Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Notti @ 2010 09 02, 19:14)
Ranku darbo auskarai,, juos devejau savo vestuvese ax.gif

user posted image

idomiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule0803 @ 2010 09 08, 00:26)
idomiai atrodo smile.gif



Neįprasti, paprasti, bet jau kokie gražūs blush2.gif
Atsakyti
aga grazu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolli513: 08 rugsėjo 2010 - 18:38
Manieji auskarai ir apyranke is swarovski, parduodu 80lt , http://public.fotki....drepp/vestuves/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasabraske: 08 rugsėjo 2010 - 19:45
QUOTE(rasabraske @ 2010 09 08, 21:42)
Manieji auskarai ir apyranke is swarovski, parduodu 80lt http://public.fotki....drepp/vestuves/


lb grazus wub.gif bet deja gaila, kad kas antra nuotaka su tokiais teka verysad.gif
Atsakyti
kas antra ar ne kas antra, bet vaizdas vistiek labai labai gražus juk, ir suknelės juk panašios, bet niekas nežiūri kad kas antra su panašia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Notti @ 2010 09 02, 19:14)
Ranku darbo auskarai,, juos devejau savo vestuvese ax.gif

user posted image

na va pagaliau kazkas idomesnio smile.gif pati pamazu bandau tokia technika daryti auskarus, bet tikrai sudetinga dailiai pagaminti.. saunuole kazkuri auksaranke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2010 09 08, 22:38)
kas antra ar ne kas antra, bet vaizdas vistiek labai labai gražus juk, ir suknelės juk panašios, bet niekas nežiūri kad kas antra su panašia  mirksiukas.gif


na ne, sukneliu temoj,su lb skirtingom suknelem visos teka. tiek modeliai, tiek medziagos smile.gif tad via pasirodo vieni kiti originalesni papuosaliukai, nes pagrindas cia tie svarofskiai, nors niekas nepaneigs - lb graziai ziurisi wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
stai mano papuosaliukai wub.gif labai paprastuciai, bet man patiko ax.gif kasdien papuosalu nesioju minimaliai, tik mazi auskariukai, suzadetuviu ziedelis ir dabar jau vestuvinis ziedelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dowileete: 09 rugsėjo 2010 - 10:12
O mano vestuvių dieną papuošalai tik auskariukai, kuriuos padarė draugė smile.gif Nemėgstu persikrauti daug, plius ir suknelė nebuvo iš tų, kuri reikalautų daug ir masivių papuošalų smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 09 09, 19:38)


panasius turiu pasidariusi, tik melyni. Virsuj tamsus karoliukai, o i apacia nusvieseja ir aisku kur kas ilgesni wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dowileete @ 2010 09 09, 12:12)
Sveikos,
stai mano papuosaliukai  wub.gif labai paprastuciai, bet man patiko  ax.gif  kasdien papuosalu nesioju minimaliai, tik mazi auskariukai, suzadetuviu ziedelis ir dabar jau vestuvinis ziedelis  smile.gif



lb grazus wub.gif
Atsakyti