Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Dar tokį komplektuką dariau

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 25, 21:47)
Dar tokį komplektuką dariau

user posted image

Šis tikrai labai gražus wub.gif Kažko panašaus norėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 07 25, 10:52)
merginos perziurejau Jusu papauosalus, kitu darbelius, tikrai ispudingi wub.gif  wub.gif  wub.gif  ir as galvoju kazka panasaus uzsisakyti, bet mane domina kaineles, kad nepermokeciau 4u.gif
gal kuri uzsisakynejo, mane domintu auskariuku vien kaina 4u.gif  4u.gif


Siaip tokie auskarai, kaip arunos pavyzdyje, tik tas vienas didysis burbulas kainuoja 30 Lt. Merginos veria is manodrabuziai.lt Ir darbo kokybe nenusileidzia. Su apyranke is 5 burbulu komplektuko kaina - 80 Lt. Domejausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 25, 23:47)
Dar tokį komplektuką dariau

user posted image

Komplektelis labai grazus 4u.gif ...bet didieji perlai nelygus.....kazin jie nebrokuoti ? g.gif
Atsakyti
jei butu lygus, butu padaryti is plastmases rolleyes.gif cia turetu buti uzauginti..
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 26, 09:06)
jei butu lygus, butu padaryti is plastmases  rolleyes.gif  cia turetu buti uzauginti..

TAi yra stikliniai perlai, šampano spalvos- specialiai tokios formos- visi vienodi . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 26, 10:29)
TAi yra stikliniai perlai, šampano spalvos- specialiai tokios formos- visi vienodi .  biggrin.gif

cia kalba eina apie tuos didziuosius.. kad tie apvalus 'stikliniai' perlai, tai as zinau.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 07 26, 10:46)
cia kalba eina apie tuos didziuosius.. kad tie apvalus 'stikliniai' perlai, tai as zinau..  ax.gif

Tai apie didžiuosius ir rašiau biggrin.gif Nes jei jie būtų , kad ir auginti, tai tokio dydžio atitinkamai nemažai kainuotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 07 26, 18:12)
Tai apie didžiuosius ir rašiau  biggrin.gif Nes jei jie būtų , kad ir auginti, tai tokio dydžio atitinkamai nemažai kainuotų  biggrin.gif

Kur tokiu perlu galima nusipirkti ? ir kaip jie, butent tokios formos, vadinasi ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...
Atsakyti
ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kleo*: 26 liepos 2010 - 17:40
QUOTE(*Kleo* @ 2010 07 26, 19:25)
Jūsų teismui  ax.gif


man asmeniskai tai visko per daug... ir tiara, ir auksarai, ir apyranke, ir kolje... reikejo pasirinkti kazka 2.. pzv auskarai ir apyranke, arba tiara ir apyranka.. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 07 26, 18:32)
man asmeniskai tai visko per daug... ir tiara, ir auksarai, ir apyranke, ir kolje... reikejo pasirinkti kazka 2.. pzv auskarai ir apyranke, arba tiara ir apyranka..  4u.gif  blush2.gif

Man asmeniskai taip pat perkrauta atrodo blush2.gif
Atsakyti