmogus nera  be vertybiu vien del to, kad nesutampa jo ir jusu nuomones, poziuriai, skirtingas humoro jausmas ar pan. Man filmas "Bulvarinis skaitalas" is vis nejuokingas, ir netgi kai kuriais atzvilgiais slyksciai atgrasus. Bet juk tai nereiskia, kad Quentin Tarantino zmogus ve vertybiu. Jis genialus rezisierius, be galo idomi asmenybe, didis zmogus, galima sakyti.

Kiti lai darosi, bet as tai ne. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 06, 00:35)
Neturiu laiko. Beto man tai greit atsibostu kaip ir daugelis dalyku. Man jau vien cia atsibodo. Nors esu cia gal 3 dienos

NETURITE LAIKO?
IS ZINUCU KIEKIO TAIP NEATRODO. DAUG LAIKO TAI NEREIKALAUJA. TIK VIENA KARTA DIENOJE PRISIJUNGT IR PATIKRINT SAVO MODERUOJAMA SKYRELI.
AS NEJUOKAUJU. JUS TAIP AKTYVIAI IR "AKTYVISTISKAI" REISKIATES. CIA VISA LAIKA IESKO TOKIU ZMONIU.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meškašunis: 05 lapkričio 2009 - 23:43
As toks esu..Ieinu su griausmu, iseinu su griausmu wink.gif
Atsakyti
[quote=Kasaras,2009 11 05, 21:46]
Nafik cia tas slykscias nuotraukas det?
Mane zeidia visi tarpukojai ir visi nuogumai kurie pateikiami pries mano valia.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kol esat jauni darykit:)
Atsakyti
isradinga tatoo su tom lupytem blush2.gif 99% fake ten
Atsakyti