Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

negaliu atsigrozeti,vat cia tikrai gazus papuosaliukai wub.gif
Atsakyti
icetea.home Jusu gaminami papuosaliukai nuostabus wub.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
dekui mergaites smile.gif
Man labai grazu butent toks kaklo papuosalas! smile.gif Manau kiekviena galetu sau pasidaryti lengvai sau koki tik nori ! tiesiog trupucio atlaso, trupusio nerinu, gal organzos, perliuku, karoliuku ir beabejo fantazijos! smile.gif Taip originaliai atrodo! uztektu jo vieno ir mazu perliuku i ausis... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icetea.home: 21 sausio 2010 - 12:29
QUOTE(icetea.home @ 2010 01 21, 14:27)
dekui mergaites  smile.gif
Man labai grazu butent toks kaklo papuosalas! smile.gif Manau kiekviena galetu sau pasidaryti  lengvai sau koki tik nori ! tiesiog trupucio atlaso, trupusio nerinu, gal organzos, perliuku, karoliuku ir beabejo fantazijos! smile.gif Taip originaliai atrodo! uztektu jo vieno ir mazu perliuku i ausis... smile.gif

user posted image


O gal jus turite foto kur mergina segi ant kaklo sia grozybe? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2010 01 21, 14:27)
dekui mergaites  smile.gif
Man labai grazu butent toks kaklo papuosalas! smile.gif Manau kiekviena galetu sau pasidaryti  lengvai sau koki tik nori ! tiesiog trupucio atlaso, trupusio nerinu, gal organzos, perliuku, karoliuku ir beabejo fantazijos! smile.gif Taip originaliai atrodo! uztektu jo vieno ir mazu perliuku i ausis... smile.gif

user posted image

begalo idomu ir nematyta wub.gif tikrai butu idomu pasiziureti kaip ant kaklo jis atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Cia internetines idejos , butent sito ant kaklo nera deja , bet kazkas panasaus :
user posted image
arba
user posted image
Principas toks pat bet galima pasidaryti is ko tik nori. Dabar labai ant bangos ypac Us, Kanadoje .
Jei kas noretumete pasidaryti, galeciau atsiust instrukcija kaip darosi pacios gelytes suktos, o poto jau fantazijos reikalas smile.gif
Atsakyti
Ir puoksteles netgi darosi ne gyvu geliu biggrin.gif Ir visai grazu smile.gif Svarbiausia nenuvysta smile.gif Keleta grazesniu ideju :
user posted image
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif blink.gif tikrai grazu wub.gif
seip pagalvojau butu grazu kas tures pamerges tokios gelytes su kaspineliu ant ranku bigsmile.gif patogu ir labai grazu
labai noreciau pabandyti pasidaryti tokiu gelyciu , gal galima man kaip tai daroma ? blush2.gif angeliukai.lk@gmail.com
Atsakyti
butinai persiusiu visiems norintiems i pavakari . rasykit savo e-meilus smile.gif
tiesa , intrukcija angluk. bet viskas iliustruota nuotraukomis tai tikrai galima ir taip suprat biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau, vestuvėms tas kaklo papuošalas man atrodo per "sunkus". Tikrai ne prie kiekvienos suknelės g.gif O puokštės daug gražesnės natūralios, bet instrukcijos norėčiau, tas gėlytes galima kitiems dalykams pritaikyt bigsmile.gif
Atsakyti
blush2.gif aš ir norėčiau blush2.gif avviukas@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2010 01 21, 17:27)
Ir puoksteles netgi darosi ne gyvu geliu  biggrin.gif Ir visai grazu smile.gif Svarbiausia nenuvysta smile.gif Keleta grazesniu ideju :
user posted image
user posted image


Lb grazu wub.gif negaliu atsigrozeti thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti