Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Mmarisha @ 2010 05 25, 23:44)
Grazu labai  thumbup.gif


aciukas bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
O as atsiemiau savuosius papuosaliukus!Esu labai patenkinta... bigsmile.gif Viena is SM mamyciu labai pasitenge ax.gif Labai vertinu jos darba thumbup.gif Uj,nemoku apsakyt kokia as patenkinta.. yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 26, 12:14)
O as atsiemiau savuosius papuosaliukus!Esu labai patenkinta...  bigsmile.gif  Viena is SM mamyciu labai pasitenge  ax.gif  Labai vertinu jos darba  thumbup.gif  Uj,nemoku apsakyt kokia as patenkinta..  yahoo.gif


Tai pasirodyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidharta @ 2010 05 26, 13:26)
Tai pasirodyk  bigsmile.gif


aha drinks_cheers.gif butu idomu pamatyti bigsmile.gif
Atsakyti
Neiseina graziai nufotografuoti verysad.gif Fotoaparatas neperteikia to grozio...to spindesio wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audrutyte: 26 gegužės 2010 - 11:39
AUDRUTYTTE wub.gif
Atsakyti
Man tokie papuošimai asocijuojasi su miniatiūrine nuotaka, pūsta suknele. Tokia kaip coliukė, nes tokie papuošalai atrodo lengvi ir labai skoningi.

Manau būsi tikra princesė per vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidharta: 26 gegužės 2010 - 11:43
QUOTE(*didi* @ 2010 05 26, 13:40)
AUDRUTYTTE  wub.gif

Aciu, Didi... wub.gif as juos dievinu bigsmile.gif thumbup.gif o kai realiai pamatai,isvis kitas vaizdas... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidharta @ 2010 05 26, 13:42)
Man tokie papuošimai asocijuojasi su miniatiūrine nuotaka, pūsta suknele. Tokia kaip coliukė, nes tokie papuošalai atrodo lengvi ir labai skoningi.

Manau būsi tikra princesė per vestuves  mirksiukas.gif

Na,pustos sukneles pas mane nebus blush2.gif bet tikiuosi atrodyti nuostabiai blush2.gif biggrin.gif Manau,mes visos to tikimes... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 26, 13:31)
Neiseina graziai nufotografuoti  verysad.gif  Fotoaparatas neperteikia to grozio...to spindesio  wub.gif 


nuostabus papuoslai wub.gif thumbup.gif jei ne paslaptis, kiek uz sita grozi mokejot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 26, 13:48)
nuostabus papuoslai wub.gif  thumbup.gif  jei ne paslaptis, kiek uz sita grozi mokejot? ax.gif

Tebunie gal paslaptis... ax.gif pasakysiu,kad tikrai nesigailiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 26, 13:51)
Tebunie gal paslaptis...  ax.gif  pasakysiu,kad tikrai nesigailiu  bigsmile.gif


ir as nesigaileciau tokius isigijus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 26, 12:31)


Gražūs papuošaliukai.
Atsakyti