Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Nometa @ 2010 01 15, 11:40)

abeji auskarai labai grazus, isradingai sugalvota thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 01 15, 10:26)
negraziai cia ant Moonlight  nono.gif

taigi nieko negražaus nepasakė mirksiukas.gif kiekvieno teisė rinktis. Bet kad pas moonlight kainos išpūstos, tai faktas ax.gif
Atsakyti
nieko aisku baisaus, bet netaktiska.. kiekvieno teise rinktis.. manau moonlight kainos atitinka kokybe, isradinguma, isskirtinuma ax.gif
Atsakyti
O as leisiu sau idet savo daromu papuosaliuku tiesiog paziurejimui smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icetea.home: 19 sausio 2010 - 09:37
nuostabu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(icetea.home @ 2010 01 19, 09:35)
O as leisiu sau idet savo daromu papuosaliuku  tiesiog paziurejimui smile.gif

laaabai nuostabus papuosalai, wub.gif wub.gif wub.gif
tikrai busimos nuotakos turetu grozetis tokiais papuosalais wub.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabūs bigsmile.gif
ČIA dar daugiau šitos autorės grožių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulės zuikutis: 19 sausio 2010 - 19:29
dekui:) malonu girdeti smile.gif
Atsakyti
user posted image
auskariukai grazus, as kazkaip noriu masyvesniu auskariuku ir ant kaklo nieko kad nebutu perktauta, bet bijau kad sunkus bus ilgi auskarai, o mano ausytes tokios jautrios ar islaikysiu per diena g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 19 sausio 2010 - 19:38
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 19, 20:37)
user posted image
auskariukai grazus, as kazkaip noriu masyvesniu auskariuku ir ant kaklo nieko kad nebutu perktauta, bet bijau kad sunkus bus ilgi auskarai, o mano ausytes tokios jautrios ar islaikysiu per diena  g.gif


As visada prie masyvesniu auskaru sulau arba tik auskarus, arba auskarus ir apyranke, o jei norisi ant kaklo kazko tai labai super paprasto smile.gif
O siu auskaru svori pagrinde sudaro apvalus kristals bei pakabukas apacioje, pats vertas burbuliukas yra tusciaviduris labai lengvas, kitos swarovskio detales taip pat. manau apvalu kristaliuka galima butu ir nedeti tuomet tikrai palegvetu wink.gif man paciai toks svoris nesijaucia , tik nezinau kaip jautriom ausytem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 19, 19:37)
user posted image
auskariukai grazus, as kazkaip noriu masyvesniu auskariuku ir ant kaklo nieko kad nebutu perktauta, bet bijau kad sunkus bus ilgi auskarai, o mano ausytes tokios jautrios ar islaikysiu per diena  g.gif

Gal bandyt be apatinės dalies? g.gif nes tas lašas sunkokas man atrodo g.gif
Atsakyti
[quote=saulės zuikutis,2010 01 19, 21:31]
Gal bandyt be apatinės dalies? g.gif nes tas lašas sunkokas man atrodo g.gif

As bandzius daryti be apatines dalies bet tada auskaras labai nepraporcingas pasidaro, pagal verto burbuliuko dydi norisi jo ilgesnio. Nebent bandyti pati burbuliuka mazesni ... bet aisku reikia daryti ir ziureti realiai kaip atrodo smile.gif
O del lengvumo sitas variantas auskaru geresnis:
user posted image
Atsakyti