Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Sveikos mielosios 4u.gif

nusprendžiau ir aš įdėti keletą savo darbelių = gal kam patiks, bus mieli biggrin.gif

1. "Almost P. HILTON"
user posted image

2. "Elegant line"user posted image

3. "Baroque" vestuviniai auskarai
user posted image

4. "Proginiai drugeliai"
user posted image

5. Saikingi "Perliukų sukūrys"
user posted image

Jeigu turite klausimų / pageidavimų = raškite. biggrin.gif
Nuoširdžiai,
Linasunrise 4u.gif
Atsakyti
man gražūs tie perliukai su kaspinukais, paprasti, mieli bet labai žavūs good.gif
Atsakyti
Man taip pat pirmi gražiausi. Tokie paprastučiai, bet labai labai dailūs, koketiški tokie wub.gif Apyrankė dar patiko thumbup.gif
Atsakyti
Nors aš tekėjau prieš pora metų, bet tuomet Swarovski kirstalai nebuvo tokie populiarūs kaip dabar, tačiau aš rinkausi juos blush2.gif
Įmetu foto kaip atrodė mano vestuviniai papuošalai. Auskariukus susivėriau aš pati, apyrankę dovanų tėvai parvežė iš Šveicarijos, pačios Swarovski kristalų gamyklos thumbup.gif Papuošalą ant kaklo padovanojo teta, tai baltojo aukso grandinėlė su kažkokiais stebuklingais mėlynais akmenėliais, net nzn kokias tongue.gif
Tuo metu toki papuošalai man patiko ir tiko. Dabar gal rinkčiausi kiek ilgesnius auskarus ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man irgi tie perliukai su kaspineliu.. wub.gif
mmmune, pasikartosiu - labai grazi nuotaka buvote 4u.gif Ir as noriu auskariuku su melynu akcentu kazkokiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 14, 17:12)
Man irgi tie perliukai su kaspineliu..  wub.gif
mmmune, pasikartosiu - labai grazi nuotaka buvote  4u.gif Ir as noriu auskariuku su melynu akcentu kazkokiu...  ax.gif


Ačiukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 09 14, 17:29)
Nors aš tekėjau prieš pora metų, bet tuomet Swarovski kirstalai nebuvo tokie populiarūs kaip dabar, tačiau aš rinkausi juos  blush2.gif
Įmetu foto kaip atrodė mano vestuviniai papuošalai. Auskariukus susivėriau aš pati, apyrankę dovanų tėvai parvežė iš Šveicarijos, pačios Swarovski kristalų gamyklos  thumbup.gif  Papuošalą ant kaklo padovanojo teta, tai baltojo aukso grandinėlė su kažkokiais stebuklingais mėlynais akmenėliais, net nzn kokias  tongue.gif
Tuo metu toki papuošalai man patiko ir tiko. Dabar gal rinkčiausi kiek ilgesnius auskarus  ax.gif


lb grazus papuosaliukai wub.gif
Atsakyti
Dekui mielosios už nuomonę.."ALMOST Paris HILTON" ir perka...manau, kad vykęs darbelis biggrin.gif

Šią savaitę šį vestuvinį komplektėlį suvėriau (gal ką sudomins) biggrin.gif :
"Vestuvinės kristalinės gėlės"

user posted image


Jaukaus ir mielo savaitglio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasunrise @ 2010 09 17, 17:30)
Šią savaitę šį vestuvinį komplektėlį suvėriau  biggrin.gif :


lb grazus bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 01 12, 19:03)
Antrųjų labai norėčiau. wub.gif
user posted image  user posted image




.... as noreciau tu pirmuju .. bet dvigubai dideesniu.... tada ant kaklo nieko nieko... nebent ant rankos panasia apyranke.... ax.gif man labai patinka masyvus papuosalai.... wub.gif
Papildyta:
wub.gif
QUOTE(icetea.home @ 2010 01 19, 11:35)
O as leisiu sau idet savo daromu papuosaliuku  tiesiog paziurejimui smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



kaip grazu..... ypatingai t agele plaukuose....
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 08, 22:09)
lb grazus wub.gif  bet deja gaila, kad kas antra nuotaka su tokiais teka verysad.gif



.. o man kazkaip per daug paprasti.... ir kazkodel man pradeda swarovskiai nebepatikt lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=mmmune,2010 04 18, 20:15]
wub.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
[


oooo kaip grazu ta tamsi panele su auskariukais ir apyranke... ir sukuosena... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 21, 21:21)
niekada nesakykite, niekada mirksiukas.gif  nes as pauosaliukus jei buciau pirkusi, tai tikrai buciau sau pasilikusi, kaip ir batelius. tikrai net nebuvo minties juos kazkam perparduoti. juk nemokejau uz juos 500lt, kad noretusi puse sumos atsiimti. suknele jei buciau pirkusi, tai tikrai parduociau, nes zn, kad jos jau antra karta neapsivilksiu, o taupyti dukrai ja, butu naivu ax.gif  smile.gif
tad as tikrai neparduociau vietoj jusu tu grazuoliuku mirksiukas.gif



... o ka gucci labai grazus ir naivus noras butu taupyti dukrai... lotuliukas.gif blush2.gif .... as jei siusiuos suknele... tai tbrt jos niekam neperleisciau... nes ji tik mano butu.... ogal ir dukrai tiktu ir patiktu.... bet jei gimtu sunus... g.gif hhmmmm... man patiko sis naivus pamastymas 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2010 09 17, 22:22)
... o ka gucci labai grazus ir naivus noras butu taupyti dukrai...  lotuliukas.gif  blush2.gif .... as jei siusiuos suknele... tai tbrt jos niekam neperleisciau... nes ji tik mano butu....  ogal ir dukrai tiktu ir patiktu.... bet jei gimtu sunus...  g.gif  hhmmmm...  man patiko sis naivus pamastymas  4u.gif  blush2.gif


na po kokiu maziausiai 20 metu ta suknele nelb jau kaip atrodyti gali ir tikrai as savo dukros neversciau jos vilketi, tegu ji buna unikali ir renkasi pagal savo skoni wub.gif be to, mano suknele uzimtu puse spintos lotuliukas.gif tad man tik nasta ji butu lotuliukas.gif
bet kai tu pasisiusi, tai zn, tavo tokia lengvute, grazute, gali pasitaupyti 4u.gif arba duoti skelbimuka, jei nenupirks, tai nenupirks, bet tokia grazia suknele, tai jauciu greitai parduotum wub.gif
Atsakyti