Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 26, 17:32)
man asmeniskai tai visko per daug... ir tiara, ir auksarai, ir apyranke, ir kolje... reikejo pasirinkti kazka 2.. pzv auskarai ir apyranke, arba tiara ir apyranka..  4u.gif  blush2.gif



QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 07 26, 17:39)
Man asmeniskai taip pat perkrauta atrodo blush2.gif


žinojau atsakymus biggrin.gif o man asmeniškai buvo labai gražu tongue.gif

ačiū už nuomones mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kleo* @ 2010 07 26, 19:41)
žinojau atsakymus  biggrin.gif  o man asmeniškai buvo labai gražu  tongue.gif

ačiū už nuomones  mirksiukas.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif nes juk kiekviena puosiasi pagal savo skoni, tai naturalu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kleo* @ 2010 07 26, 19:41)
žinojau atsakymus  biggrin.gif  o man asmeniškai buvo labai gražu  tongue.gif

ačiū už nuomones  mirksiukas.gif  4u.gif

Man asmeniskai irgi grazu, kai daug papuosalu....siuo atveju apyranke masyvesne labai graziai ziurisi su auskarais...o veriniui reikejo pakabuko ...butu idealu thumbup.gif
Beje, man tai vienas is idomiausiu ir graziausiu papuosalu variantu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kleo, kam ištrynei?
Juk kiekvieno skoniai skirtingi ir kas vienam negražu, kitam gražu ir atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 26, 20:15)
Kleo, kam ištrynei?
Juk kiekvieno skoniai skirtingi ir kas vienam negražu, kitam gražu ir atvirkščiai  biggrin.gif

Sutinku drinks_cheers.gif ir jei man tarkim nelabai patiko,tai nereiskia,kad nuotaka atrode negraziai, juk kiekviena turim skirtinga skoni ir tai tikrai nereiskia,kad kazkuris geresnis uz kita.Svarbu,kad paciai nuotakai patiko ir ji jautesi grazi,juk visiems neitiksi galu gale mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek zmoniu tiek nuomoniu, negali visiems viskas patikti mirksiukas.gif svarbu, kad paciai patinka smile.gif
Atsakyti
Mano nuomone, jaunoji turi būti patenkinta savimi. Ir jeigu jai taip yra gražu, reiškia taip ir turi būti biggrin.gif

Dariau ir kitokius, dėvėjo tik auskarus

user posted image
Atsakyti
Niu tikrai, kad kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu drinks_cheers.gif Pvz. man sitie grazus, tik nereiketu tu staltiesiu kutosu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 26, 23:43)
Mano nuomone, jaunoji turi būti patenkinta savimi. Ir jeigu jai taip yra gražu, reiškia taip ir turi būti  biggrin.gif

Dariau ir kitokius, dėvėjo tik auskarus

user posted image


o man tie kutosai lb zaismingai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 26, 22:43)
Mano nuomone, jaunoji turi būti patenkinta savimi. Ir jeigu jai taip yra gražu, reiškia taip ir turi būti  biggrin.gif

Dariau ir kitokius, dėvėjo tik auskarus

user posted image

grazu, zaisminga atitinkamai ir suknele turi buti, jau prie bet ko netiks ax.gif
Atsakyti
Pačios matot- kiek žmonių, tiek nuomonių biggrin.gif
Vienom kutukas gražu, kitom vietoj kutuko galima daryti ką kita-ir kiekviena būtų patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Man sie auskarai su kutukais grazu, bet manau, daugiau siaip kokiai prasmatniai vakarienei nei nuotakai. thumbup.gif
Atsakyti