Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

NUOSTABUS wub.gif wub.gif wub.gif super super smile.gif labai grazus blush2.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad dauguma puošiasi biužuterija. O kodėl ne auksu ar sidabru ? Gal todėl, kad tokie papuošalai daugokai kainuoja ...
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 26, 12:31)
Neiseina graziai nufotografuoti  verysad.gif  Fotoaparatas neperteikia to grozio...to spindesio  wub.gif 

Nuostabūs papuošalai wub.gif Dvi detalės tokios pat kaip ir mano auskarų,todėl žinau,kaip gražiai jie spindi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 05 29, 19:54)
Pastebėjau, kad dauguma puošiasi biužuterija. O kodėl ne auksu ar sidabru ? Gal todėl, kad tokie papuošalai daugokai kainuoja ...

Norint ispudingu auksiniu ar sidabriniu papuosalu, jie tikrai labai daug kainuotu, cia toks variantas tinka nebent toms, kurios nori kukluciu papuosalu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 05 29, 21:54)
Pastebėjau, kad dauguma puošiasi biužuterija. O kodėl ne auksu ar sidabru ? Gal todėl, kad tokie papuošalai daugokai kainuoja ...


Na juk pas kaikurias ir auskarai sidabriniai yra ir ant kaklo, nesvarbu, kad jis ten su tais visokiais akmenukais. juk neparastyta didelem raidem ant papuosalo, kad ne sidabrinis 4u.gif
Atsakyti
Kaip jūs galvojate, ar tiktų auskiniai auskarai, auksinė grandinėlė su pakabuku mėlyno žėrinčiu akmenuku. Auskarai irgi su tuo akmenuku. Suknelė balta.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 05 30, 11:46)
Kaip jūs galvojate, ar tiktų auskiniai auskarai, auksinė grandinėlė su pakabuku mėlyno žėrinčiu akmenuku. Auskarai irgi su tuo akmenuku. Suknelė balta.

Mano nuomone geltonas ar raudonas auksas prie baltos sukneles schmoll.gif Nebent sukneleje kazkokie gelsvi akcentai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
o mano nuomone geltonas auksas puikiausiai tinka prie baltos sukneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 05 30, 15:08)
Mano nuomone geltonas ar raudonas auksas prie baltos sukneles schmoll.gif Nebent sukneleje kazkokie gelsvi akcentai yra mirksiukas.gif


Suknelė bus baltut baltutėlė, be jokių gelsvų detalių. Bet tuose auskaruose ir pakabuko auksiniame "rėmelyje" bus smulkių deimančiukų, tai jie kaip ir derės su suknute.
Atsakyti
Man geltonas auksas prie baltos sukneles tikrai ne... Nors tas auksas ir klasika, ir kaina savo turi, bet netinka jis man nors tu ka. Geriau jau tada arba baltas auksas arba sidabras.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 30, 20:11)
Man geltonas auksas prie baltos sukneles tikrai ne... Nors tas auksas ir klasika, ir kaina savo turi, bet netinka jis man nors tu ka. Geriau jau tada arba baltas auksas arba sidabras.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 05 30, 13:46)
Kaip jūs galvojate, ar tiktų auskiniai auskarai, auksinė grandinėlė su pakabuku mėlyno žėrinčiu akmenuku. Auskarai irgi su tuo akmenuku. Suknelė balta.


na jei suknele visiskai balta, tai tas auksas visiskai ne itema g.gif geriau jau sidabras.. arba suknele butu dramblio kaulo spalvos, tada kuo puikiausiai tiktu jusu turimi papuosaliukai smile.gif
Atsakyti