Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Olita @ 2010 08 03, 11:49)


Pirmasis komplektukas dailesnis, antrojo komplektuko apyrankė nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2010 08 03, 18:47)
Pirmieji man per daug apkrayti, o antrieji tai  thumbup.gif

Man tai manieji labiau apkrauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 03, 17:43)
abu komplektukai lb grazus wub.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif tikrai abu lb gazuciai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 08 03, 10:49)


Man asmeniskai perlu su stikliuku deriniai schmoll.gif Man graziau kaip arba komplekte vien tik perlai arba vien tik stikliukas, nes kitaip jau makalyne blush2.gif Bent jau man taip, bet kiek zmoniu tik ir skoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Vestuvių dieną buvau pasipuošusi tik draugės rankų darbo darytais auskariukais. Salone patarė nepersūdyti ir neapsikarstyti papuošalais...

Labai gerai jaučiausi smile.gif
Atsakyti
apskritai tas bulbulu-perlu-kristalu maisalyne gana pabodes dalykas.. na gal cia tik man ax.gif tiesiog pastebejau nuotakos nebeiesko originalumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 09, 16:26)
apskritai tas bulbulu-perlu-kristalu maisalyne gana pabodes dalykas.. na gal cia tik man  ax.gif  tiesiog pastebejau nuotakos nebeiesko originalumo  ax.gif


nes cia pamate, kaip grazu, ir visos nesa tokius paveiksliukus ir gaminasi tokius pat. kazkas ides kazka nauja ir vel kartosis tas pats smile.gif taip jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 09, 19:08)
nes cia pamate, kaip grazu, ir visos nesa tokius paveiksliukus ir gaminasi tokius pat. kazkas ides kazka nauja ir vel kartosis tas pats smile.gif taip jau yra smile.gif



tai tada nedėsiu auskariukų, kad nesikartotų užburtas ratas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šagrenė @ 2010 08 09, 20:02)
tai tada nedėsiu auskariukų, kad nesikartotų užburtas ratas  lotuliukas.gif


tai jus dekit, dekit thumbup.gif tik va kitoms merginoms tada jau pritruksta fantazijos ir eina tas pats per ta pati smile.gif
Atsakyti
Sutinku su daugelio mintim 4u.gif

Kiekvienos nuotakos skonis ir supratimas apie originalumą skirtingas 4u.gif
Kai gavau pirmąjį užsakymą megzto / nerto vestuvinio papuošalo, tiesiog visapusiškai atsigavau : tiek morališkai, tiek kūrybiškai wub.gif

Gera žinoti, kad ne visoms pagal vieną kurpalį padaryti, su "swarovskiai " ir kitokie pagal tuos pačius šablonus , tirazuojami "N" kartų , papuošalai tokią dieną tinka ir patinka....( atsiparasau, jei įžeidžiau ar netinkamai išreiškiau mintį )...

Gavus leidimą rodyti nuotraukas, ateityje dėsiu ir kitus, netradicinius, megztus papuošalus, kuriais puošėsi Nuotakos savo Vestuvių dieną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 09, 15:26)
apskritai tas bulbulu-perlu-kristalu maisalyne gana pabodes dalykas.. na gal cia tik man  ax.gif  tiesiog pastebejau nuotakos nebeiesko originalumo  ax.gif

Na as pasidariau kas man patiko ir manau tiko, kai nufotkinsiu ikelsiu foto mirksiukas.gif
Atsakyti
niekam konkreciai netaikiau savo posto.. tai buvo tik mano pamastymai mirksiukas.gif
Atsakyti