Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Odora @ 2010 05 07, 20:16)
forget pagaliau kazkas parase, kaip is tikro yra biggrin.gif
as tai isvis puse akies esu skaiciusi, kad kristole ir svarovskiuose yra svino priemaisu, del ko nereiketu, kad tokie papuosalai prie kuno liestusi, na gal neapsitoksinsi, bet gero neprideda, dabar svarovskiu gerbejos gales mane uzkapoti smile.gif
beje turiu vienus auskarelius su svarovskiais tais "tikraisiais" "firminiais" na graziai blizga stikliukai, bet pati nepirkciau uz tokia kaina


taip krištolas nuo paprasto stiklo skiriasi tuo, kad jame yra daug švino, nuo jo stiklas pasidaro minkštesnis, lengviau šlifuojasi. Svarovskio, krištolinės vazos ir televizoriaus kineskopo stiklai yra visiškai vienodos sudėties mirksiukas.gif Pasakyme, kad reikėtų vengti nešioti prie kūno racijos yra, nes švinas pakankamai nuodingas.

Aš nusprendžiau daryti kažką tokio, tik su oranžinias karoliukais
user posted image

Žinau žinau, sakysit nevestuviška biggrin.gif
bet mano nerta suknelė irgi nelabai vestuviška. Prie jos tiks tik apyrankė, nes kaklas uždaras.
Atsakyti
Vestuvems man netiktu tokia apyranke, bet seip man labai grazios tokios pintos apyrankes smile.gif
Atsakyti
GUCCI ketvirta ir paskutines foto papuosalai nerealus wub.gif kur tu tas foto radai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiene @ 2010 05 08, 18:18)
GUCCI ketvirta ir paskutines foto papuosalai nerealus  wub.gif  kur tu tas foto radai? ax.gif

Man irgi ketvirta patiko wub.gif kiek pamenu, sm kažkuri narė gamina šituos, reik skelbimuos paieškot g.gif
Atsakyti
mano vestuvinukai buvo tokie:
user posted image
sidabras su kalnų krištolu, turbūt daugumos akiai bus "nevestuviniai" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 05 08, 14:38)
Žinau žinau, sakysit nevestuviška biggrin.gif
bet mano nerta suknelė irgi nelabai vestuviška. Prie jos tiks tik apyrankė, nes kaklas uždaras.

manau, kad bendras vaizdas bus tiesiog puikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 08, 15:38)


Man kazkaip netvarkingai padaryta, todel visai negrazu, kazkokia raizgalyne schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(mazgiene @ 2010 05 08, 19:18)
GUCCI ketvirta ir paskutines foto papuosalai nerealus  wub.gif  kur tu tas foto radai? ax.gif


Man irgi jie grazus wub.gif o radau senose supermamu temelese mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Cruella de Vil @ 2010 05 09, 21:47)
mano vestuvinukai buvo tokie:



Man tai ir vestuviska, ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
paskutinioji kaip visa liustra atrodo hihihi.gif
Atsakyti
As irgi nesu megeja tokiu papuosalu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
user posted image

Situ spalvu noreciau baltos su sampano ax.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freimule: 10 gegužės 2010 - 20:56
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 10, 21:15)
paskutinioji kaip visa liustra atrodo  hihihi.gif

geras pastebejimas biggrin.gif man irgi taip pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 05 10, 22:15)
paskutinioji kaip visa liustra atrodo  hihihi.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti