Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Labai, labai grazus paskutniai auskarai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2010 01 19, 21:19)
As visada prie masyvesniu auskaru sulau arba tik auskarus, arba auskarus ir apyranke, o jei norisi ant kaklo kazko tai labai super paprasto  smile.gif
O siu auskaru svori pagrinde sudaro apvalus kristals bei pakabukas apacioje, pats vertas burbuliukas yra tusciaviduris labai lengvas, kitos swarovskio detales taip pat. manau apvalu kristaliuka galima butu ir nedeti tuomet tikrai palegvetu wink.gif man paciai toks svoris nesijaucia , tik nezinau kaip jautriom ausytem smile.gif



Jerguteliau, kaip grazu, kaip tokiu noreciau, sakes smile.gif wub.gif
kiek kainuotu? kur galima kazka tokio isigyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RRauDonAA: 23 vasario 2010 - 06:54
Icetea.home gaminamu vestuviniu papuosalu galima paziureti cia:
http://www.etsy.com/...jurgitahandmade
As jau suderinau su ja ko noriu,tik buvo labai sunku issirinkti ax.gif tokio grozio ten yra thumbup.gif
Dabar tik laukiu,kiek visa tai tiksliai man kainuos,ir labai nekantrauju paciupineti savo rankomis yahoo.gif
As pati ne nuotaka,tik dalyvausiu vestuvese ax.gif Jaunoji zino,kaip smarkiai ruosiuosi,bijo,kad nebuciau grazesne uz ja blush2.gif Vien tokie papuosalai ko verti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pugzlys @ 2010 02 23, 20:02)
Icetea.home gaminamu vestuviniu papuosalu galima paziureti cia:
http://www.etsy.com/...jurgitahandmade
As jau suderinau su ja ko noriu,tik buvo labai sunku issirinkti  ax.gif  tokio grozio ten yra  thumbup.gif 
Dabar tik laukiu,kiek visa tai tiksliai man kainuos,ir labai nekantrauju paciupineti savo rankomis  yahoo.gif
As pati ne nuotaka,tik dalyvausiu vestuvese  ax.gif  Jaunoji zino,kaip smarkiai ruosiuosi,bijo,kad nebuciau grazesne uz ja  blush2.gif  Vien tokie papuosalai ko verti  rolleyes.gif



Na, ir kiek mazdaug kainuos? labai grazu:) o per kiek laiko pagamina ir atsiuncia?
Atsakyti
Pagamina per 3-4 dienas,vasara uztrunka ilgiau,nes buna daugiau uzsakymu. Kainos nenoreciau cia rasyti,klauskit pas ja pacia konkreciai. Man tai nera didele kaina,ranku darbas ir koks grozis thumbup.gif
Atsakyti
tai kad kaios apacioje surasytos rolleyes.gif
Atsakyti
Taip,orentacines kainos yra. Bet as pati norejau kai ka pakeisti auskaruose,o apyrankes kaina keiciasi pagal jusu rieso apimti. 4u.gif
Atsakyti
user posted image
noriu jūsų nuomonės ar gražu ?
Atsakyti
simpatiskas rinkinukas.. bet vestuvems tokio nesideciau ax.gif ne mano skonio tiesiog
Atsakyti
As perlu is principo nemegstu ax.gif
Bet daug merginu del ju tiesiog pamete galvas bigsmile.gif
Kiekvienos skonis vis kitoks,todel geriausia vadovautis savo nuojauta,kas tau paciai patinka ir tinka. 4u.gif
Atsakyti
Man asmeniškai perlai tinka vyresniai moteriai. Kuriai 40 ir daugiau. Ir man jie gražiausiai prie gražios klasikinio stiliaus juodos suknelės.
Mano akim perlai jaunai merginai vestuvių dieną nelabai. smile.gif O ypač toks labiau tradicinis vėrinys.
Atsakyti
Nuostabus papuosalai !!! thumbup.gif
nezinau i kuria tema deti savo papuosalus, todel idedu cia 4u.gif

Sagės iš nuorodos Vestuviniai aksesuarai : http://public.fotki....vimas-vestuvin/

Visi toje nuorodoje parodyti darbeliai buvo daryti pagal užsakymus

Sagė " Karališki jausmai " : 15x15 cm, pusvilnė, natūralūs perlai

user posted image

Sagė "Jausmų simfonija" : 14x14 cm, pusvilnė, natūralūs perlai

user posted image

Sagė " Baltos Meilės poezija": 10x10 cm, pusvilnė, karoliukas

user posted image

Atsakyti