Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

grozis nerealus wub.gif , super...
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

labai gražių darbelių yra temoje....ir aš šį tą sukūriau biggrin.gif 4u.gif
Turėjau perliukų, kristaliukų ir štai kas gavosi.....
Darbeliai nauji - parduodami.


Auskarai "Vestuvinės gėlės".
Rankų darbo vienetiniai auksarai: ryžiniai perlai, kristalai.
user posted image
Ryžinių perliukų vėrinys: ryžiniai perlai, kristalai.
user posted image
Rankų darbo auskarai : 8x6mm kristalai, 6 mm stikliniai perlai.
Prabuoto sidabro 925 auskarų aselės.Ilgis ~ 7,2cm (be aselės).
user posted image
Rankų darbo vienetiniai auskarai: 4 - 6 mm stikliniai perliukai sidabruotos detalės. Sidabruoti kabliukai.
Ilgis ~ 3,7cm (be kabliuko).
user posted image
Sagė plaukams "Perliukų ir kristalų sukūrys"
user posted image

Bella:
Rankų darbo apyrankė : 8 mm kristalai, 4 mm swarovski kristaliukai,
6 mm stikliniai perlai. Aukso spalvos detalės.
Ilgis ~ 16.5 cm (be užsegimo).
Tinka 17,2 cm riešui.
user posted image

Bella auskarai:
Rankų darbo auskarai:
4 mm swarovski kristaliukai,6 mm kristaliukai.
Aukso spalvos detalės.
Ilgis ~ 4 cm (be kabliuko).
user posted image

Gal būt rasite, kas miela 4u.gif .
Atsakyti
Sveiki!

Kas galetu padaryti man tokius auskariukus, parasykite, PRASAU, i az ar el.pasta (avariushka@gmail.com) 4u.gif LABAI busiu dekinga.. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 05 05, 15:13)
Na nezinau kaip yra is tikruju, negaliu tvirtinti, bet mano nuomone, pas mus yra paprasto stiklo kristalai, tiesiog jie nugludinti graziai, bet ne tikri swarovskiai  ax.gif  swarovskiais kiek zinau prekiauja tik kelios parduotuves, tai palyginus su kitais, spindesys ir isvaizda tikrai skiriasi.



Yra tokiu pardaveju kurios stikliukus pardavineja kaip swarovskius,
na bent is kur as juos perku tai 100% tikri swarovskiu kristaliukai tiesiai is gamyklos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigrine007 @ 2010 06 08, 23:37)
Yra tokiu pardaveju kurios stikliukus pardavineja kaip swarovskius,
na bent is kur as juos perku tai 100%  tikri swarovskiu kristaliukai tiesiai is gamyklos  thumbup.gif


Aš kiek susidariau su šitais visų mėgiamais svarovskiais, tai žinau tiek, kad tikrasis svarovskis paprastam mirtingajam nelabai įkandamas kainos atžvilgiu smile.gif

Tad taip pat laikausi anksčiau išsakytos merginos nuomonės, kad už eilinę kainą pas mus pardavinėjami tik eiliniai blizgūs stikliukai smile.gif Tikri svarovskiai tikrai kainuoja labai brangiai.
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2010 06 09, 10:36)
Aš kiek susidariau su šitais visų mėgiamais svarovskiais, tai žinau tiek, kad tikrasis svarovskis paprastam mirtingajam nelabai įkandamas kainos atžvilgiu smile.gif

Tad taip pat laikausi anksčiau išsakytos merginos nuomonės, kad už eilinę kainą pas mus pardavinėjami tik eiliniai blizgūs stikliukai smile.gif Tikri svarovskiai tikrai kainuoja labai brangiai.

čia oficiali swarovskių parduotuvė kainos nurodytos pakuotėms, jie vienetais neparduoda, tai populiariausio 4 mm bikoniuko kaina 6 eurocentų nesiekia, jums tai neįkandama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiu_gele @ 2010 06 09, 10:36)
Aš kiek susidariau su šitais visų mėgiamais svarovskiais, tai žinau tiek, kad tikrasis svarovskis paprastam mirtingajam nelabai įkandamas kainos atžvilgiu smile.gif

Tad taip pat laikausi anksčiau išsakytos merginos nuomonės, kad už eilinę kainą pas mus pardavinėjami tik eiliniai blizgūs stikliukai smile.gif Tikri svarovskiai tikrai kainuoja labai brangiai.



Ikandamas swarovskio kristaliukas
Juvelyrinese parduodami lygiai tokie patys swarovskiu kristaliukai kaip mes juos pacios perkam ir gaminam papuosaliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Pagaliau ir as turiu savo nuostabiuosius papuosaliukus. Na mazdaug panasus kur Avaria paskelbus. Man padare Viktorija.info Tai idealiai padare tokius kokiu norejo ir dar pakonsultavo, nes taip pasiziurejau pirkti tai jie labai brangiai kainuotu. Nes visgi tie balti, tai is sidabriniu detaliu. Taip ir kaklo veryni toki kuklu dariausi, kad butu kazkiek panasus su auskarais, bet tie auskarai tiesiog gaunasi pagrindinis akcentais ir daugiau prie ju nieko nereik derinti smile.gif
Atsakyti
4u.gif noriu ir as jums savo auskariukus parodyt, visai netiketai uztikau ir labai jais patenkinta esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 10, 13:00)
4u.gif  noriu ir as jums savo auskariukus parodyt, visai netiketai uztikau ir labai jais patenkinta esu ax.gif


lb graziai atrodo tas kristoliukas apacioj wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(as-erika @ 2010 06 10, 11:00)
4u.gif  noriu ir as jums savo auskariukus parodyt, visai netiketai uztikau ir labai jais patenkinta esu ax.gif

Dailuciai thumbup.gif
Atsakyti