Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(starbee @ 2010 05 18, 20:06)
as sau issirinkau tokius 4u.gif

user posted image

Nuostabus wub.gif

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2010 05 18, 22:06)
as sau issirinkau tokius 4u.gif




lb grazus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
manau kai kuriom tiktu kuklus:

user posted image
Atsakyti
O mano po ilgu ieskojimu buvo stai tokie.Ir tikrai super atrode ir labai jauciausi grazi wub.gif Dabar tik nenusprendziu ar man juos pasilikt ar kitai nuotakai perleist g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 05 19, 12:23)
O mano po ilgu ieskojimu buvo stai tokie.Ir tikrai super atrode ir labai jauciausi grazi  wub.gif  Dabar tik nenusprendziu ar man juos pasilikt ar kitai nuotakai perleist  g.gif



labai grazus wub.gif as pasilikciau, juk galima bus kada ateityje priderint ir kitai progai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 05 19, 14:23)
O mano po ilgu ieskojimu buvo stai tokie.Ir tikrai super atrode ir labai jauciausi grazi  wub.gif  Dabar tik nenusprendziu ar man juos pasilikt ar kitai nuotakai perleist  g.gif



lb grazus thumbup.gif as pasilikciau juos mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=*GUCCI*,2010 05 19, 17:41]
lb grazus thumbup.gif as pasilikciau juos mirksiukas.gif


Maciau, kad jau parduodami skelbimo lentoj rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Ivona24,2010 05 20, 08:19]
[quote=*GUCCI*,2010 05 19, 17:41]
lb grazus thumbup.gif as pasilikciau juos mirksiukas.gif
Maciau, kad jau parduodami skelbimo lentoj rolleyes.gif
[/quote]
Sugalvojau idet skelbimuka, bet maniau, kad nepavyko doh.gif As jo nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 05 20, 14:40)
Sugalvojau idet skelbimuka, bet maniau, kad nepavyko  doh.gif  As jo nerandu  g.gif


o kodel jus juos norit parduoti? juk jie vietos daug neuzima, dar rastumete proga jais pasipuosti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 20, 19:24)
o kodel jus juos norit parduoti? juk jie vietos daug neuzima, dar rastumete proga jais pasipuosti mirksiukas.gif

Na nezinau ar dar bus tokia proga taip pasipuost.Nenusimato jokiu baliu lotuliukas.gif O jei kada ir bus, tai gal jau kitokiu papuosalu noresis. O ir rubu tokiu neturiu, kad deretu.
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 05 21, 11:40)
Na nezinau ar dar  bus tokia proga taip pasipuost.Nenusimato jokiu baliu  lotuliukas.gif O jei kada ir bus, tai gal jau kitokiu papuosalu noresis.  O ir rubu tokiu neturiu, kad deretu.


niekada nesakykite, niekada mirksiukas.gif nes as pauosaliukus jei buciau pirkusi, tai tikrai buciau sau pasilikusi, kaip ir batelius. tikrai net nebuvo minties juos kazkam perparduoti. juk nemokejau uz juos 500lt, kad noretusi puse sumos atsiimti. suknele jei buciau pirkusi, tai tikrai parduociau, nes zn, kad jos jau antra karta neapsivilksiu, o taupyti dukrai ja, butu naivu ax.gif smile.gif
tad as tikrai neparduociau vietoj jusu tu grazuoliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GUCCI*: 21 gegužės 2010 - 19:22
QUOTE(*GUCCI* @ 2009 12 13, 17:42)
Gal kam ir grazus jie, bet per savo vestuves tikrai buciau tokiu nesegejusi schmoll.gif  Stai mano kokie papuosaliukai smile.gif

Papuosalai

Ikelsiu dar kelis pavyzdelius grazius smile.gif

Grazu labai thumbup.gif
Atsakyti