Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 30, 16:04)
man patinka "kekiniai" auskarai thumbup.gif  wub.gif
Na nezinau ar tie patiktu irgi blush2.gif lotuliukas.gif Siaip tai nenoriu issisokti su papuosalais... Isvis man kartais atrodo, kad tik nebuciau su viskuo persistengus, todel apart sukneles viska stengiuosi kuo paprasciausius atsirinkti.. Tiek puokste, tiek batelius, tiek ir papuosalus. Aisku dar gilumoj sirdies tikiuosi, kad gausiu vestuvini zieda kokio noriu, tokiu atveju jis ir suknele nustelbtu blush2.gif lotuliukas.gif Bet cia pas mus tokia situacija, kad butinai turim nusipirkti masina (ji taupem visus metus ir nenoriu kad MB atsisakytu to, ko svajojo vien del mano ziedo) unsure.gif Nes vestuves tai netiketai taip va per menesi susiplanavom rolleyes.gif Tai kai nusipirksim masina (tikekimes kita savaite), tai paaiskes kiek galime ziedams isleisti biggrin.gif Pasipasakojau savo skaudzia gyvenima istorija... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 19:12)
Na nezinau ar tie patiktu irgi  blush2.gif  lotuliukas.gif Siaip tai nenoriu issisokti su papuosalais... Isvis man kartais atrodo, kad tik nebuciau su viskuo persistengus, todel apart sukneles viska stengiuosi kuo paprasciausius atsirinkti.. Tiek puokste, tiek batelius, tiek ir papuosalus. Aisku dar gilumoj sirdies tikiuosi, kad gausiu vestuvini zieda kokio noriu, tokiu atveju jis ir suknele nustelbtu  blush2.gif  lotuliukas.gif Bet cia pas mus tokia situacija, kad butinai turim nusipirkti masina (ji taupem visus metus ir nenoriu kad MB atsisakytu to, ko svajojo vien del mano ziedo) unsure.gif Nes vestuves tai netiketai taip va per menesi susiplanavom  rolleyes.gif Tai kai nusipirksim masina (tikekimes kita savaite), tai paaiskes kiek galime ziedams isleisti  biggrin.gif Pasipasakojau savo skaudzia gyvenima istorija...  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


kai parodysit, pasakysiu ar patinka ar mirksiukas.gif 4u.gif o tai kokia suma planuojate isleisti ziedams, kad ju kaina prilgysta automobiliui? blink.gif lotuliukas.gif o ir isvis kokio jus norit jo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 30, 16:24)
kai parodysit, pasakysiu ar patinka ar mirksiukas.gif  4u.gif o tai kokia suma planuojate isleisti ziedams, kad ju kaina prilgysta automobiliui? blink.gif  lotuliukas.gif o ir isvis kokio jus norit jo? blush2.gif

Na automobiliui paskirta 26000 $. Bet mes pirksim ji kita savaite is aukciono, tai neaisku kiek cia is tikro iseis g.gif Pamaciau savaji, kurio pamirsti negaliu ir viskas doh.gif Pries menesi kainavo 4000 $, dabar 3200 bigsmile.gif O vyrui sakem uzteks ir uz 1000 lotuliukas.gif Tai realiai mastant su visokiais taxais gautusi 4500 doh.gif Brangu unsure.gif Siaip jei ka, sakiau palauksim, arba laikinus nusipirksim. bet kad nesinori nei cento isleisti laikinam ziedui, arba tarkim pirkti uz koki 1500 bet tokio, kokio nenori. unsure.gif O cia juk visam gyvenimui unsure.gif Pardysiu ziedeli i az, nes jei negausiu jo , nenoriu cia net skelbtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 30 rugsėjo 2010 - 17:45
QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 19:44)
Na automobiliui paskirta 26000 $. Bet mes pirksim ji kita savaite is aukciono, tai neaisku kiek cia is tikro iseis  g.gif  Pamaciau savaji, kurio pamirsti negaliu ir viskas  doh.gif Pries menesi kainavo 4000 $, dabar 3200  bigsmile.gif O vyrui sakem uzteks ir uz 1000  lotuliukas.gif Tai realiai mastant su visokiais taxais gautusi 4500  doh.gif Brangu  unsure.gif Siaip jei ka, sakiau palauksim, arba laikinus nusipirksim. bet kad nesinori nei cento isleisti laikinam ziedui, arba tarkim pirkti uz koki 1500 bet tokio, kokio nenori.  unsure.gif O cia juk visam gyvenimui  unsure.gif Pardysiu ziedeli i az, nes jei negausiu jo , nenoriu cia net skelbtis  lotuliukas.gif



ir man labai smalsu koks jusu svajoniu ziedelis? blush2.gif gal man imesite i az? 4u.gif
Atsakyti
Aš vestuvių dieną puošiausi tik auskarais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 30, 19:48)
Aš vestuvių dieną puošiausi tik auskarais



subtilu ir labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2010 09 30, 21:09)
subtilu ir labai grazu thumbup.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pim, grazu thumbup.gif As pastebejau dauguma cia idejusiu nuotaku auskaru buna ilgi blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 21:32)
Pim, grazu  thumbup.gif As pastebejau dauguma cia idejusiu nuotaku auskaru buna ilgi  blush2.gif  g.gif

aciuks.gif
Aš rinkausi ilgus, nes nebenorėjau nieko ant kaklo unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 30, 19:33)
aciuks.gif
Aš rinkausi ilgus, nes nebenorėjau nieko ant kaklo unsure.gif  4u.gif

O man net minties nebuvo apie kaklo papuosala blink.gif lotuliukas.gif Sakes, as isvis kazkokia keista nuotaka doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti