Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(baltaramune @ 2010 07 28, 12:10)
Man sie auskarai su kutukais grazu, bet manau, daugiau siaip kokiai prasmatniai vakarienei nei nuotakai. thumbup.gif


na gal, bet juk buna nuotaku, kur isiveria tiesiog smulkuti perliuka i ausis ir tiek. su tokiais vaikstau siaip kasdien, o va kitai tai jau atrodo sventiska. kiekvieno skirtingos nuomones mirksiukas.gif
Atsakyti
O man nuotakai gražiausia koks smulkus swarowski ant kaklo ar ausytėse:) Aišku, gražiau tikri deimantukai, bet čia jau ne kiekvienai:)
Atsakyti
QUOTE(linute_mergyte @ 2010 07 28, 13:40)
O man nuotakai gražiausia koks smulkus swarowski ant kaklo ar ausytėse:) Aišku, gražiau tikri deimantukai, bet čia jau ne kiekvienai:)


bet kas zn, kad ten tikri deimatai? lotuliukas.gif nes ant ju juk neparasytas "DEIMANTAS". tad man nera jokio skirtumo ar tas svarofskis ar paprastas stiklas idetas 4u.gif tik kaip sakote, viskas remiasp kaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltaramune @ 2010 07 28, 11:10)
Man sie auskarai su kutukais grazu, bet manau, daugiau siaip kokiai prasmatniai vakarienei nei nuotakai. thumbup.gif


Pritariu|!

QUOTE(linute_mergyte @ 2010 07 28, 12:40)
O man nuotakai gražiausia koks smulkus swarowski ant kaklo ar ausytėse:) Aišku, gražiau tikri deimantukai, bet čia jau ne kiekvienai:)


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 28, 12:45)
bet kas zn, kad ten tikri deimatai?  lotuliukas.gif  nes ant ju juk neparasytas "DEIMANTAS". tad man nera jokio skirtumo ar tas svarofskis ar paprastas stiklas idetas 4u.gif tik kaip sakote, viskas remiasp kaina biggrin.gif


Na, man būtų svarbu, kad aš pati žinočiau, kad ten deimantas:) O dėl kitų, tai man dzin, juk jeigu nusipirkčiau kokią vardinę suknelę vestuvėms, irgi neičiau etiketės iškišus, bet būtų tiesiog smagu žinoti pačiai:) O swarowski, galų gale, ne tokie ir brangūs - vestuvėms tikrai galima sau leisti
Atsakyti
QUOTE(linute_mergyte @ 2010 07 28, 13:58)
Na, man būtų svarbu, kad aš pati žinočiau, kad ten deimantas:) O dėl kitų, tai man dzin, juk jeigu nusipirkčiau kokią vardinę suknelę vestuvėms, irgi neičiau etiketės iškišus, bet būtų tiesiog smagu žinoti pačiai:) O swarowski, galų gale, ne tokie ir brangūs - vestuvėms tikrai galima sau leisti


o kam man juos pirkti, jei salonas duoda lotuliukas.gif nekisau pinigu ten, kur to visai nereikia smile.gif tos vardines sukneles siutos garsiu dizaineriu, tai man baisios doh.gif nemaciau nei vienos grazios. aisku, ten bent jau medziagos kokybiskos buna, bet ne daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_mergyte @ 2010 07 28, 12:58)
Na, man būtų svarbu, kad aš pati žinočiau, kad ten deimantas:) O dėl kitų, tai man dzin, juk jeigu nusipirkčiau kokią vardinę suknelę vestuvėms, irgi neičiau etiketės iškišus, bet būtų tiesiog smagu žinoti pačiai:) O swarowski, galų gale, ne tokie ir brangūs - vestuvėms tikrai galima sau leisti


thumbup.gif pritariu ir pati pirkausi svarovskius bei sidabra, man suvere ir labai grazu ir nebrangu lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, pasiūlykite papuošalus prie lengvai krintančios graikiško stiliaus suknelės. Nieko neišsirenku verysad.gif
Atsakyti
Dariau papuošalą Nuotakai * Meilės ir svajonių keliais * naudojau tik natūralius perlus ir nėrinius. Nuotaka atrodė nepaprastai gražiai...

Nuotraukų gavau nemažai, užsisakančioms papuošalą - daugiau nuotraukų parodysiu asmeniškai, o čia idedu tik kelias jaunosios nuotraukas:
user posted image

user posted image

Mano darytas papuošalas *Meilės ir svajonių keliais*
user posted image

Pavyzdys, pagal kurį dariau:
user posted image

Atsakyti
ausų nesu prasidūrusi, tai savo vestuvių dieną segėjau tik nedidelį vėrinuką ant kaklo. vėliau, prieš pat išlekiant iš namų, būsimasis vyras dar ant piršto užmovė sužadėtuvių žiedelį. ir tai buvo vieninteliai papuošalai, kuriuos turėjau, gal gavau auksinį žiedą biggrin.gif bet man pilnai užteko ir pakako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 07 29, 18:21)
Dariau papuošalą Nuotakai * Meilės ir svajonių keliais * naudojau tik natūralius perlus ir nėrinius. Nuotaka atrodė nepaprastai gražiai...

Nuotraukų gavau nemažai, užsisakančioms papuošalą - daugiau nuotraukų parodysiu asmeniškai, o  čia idedu tik kelias jaunosios nuotraukas:
user posted image

user posted image

Mano darytas papuošalas *Meilės ir svajonių keliais*
user posted image

Pavyzdys, pagal kurį dariau:
user posted image


Nu labai idomus g.gif nestandartiniai tokie mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti