Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(maye @ 2010 09 26, 18:10)
tiesiog toks prietaras. juk pacios sakot nieko rimto!!! 4u.gif  4u.gif


taip, tai visai nieko rimto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 26, 10:37)
ko tos mociutes neprisigavoja.. gerai, kad tais laikasi nebuvo svarofskiu, tai butu ir jiem ka nors pritaikiusios lotuliukas.gif

hihihi.gif hihihi.gif
P.S. Ar siaip ar taip verksiu, nes as isvis verksne, del kiekvieno suduko sugebu apsiasarot biggrin.gif
Perliuku ir as nelabai megstu. Tiesiog svarovskiu ir kitu blizgalu nenoriu, nenoriu perkrauti viso vaizdo. Ir taip suknele puosni ax.gif
O siaip nusprendziau apyrankes isvis jokios nesideti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 27 rugsėjo 2010 - 20:23
QUOTE(zuika+ @ 2010 08 13, 11:45)
Buvau pasipuošusi tik šiais vienetiniais auskarais, puoštais swarovski kristalais

user posted image


Grazus 4u.gif

O tie svarovskiniai jau kaip nusibode doh.gif

Tiesa ejau i vestuves kaip pamerge pries 3 metus tai buvau su svarovskio auskarais, va sitais, man dar vis grazus jie, nelabai matos bet ten skaidrus ir pilki svarovskiai, graziai blizgejo pries saule biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Koop @ 2010 09 27, 22:14)


gražūs šie mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai deciausi kazka tokio:

user posted image

user posted image

labai didele foto doh.gif bet kitos kazkodel neisikelia jie realiai taip atrodo, man tai nerealiai wub.gif

auskarai
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
per vestuves buvau įsivėrusi suderintus prie ausytės auskarus ir ant kaklo koljė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 09 29, 14:14)
per vestuves buvau įsivėrusi suderintus prie ausytės auskarus ir ant kaklo koljė wub.gif



gal galima butu pamatyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 27, 22:22)
hihihi.gif  hihihi.gif
P.S. Ar siaip ar taip verksiu, nes as isvis verksne, del kiekvieno suduko sugebu apsiasarot  biggrin.gif
Perliuku ir as nelabai megstu. Tiesiog svarovskiu ir kitu blizgalu nenoriu, nenoriu perkrauti viso vaizdo. Ir taip suknele puosni  ax.gif
O siaip nusprendziau apyrankes isvis jokios nesideti  smile.gif


na tai va, jautri esi, todel taip ir buna 4u.gif
o apie kokius auksariukus galvoji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koop @ 2010 09 27, 23:06)
As tai deciausi kazka tokio:

labai didele foto  doh.gif  bet kitos kazkodel neisikelia jie realiai taip atrodo, man tai nerealiai  wub.gif

man taip pat pirmieji ir antrieji labai gražūs, bet pirmieji gal labiau, nes ne tokie dideli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 30, 09:20)
na tai va, jautri esi, todel taip ir buna 4u.gif
o apie kokius auksariukus galvoji? ax.gif

Nerandu internete nuotrauku tokiu, bet esu nusiuziurejus grynai kaip mmmune siule. Kabo apvalus bluzgantis rutuliukas, ir ant galo perliukas nedidelis, rausvus tokius. Bet dar ziurinejuosi, mastau ir apie mazu mazu perliuku kaip vynuoges keke g.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 18:51)
Nerandu internete nuotrauku tokiu, bet esu nusiuziurejus grynai kaip mmmune siule. Kabo apvalus bluzgantis rutuliukas, ir ant galo perliukas nedidelis, rausvus tokius. Bet dar ziurinejuosi, mastau ir apie mazu mazu perliuku kaip vynuoges keke  g.gif


man patinka "kekiniai" auskarai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti