Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

vajetau kokios puokstes grazios ... wub.gif
neskit i puoksciu temuke jas:)
Atsakyti
[quote=icetea.home,2010 01 19, 10:35]
O as leisiu sau idet savo daromu papuosaliuku tiesiog paziurejimui smile.gif


Kaip grazu, tokia diena man ir graziau kazkas su perlais..
Atsakyti
savosiose rinkausi tik masyvius auskarus, daugiau jokiu papuosalu nesidejau smile.gif
Atsakyti
Man tai negrazios visai tos puokstes schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites, paskutiniu metu ziauriai prijauciu prancuzu dvasiai - http://www.didysisve...lai-101339.html

pirkau prancuziska suknele, batelius, papuosalus, gal kam is Jusu pravers sis linkas irgi.

tik vat ssuknele mano ivory spalvos, o bateliai ir papuosalai baltos spalvos, siaip ziurisi graziai, gal nieks demesio neatkreips i spalvu skirtuma smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(you4just @ 2010 02 09, 14:37)
Mergaites, paskutiniu metu ziauriai prijauciu prancuzu dvasiai - http://www.didysisve...lai-101339.html

pirkau prancuziska suknele, batelius, papuosalus, gal kam is Jusu pravers sis linkas irgi.

tik vat ssuknele mano ivory spalvos, o bateliai ir papuosalai baltos spalvos, siaip ziurisi graziai, gal nieks demesio neatkreips i spalvu skirtuma smile.gif 4u.gif


Taigi rasiai kitose temose, kad negali issirinkti is dvieju sukneliu vienos ir visu klausi patarimu.... lotuliukas.gif
Visuose temose tuos pacius linkus sudejai ir t.t. doh.gif
Atsakyti
Drauges vasara vestuves, tai ji tokius nusipirko
user posted image
Cia siaip keleta.....
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
mano suknele bus be nuometo ir nepusta, tokia lrngvai krentanti, bet as ir nenoriu ko nors prisikrauti, kad uzpildyti ta tustuma, manau nusipirksiu tik ilgus, puosnius auskarus blush2.gif wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2010 02 11, 13:32)
manau nusipirksiu tik ilgus, puosnius auskarus blush2.gif  wub.gif  smile.gif

As irgi taip daryciau 4u.gif
Atsakyti
Šie labai gražūs wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 21, 16:39)
bigsmile.gif  blink.gif  tikrai grazu  wub.gif
seip pagalvojau butu grazu kas tures pamerges tokios gelytes su kaspineliu ant ranku  bigsmile.gif patogu ir labai grazu

Puiki mintis bigsmile.gif Kažin kiek kainuotų toks darbelis? g.gif
Atsakyti
icetea.home, labai gražūs papuošaliukai.
Atsakyti