Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

Rodau ir aš savo auskariukus. Žinoma jie labai skiriasi nuo daugumos čia rašančių, stilius visai kitas, bet aš kai juos pamačiau, tai atsižiūrėt negalėjau rolleyes.gif O dar planuoju su ramunių puokšte būt, tai, manau, puikiai tiks smile.gif

user posted image
Atsakyti
Jei tinka prie bendro vaizdo tai puiku 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 11, 17:33)
Rodau ir aš savo auskariukus. Žinoma jie labai skiriasi nuo daugumos čia rašančių, stilius visai kitas, bet aš kai juos pamačiau, tai atsižiūrėt negalėjau  rolleyes.gif  O dar planuoju su ramunių puokšte būt, tai, manau, puikiai tiks smile.gif



jeigu tikjusm jie patinka ir tinka, tai tuomet thumbup.gif
Atsakyti
[quote=AvariA,2010 06 07, 22:48]
Sveiki!

Kas galetu padaryti man tokius auskariukus, parasykite, PRASAU, i az ar el.pasta (avariushka@gmail.com) 4u.gif LABAI busiu dekinga.. ax.gif

user posted image

Ar jau radote, kas tokius suvertu? Nes as radau viena mergina, tai pas ja vienas didysis burbuliukas 50 Lt - normali kaina? g.gif
Atsakyti
Bandysiu paklaust merginos, kuri man vere vestuvems papuosalus smile.gif
Atsakyti
Kai paklausi, gal gali parasyti cia arba i az? 4u.gif
Nes radau dar viena varianta, tik kaina butu 35 g.gif
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 11, 16:33)
Rodau ir aš savo auskariukus.

bent jau iš šitos temos, tai patys gražiausi 4u.gif puikus pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(zabankstis @ 2010 06 11, 16:33)
Rodau ir aš savo auskariukus. Žinoma jie labai skiriasi nuo daugumos čia rašančių, stilius visai kitas, bet aš kai juos pamačiau, tai atsižiūrėt negalėjau  rolleyes.gif  O dar planuoju su ramunių puokšte būt, tai, manau, puikiai tiks smile.gif

user posted image



Be galo grazu!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2010 06 13, 23:05)
bent jau iš šitos temos, tai patys gražiausi  4u.gif puikus pasirinkimas.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos merginos ,galiu pasiulyti papuosaliuku vestuvems,gaminu pagal jusu pageidavimus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jujuke: 14 birželio 2010 - 18:02
QUOTE(jujuke @ 2010 06 14, 19:00)
sveikos merginos ,galiu pasiulyti papuosaliuku vestuvems,gaminu pagal jusu pageidavimus  smile.gif
user posted image


Labai grazus Jusu darbai bigsmile.gif Kuriame mieste esate?
Atsakyti
kaunas, siunciu Lietuvoje ir uz jos ribu smile.gif
Atsakyti