Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsaugoti kūdikį, kai mama sirguliuoja?

prieš maitindama nosi nusiplauki muiluotu vandeniu ,sutraukiančiu pinosol lašiuku isilašink.nuolat vartoki AFLUBINĄ arba INFLUCIDĄ jei gerkle skauda ,TONZILOTRENA pačiulpk.tai homopatiniai vaistai be kurių neišsiverčiu kasdiena 2 mėn vaikai geria AFLUBINĄ per šalę jo vartojame kas dvi valandas .tikrai nekenks.o nutraukus pieno ,galima leliukui jo sulašinti.idealu ,jeigu maitindama sučiulptum riekelę citrinos -taip labai sumažėja bakterijų ,vaikui irgi duoki homopatiniu vaistuku ,geriau nelaukti ,kol susirgs
Atsakyti
sveiko supermamos,
Noreciau pasiteorauti ar kurios nors buvot persalusios ir savo leliu apkrete? As dabar sergu ne gripu, bet kazkokia virusine liga daktaras sake. Temp. 38.2 ir labai bijau leliu uzkresti. Pradejau sirgti jau vakar. kada gali pasirodyti pirmi simptimai
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2007 02 08, 15:15)
sveiko supermamos,
Noreciau pasiteorauti ar kurios nors buvot persalusios ir savo leliu apkrete? As dabar sergu ne gripu, bet kazkokia virusine liga daktaras sake. Temp. 38.2 ir labai bijau leliu uzkresti. Pradejau sirgti jau vakar. kada gali pasirodyti pirmi simptimai

As buvau persalusi,truputi temperaturos turejau,kosiau.Bet mano mazyte neapsikrete.Bet va vyras is darbo gryzo su sloga,tai iskart ir ji suslogavo verysad.gif Na gal ir tu neuzkresi savo leliuko biggrin.gif
Atsakyti
meldziu dievo ir labai tikiu...
O kada pasimate pirmi pozymiai slogos????
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2007 02 08, 15:30)
meldziu dievo ir labai tikiu...
O kada pasimate pirmi pozymiai slogos????

Vyras gryzo is naktines pamainos,o diena pradejo sloguoti mazyle.Manau uzsikrete,kai vyras gryzes pabuciavo,nes paskui jis nuejo miegot,o tada ir prasidejo mazylei slogyte.
Atsakyti
Rudeni buvau rimtai apsirgusi. Nuo pradiniu gripo simptomu, nepraejo nei puse dienos, kai mano mazylei pakilo temperatura. Tiesa, man buvo 38, jai pakilo iki 37,2. Maitinau pati. Slogavom abi, kosejau as viena. Temperatura dukrytei laikesi pora dienu, o slogavom visa savaite.
Labai saugokites! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiliukas @ 2007 02 08, 17:50)
Rudeni buvau rimtai apsirgusi. Nuo pradiniu gripo simptomu, nepraejo nei puse dienos, kai mano mazylei pakilo temperatura. Tiesa, man buvo 38, jai pakilo iki 37,2. Maitinau pati. Slogavom abi, kosejau as viena. Temperatura dukrytei laikesi pora dienu, o slogavom visa savaite.
Labai saugokites!  4u.gif

O kaip mazyle reagavpo i temp??? Kiek tada jai leiko buvo??? Ka geret???
Atsakyti
va ir mes su vyru pasigavom sloga, bet manoji ziuriu laikosi, tai nezinau ar ilgam tad jau esu nupirkus vaistuku nuo slogos, jeigu ka tai jau pulsim sloga.bet tikiuosi kad viskas praeis ramiai.
Atsakyti
Aš rudenį sirgau, apkrėčiau savo mažutę. Man taip pat buvo temperatūra, slogavau, bet tai ne gripas buvo, o kažkoks link bronchito, kadangi po 2 sav. susirgau bronchitu. Aš tada dar maitinau, kaukę dėjausi, stengiausi ant rankų neimti, tik su kauke... Bet vistiek apsirgo.

Reziume: dukrytė turėjo gerti antibiotikus, aš pati turėjau gerti 2 kursus antibiotikų ir nutraukti maitinimą, todėl kad viskas man komplikavosi į stiprų akių uždegimą (turėjau 3 sav. vartoti stiprius vaistus net 9 skirtingus), ir gydžiausi per ilgai, organizmas visai nusilpo.

Mano pasiūlymas: jei gali, gydykis rimtai ir iš karto, nelauk. Nežaisk arbatomis, jei jauti, kad situacija rimta. Mokykis iš svetimų klaidų, juk tu ir tavo vaikelis - patys svarbiausi smile.gif Sveikit smile.gif
Atsakyti
aciu uz patarima
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2007 02 08, 19:00)
O kaip mazyle reagavpo i temp??? Kiek tada jai leiko buvo??? Ka geret???

Zinok,visainormaliai. Buvo ramesne nei visada, tad taip baisu nebuvo ax.gif
Pradzioj labai issigandau, kai pamaciau termometro parodymus, o paskui kazkaip susitaikiau ir po dienos temperatura nukrito 4u.gif
Atsakyti
MANO MAZUTEI KAI BUVO SUKILUSI TEMPERATURA, TAI LABAI IRZLI BUVO doh.gif
Atsakyti