Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

na va pagaliau prisiruosiau savuosius nufotkint.. labai patenkinta buvau, bet noreciau parduoti uz savikaina. Veriau sau, todel dariau kruopsciai, svoris idealus, patogus uzsegimas, visi isgyre, zodziu ciki piki smile.gif naudoti skaidrus bespalviai svarovski kristalai, kalnu kristolas (nuotraukoje kiek gelsvi gavosi del lempos smile.gif. Auskaru ilgis 11,5 cm, apyrankes 19 cm

user posted image

user posted image

Atsakyti
Tokius, tau auskarus gali padaryti tikrai, kas moka. o siaip panasaus stiliaus auskarus gali isigyti Vilniuje "La fleur" vestuviniu sukneliu nuomos punkte, ju kaina mazdaug butu nuo 150 iki 200 lt. Man panasius auskariukus dare Viktorija.info, bei padare dar kaklo papuosala. Sumokejau truputi pigiau nei La fleur prase, bei zinai vaziavimas i Vilniu derinimas, nes tikrai tokio dalyko pastu nepatikeciau daryti.


QUOTE(AvariA @ 2010 06 07, 21:48)
Sveiki!

Kas galetu padaryti man tokius auskariukus, parasykite, PRASAU, i az ar el.pasta (avariushka@gmail.com)  4u.gif LABAI busiu dekinga..  ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 14, 22:54)
na va pagaliau prisiruosiau savuosius nufotkint.. labai patenkinta buvau, bet noreciau parduoti uz savikaina. Veriau sau, todel dariau kruopsciai, svoris idealus, patogus uzsegimas, visi isgyre, zodziu ciki piki smile.gif naudoti skaidrus bespalviai svarovski kristalai, kalnu kristolas (nuotraukoje kiek gelsvi gavosi del lempos smile.gif. Auskaru ilgis 11,5 cm, apyrankes 19 cm



Lb jau grazus papuosaliukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif Pagaliau ismokau tuos burbuliukus padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 06 13, 22:05)
bent jau iš šitos temos, tai patys gražiausi  4u.gif puikus pasirinkimas.



QUOTE(Jonele @ 2010 06 14, 12:17)
Be galo grazu!!!!  drinks_cheers.gif


Ačiū už pagyrimus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Honey/Tea,2010 06 11, 19:48]
[quote=AvariA,2010 06 07, 22:48]
Sveiki!

Kas galetu padaryti man tokius auskariukus, parasykite, PRASAU, i az ar el.pasta (avariushka@gmail.com) 4u.gif LABAI busiu dekinga.. ax.gif

user posted image

as irgi ieskau kas man suvertu tokius arba bent panasius, plius dar apyranke 4u.gif
Atsakyti
[quote=Mazgelis,2010 06 14, 21:54]
na va pagaliau prisiruosiau savuosius nufotkint.. labai patenkinta buvau, bet noreciau parduoti uz savikaina. Veriau sau, todel dariau kruopsciai, svoris idealus, patogus uzsegimas, visi isgyre, zodziu ciki piki smile.gif naudoti skaidrus bespalviai svarovski kristalai, kalnu kristolas (nuotraukoje kiek gelsvi gavosi del lempos smile.gif. Auskaru ilgis 11,5 cm, apyrankes 19 cm


gal galima kainyte i AZ ax.gif ?
Atsakyti
Jūsų fantazijų įgyvendinimas jurginas1@walla.com
user posted image

Atsakyti
Sveikos mielosios smile.gif

Sese lanko rankdarbiu bureli, ir vakar pasirodo jos dare, tokius rutulius auskarams smile.gif tai ir as pasidariau labai elementaru, o kad buciau tai suzinojus anksciau, buciau sau pasidarius nuostabius auskariukus. tai va i deda nuoroda http://www.tavokarol...n...ice&path=26 cia tikrai sugebes kiekviena pasidaryti ir uz minimaliausias sanaudas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariana777 @ 2010 06 15, 08:52)
Tokius, tau auskarus gali padaryti tikrai, kas moka. o siaip panasaus stiliaus auskarus gali isigyti Vilniuje "La fleur" vestuviniu sukneliu nuomos punkte, ju kaina mazdaug butu nuo 150 iki 200 lt. Man panasius auskariukus dare Viktorija.info, bei padare dar kaklo papuosala. Sumokejau truputi pigiau nei La fleur prase, bei zinai vaziavimas i Vilniu derinimas, nes tikrai tokio dalyko pastu nepatikeciau daryti.



[quote=rasabraske,2010 06 16, 07:05]
[quote=Honey/Tea,2010 06 11, 19:48]
[quote=AvariA,2010 06 07, 22:48]
Sveiki!

Kas galetu padaryti man tokius auskariukus, parasykite, PRASAU, i az ar el.pasta (avariushka@gmail.com) 4u.gif LABAI busiu dekinga.. ax.gif

user posted image

as irgi ieskau kas man suvertu tokius arba bent panasius, plius dar apyranke 4u.gif

as galiu padaryti...

Antrai dienai tokius pasidariau, tik kokybe prasta.
http://www.ipix.lt/desc/29920520/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linute&D: 18 birželio 2010 - 21:42
oficialiai vis dar nerezervuoti manieji auskariukai:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 06 18, 20:49)
oficialiai vis dar nerezervuoti manieji auskariukai:

user posted image

labai grazus auskarai. wub.gif
Atsakyti