Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

juodauoga, asmeniškai aš tokių papuošaliukų nesirinkčiau, bet labai originalūs bigsmile.gif Tikrai giriu už gražų jūsų darbą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2010 07 29, 16:10)
Merginos, pasiūlykite papuošalus prie lengvai krintančios graikiško stiliaus suknelės. Nieko neišsirenku  verysad.gif

as prie graikiskos suknytes dejausi masyvius auskarus ir kuklia apyranke ax.gif jei nori pamatyt, parasyk i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 07 29, 19:21)
Dariau papuošalą Nuotakai * Meilės ir svajonių keliais * naudojau tik natūralius perlus ir nėrinius. Nuotaka atrodė nepaprastai gražiai...



grazus ir idomus darbelis thumbup.gif bet man asmeniskai tokie dirbiniai nelb patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 28, 12:45)
bet kas zn, kad ten tikri deimatai?  lotuliukas.gif  nes ant ju juk neparasytas "DEIMANTAS". tad man nera jokio skirtumo ar tas svarofskis ar paprastas stiklas idetas 4u.gif tik kaip sakote, viskas remiasp kaina biggrin.gif

na, as irgi busiu ala su deimanatais, man jie graziausiai atrodo prie visiskai baltos sunkeles, tik pagalvojau, kad zinos, jog ne deimantai, nes tokio dydzio deimantu nebuna, na, nebet muziejuose arba milijonieriu namuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikela @ 2010 07 30, 21:44)
na, as irgi busiu ala su deimanatais, man jie graziausiai atrodo prie visiskai baltos sunkeles, tik pagalvojau, kad zinos, jog ne deimantai, nes tokio dydzio deimantu nebuna, na, nebet muziejuose arba milijonieriu namuose biggrin.gif


maziausiai sukit galva ar tikiras ar ne, ka kiti gavos. svarbiausiai jums grazu ir viskas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 07 29, 18:21)


Labai įdomus papuošalas, nuotakai labai tiko prie suknelės.
Atsakyti
Dekui, Merginos, už gražius žodelius 4u.gif mirksiukas.gif

O del papuošalų nesukit galvos - juk tai Jūsų švente, Jūs turit patikti pirmiausia pacios sau, smagiai su jais jaustis ... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 07 29, 18:21)
Dariau papuošalą Nuotakai * Meilės ir svajonių keliais * naudojau tik natūralius perlus ir nėrinius. Nuotaka atrodė nepaprastai gražiai...

Nuotraukų gavau nemažai, užsisakančioms papuošalą - daugiau nuotraukų parodysiu asmeniškai, o  čia idedu tik kelias jaunosios nuotraukas:

Pavyzdys, pagal kurį dariau:
user posted image


Labai labai gražu ir orginalu thumbup.gif (aišku aš taip pat tikriausiai nesidėčiau, bet čia jau mano problema lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 23, 18:56)
Dariau nuotakoms tokius papuošalus. Smagu kai galima individualiai padaryti kas ko nori  biggrin.gif
user posted image


Che che,maniskiai bigsmile.gif ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwulee: 02 rugpjūčio 2010 - 22:48
Prieš mėnesį vienai nuotakai gaminau štai tokius:
user posted image
user posted image

O per vakar-šiandien pagaliau pasidariau ir sau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 08 03, 12:49)


abu komplektukai lb grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 08 03, 11:49)
Prieš mėnesį vienai nuotakai gaminau štai tokius:
user posted image
user posted image

O per vakar-šiandien pagaliau pasidariau ir sau:
user posted image

Pirmieji man per daug apkrayti, o antrieji tai thumbup.gif
Atsakyti