Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsaugoti kūdikį, kai mama sirguliuoja?

QUOTE(muminukas @ 2005 10 24, 11:20)
Savaitgalį užpuolė baisi sloga. Ir gerklę paperšti...
2.gif maitinu daugiausia pati. Jis dar tfu tfu tfu nešniurkščioja, bet bijau, kad nuo manęs labai greit irgi gali kvarabą pasigauti.
Gal galit ką patart ar savo patirtim pasidalinti.
Vaistinėj davė kažkokių lašų į nosį, profilaktiškai geriu paracetamolį ir maitinu su respiratorium  rolleyes.gif

va teisingai su respiratoriais vienkartiniais maitint reikia,yra statybiniu medziagu parduotuvese pirkt.. thumbup.gif budas mirksiukas.gif ir jei yra galimybe geriau ,kad atskirai pabutumet vienas nuo kito kelias dieneles..tik per maitinimus..kuo maziau bendraut su vaiku sneket..nes uzsikreciama laseliniu budu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanileee24: 07 balandžio 2008 - 22:08
Aš vis dar sirguliouju, be temperatūros, tačiau su sloga, kosuliu. Vaikas per kelias dienas užsikrėtė sloga. Traukiam snargliukus laukan, bet neina nosytė užsikimšusi ir nepadeda visi tie nosiai valyt tiralai. duodam vibrocil, per diena kokius tris keturis kartus po vieną lašuką, bet veikai jis trumpai. na neprakvėpuoja vaikas, verkia, kankinas ištisai... ką dar galima naudot tokiam kūdikiui nuo slogos? vaikeliui vienas mėnesiukas....
Atsakyti
As irgi stipriai slogavau 3 dienas kitam kambari miegojau dabar jau geriau, bet dar biski sloguoju, jauciuosi gerai tai jau einu prie mergytes, o nuo vakar ji man labai keistai kvepuoja kartais normaliai, o kartais snopuoja,bet visada per nosi kvepuoja bandziau praplauti su juros vandeniu ir traukiau su slangute, bet nieko neistraukiau ar cia jau skaitos sloga jai?Esu visai zalia mamyte blush2.gif tikiuosi kad praeis ir stipriau nesusloguos.
Atsakyti