Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 18, 14:20)
na po kokiu maziausiai 20 metu ta suknele nelb jau kaip atrodyti gali ir tikrai as savo dukros neversciau jos vilketi, tegu ji buna unikali ir renkasi pagal savo skoni wub.gif be to, mano suknele uzimtu puse spintos lotuliukas.gif tad man tik nasta ji butu lotuliukas.gif
bet kai tu pasisiusi, tai zn, tavo tokia lengvute, grazute, gali pasitaupyti 4u.gif arba duoti skelbimuka, jei nenupirks, tai nenupirks, bet tokia grazia suknele, tai jauciu greitai parduotum wub.gif



...apie taupyma ..tai as suprantu...kad metai bega..bet mados grizta lotuliukas.gif .. ne ne juokauju.... bet del noro pasilikti sau.... tai tikrai..taip ir darysiu gal... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 18, 18:46)
...apie taupyma ..tai as suprantu...kad metai bega..bet mados grizta  lotuliukas.gif .. ne ne juokauju.... bet del noro pasilikti sau.... tai tikrai..taip ir darysiu gal...  blush2.gif


na ziuresim su kokioms sukniom tuoksis musu dukros mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas visoms...
As savo papuosaliukus pirkau per Jurgita handmade..Kokie jie grazus....Mergina tikrai pasistenge..Labai kokybiskai padare. labai greitai atsiunte..ir svarbiausia specialiai man.. lotuliukas.gif Tikrai rekomenduoju jei norit kazko kitokio nei turi parduotuves..NEAPSIRIKSIT.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 09 08, 21:49)
na va pagaliau kazkas idomesnio smile.gif pati pamazu bandau tokia technika daryti auskarus, bet tikrai sudetinga dailiai pagaminti.. saunuole kazkuri auksaranke smile.gif


wub.gif mhh, kokie dailuciai ir tikrai isskirtiniai thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites patarkit Kokie papuosalai tiktu pries sios suknytes? blush2.gif
suknele Galvojau auskarus ieskoti kazka panasaus kaip pas ja, tik mazesniu, ar tik is perliuku... Bet tarkim apyranke manot tiktu kazkas tokio?
user posted image

Ar sitokios apyrankes tik prie ilgu elegantisku sukneliu? doh.gif Sakes kokia as pasimetus, blizgalu nenoriu, ir taip jau gal puosniai atrodo g.gif help.gif O gal isvis nieko ant ranku nesideti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 16:35)
Mergaites patarkit  Kokie papuosalai tiktu pries sios suknytes?  blush2.gif
suknele Galvojau auskarus ieskoti kazka panasaus kaip pas ja, tik mazesniu, ar tik is perliuku... Bet tarkim apyranke manot tiktu kazkas tokio?
user posted image

Ar sitokios apyrankes tik prie ilgu elegantisku sukneliu?  doh.gif Sakes kokia as pasimetus, blizgalu nenoriu, ir taip jau gal puosniai atrodo  g.gif  help.gif O gal isvis nieko ant ranku nesideti?  g.gif


Mano nuomone Jums labai gražiai žiūrėtųsi paprasti auskariukai, vadinamosis "akutės" tik iš perliukų. Kažkas tokio 4u.gif
user posted image
arba tokio user posted image
Taip pat visai paprastutė perliukų apyrankė.
user posted image
user posted image
Ši suknytė pati nemažai dekoruota, todėl su papuošalais manau reikia neperspausti 4u.gif
Papildyta:
Dar panaršiau internete ir pamačiau labai gražius auskaraus (bent jau man tongue.gif ) ir manau, kad jie puikiai susipieštų su suknelės dekoru (petnešėle ir sijonėliu). Na jie tik idėja blush2.gif
user posted image
Atsakyti
mmmune, butent apie tokius auskariukus ir mastau blush2.gif Reikes jauciu nusioirkti ir ziureti, jei netiks, tai priduosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 21 rugsėjo 2010 - 15:57
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 16:35)
Mergaites patarkit  Kokie papuosalai tiktu pries sios suknytes?  blush2.gif
suknele Galvojau auskarus ieskoti kazka panasaus kaip pas ja, tik mazesniu, ar tik is perliuku... Bet tarkim apyranke manot tiktu kazkas tokio?
user posted image

Ar sitokios apyrankes tik prie ilgu elegantisku sukneliu?  doh.gif Sakes kokia as pasimetus, blizgalu nenoriu, ir taip jau gal puosniai atrodo  g.gif  help.gif O gal isvis nieko ant ranku nesideti?  g.gif


esu mociute kalbant girdejus: nuotakos vestuviu diena pasipuosiusios perlais, visa gyvenima asarelemis raudos.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 09 26, 12:59)
esu mociute kalbant girdejus: nuotakos vestuviu diena pasipuosiusios perlais, visa gyvenima asarelemis raudos.. blush2.gif


ko tos mociutes neprisigavoja.. gerai, kad tais laikasi nebuvo svarofskiu, tai butu ir jiem ka nors pritaikiusios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 26, 12:37)
ko tos mociutes neprisigavoja.. gerai, kad tais laikasi nebuvo svarofskiu, tai butu ir jiem ka nors pritaikiusios lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Perliukų sau nelabai mėgstu, bet šitas prietaras man labai kelia juoką, kaip ir daugelis kitų... Būtų gerai, jei perliukai ar svarovskiukai galėtų nulemti mūsų laimė ar ašaras, deja, gyvenimas daug sudėtingesnis ir viskas priklauso tik nuo noro ir pastangų išlaikyt tuos santykius gražius, mylėti ir gerbti visą gyvenimą vienas kitą taip, kaip tą nuostabią vestuvių dieną 4u.gif wub.gif Ir perliukai čia nei padės, nei pagadins ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 09 26, 15:46)
thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Perliukų sau nelabai mėgstu, bet šitas prietaras man labai kelia juoką, kaip ir daugelis kitų... Būtų gerai, jei perliukai ar svarovskiukai galėtų nulemti mūsų laimė ar ašaras, deja, gyvenimas daug sudėtingesnis ir viskas priklauso tik nuo noro ir pastangų išlaikyt tuos santykius gražius, mylėti ir gerbti visą gyvenimą vienas kitą taip, kaip tą nuostabią vestuvių dieną  4u.gif  wub.gif Ir perliukai čia nei padės, nei pagadins ką  biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif visiskai sutinku su jumis drinks_cheers.gif prietarai yra tik kazkieno sumastyti dalykai, o va gyvenimas yra kiekvieno individualus ir kaip sakoma, kaip pasiklosi, taip issimiegosi smile.gif
Atsakyti
tiesiog toks prietaras. juk pacios sakot nieko rimto!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti