Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsaugoti kūdikį, kai mama sirguliuoja?

QUOTE(Laava @ 2007 03 07, 09:58)
mes sirgom abu su MB - jam buvo virs 39, man 38, abu kosejom , slogavom, bet mazuliukas liko sveikutelis  blink.gif  biggrin.gif  labai svarbu, ar pati maitini, o kadngi mes valgom tik MP, manau tai turejo labai daug reiksmes.

Sutinku, kad motinos pienas turi LABAI didele reiksme..., Taciau zinau mam, kuri maitino vaika savu pienu, taciau iki metu laiko vaikas7 kartus gere antibijotikus. Visokie virusai puole. tad manau labai dar daug tuti vaiko imunine sistema...
Atsakyti
as pati maitinau,ir turedama temperaturos ir mazisu nesusirgo,tiesiog antikuniai ir jam pereina...nebijok,bet va slogyte tai gali apkresti mirksiukas.gif
Atsakyti
kadangi nesiojau tvarstuka,tai ir slogyte neprikibo.
Atsakyti
nea biggrin.gif
Atsakyti
SAUGOKIT SAVO MAZIUKUS,NES TAIP SIRDELE SKAUDA KAIJIE SERGA
Atsakyti
paskaičius, kad kiti lialiai serga širdį suspaudžia, tai kai serga saviškis tai visai liūdna verysad.gif
Atsakyti
Deja sad.gif Musu vaikas jau du kartus buvo apsikretes. Pirma karta nuo vyro, o antra nuo manes sad.gif O dabar mes su vyru sergam, o vaikas laikosi rolleyes.gif (ttt)
Atsakyti
Nuo manęs buvo slogą pasigavęs, bet gan lengvai išsigydėm blush2.gif
Atsakyti
mus pfiu pfiu pfiu pavyko isvengti visu virusu smile.gif
Atsakyti
mano mažylė apsikrėtė nuo manęs gal po keturių dienų, kai jau galvojau kad viskas sėkmingai praeis
Geriam antibiotikus, o temperatūra vis laikosi, šiandien dar sloga su kosuliu atsirado verysad.gif
Atsakyti
Mano maziukas buvo sloga pasigaves nuo manes
Atsakyti
Kad ir sloguojant- nesu apkrėtusi nei vieno savo vaikučio.

Broliukas tik va apkrėtė 4 mėn sesutę vėjaraupiais. Ir nors gėrė tik MP, bet susirgo. verysad.gif Galbūt todėl, kad aš nesu persirgusi vėjaraupiais, todėl nedaviau imuniteto. Bet kad ir abu vaikai persirgo vėjaraupiais- manęs neužkrėtė. thumbup.gif
Atsakyti