Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Niu aš savo papuošalus irgi pasidariau, kad ir iš "popsinių" karoliukų - perliukų ir swarovskių, bet antrų tokių nesu mačiusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 08 03, 11:49)
Prieš mėnesį vienai nuotakai gaminau štai tokius:
user posted image
user posted image


labai grazus, jeigu nepaslaptis kokia kaina siu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 08 09, 21:50)
Na as pasidariau kas man patiko ir manau tiko, kai nufotkinsiu ikelsiu foto  mirksiukas.gif


papuosalas ne suknele, visoms jie tinka
Atsakyti
Oi, ir as buvau prisiziurejusi internete visokiu papuosaliuku, su kristaliukais, su perliukais.Jau masciau prasyti, kad kas suvertu. O paskui viena diena prabudau ir nusprendziau, kad noriu kazko labai kuklaus. Kad papuoslai manes neuzgoztu blush2.gif lotuliukas.gif . Tad nusipirkau paprastus sidabrinius lasiukus su svarovskio akmenukais ir iki siol nesigailiu savo pasirinkimu.
Stai taip atrode. Gal ir per kukliai, bet man labai patiko smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 10, 16:52)
Oi, ir as buvau prisiziurejusi internete visokiu papuosaliuku, su kristaliukais, su perliukais.Jau masciau prasyti, kad kas suvertu. O paskui viena diena prabudau ir nusprendziau, kad noriu kazko labai kuklaus. Kad papuoslai manes neuzgoztu  blush2.gif  lotuliukas.gif . Tad nusipirkau paprastus sidabrinius lasiukus su svarovskio akmenukais ir iki siol nesigailiu savo pasirinkimu.
Stai taip atrode. Gal ir per kukliai, bet man labai patiko  smile.gif
user posted image


na cia lb is toli matosi papuosaliukai, bet man tai cia viskas skoningai ir graziai. nera jokiu blizguciu ir man tai lb grazu thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, gaila, bet ten kur nuotraukos is arti, matosi tik auskariukai, arba tik kaklo pakabukas, nes veidu kur nors pasisukusi.Fotografas dare daugiau reportazines nuotraukas, tai visu savo grozybiu atskirai specialiai nefotkinom biggrin.gif
Stai cia auskariukus fotografavau pati pries vestuves.Pakabukas lygiai toks pats kaip ilgoji auskariuku dalis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dovile787 @ 2010 08 10, 20:01)


na ir is arti dar dailesni bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dovile787 na labai gražiai atrodei wub.gif o dar berniukas koks fainas biggrin.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
dailiai atrodet 4u.gif bet as negaliu nepabumbeti ant tokiu auskaru gamintoju doh.gif na nejau sunku istiesinti pirmojo auskaro kilpele doh.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz komplimentus. O Mazgelis tikrai teisus del tos kilpeles.Norejom patys siek tiek patiesinti, bet iskilo gresme visai nulauzt, tai palikom kaip yra. Kadangi tada tai buvo vienintelis variantas parduotuveje, teko pirkt toki koks yra sad.gif nes labai jau jis man prilipo.
Atsakyti
ir teisingai padaret, kad netiesinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 08 03, 11:49)
Prieš mėnesį vienai nuotakai gaminau štai tokius:
user posted image
user posted image

O per vakar-šiandien pagaliau pasidariau ir sau:
user posted image

kiek pirmasis komplektukas kainuoja?
Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2010 07 26, 22:43)
Mano nuomone, jaunoji turi būti patenkinta savimi. Ir jeigu jai taip yra gražu, reiškia taip ir turi būti  biggrin.gif

Dariau ir kitokius, dėvėjo tik auskarus

user posted image

Gal galima suzinoti komplektuko - sampano purslai, debesu pataluos kaina?
Papildyta:
kur perkate gelytes i plaukus?
Atsakyti