Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 06, 22:33)
as neiskaukstinu ju, nes man jie gyvenime niekur nefiguruoja lotuliukas.gif tik zn, kad teta pirko auskariu svarofskio USA ir lb nustebo, kai pasakiau, kad pas mus jie kainuoja centus blink.gif tan nzn kur cia suo pakastas smile.gif as is vis i svarofskius ziuriu kaip i paprasciausius bevercius karoliukus, o LT lb jau aukstinama "va cia svarofskiai" doh.gif

Jei nueisi pas mus Lietuvoje Swarovskio parduotuve irgi nustebsi kainomis...kur paprastas auskariukas i bamba kainuoja 300lt g.gif Paprasciausiai mokame uz varda..lygiai taip pat kaip ir su kitais zymiais prekiu zenklais. Jie tiesiog turi varda...o po to mes ir galvojam,kad jau Swarovskiai woooww kazkas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
as asmeniskai matau skirtuma tarp papuosalu su tikrais svarovskiais ir tais, kur dabar gali bet kuriam karoliukas.lt ir pan. psl nusipirkt... tai yra du nepalyginami dalykai. tiesiog kiekvienas renkasi pagal savo kisene.
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 14:39)
Lb gera kainyte thumbup.gif  tik kazkodel as abejoju, kad ten svarofskiai, nes jie tikrai turi savo verte g.gif pas mus LT kazkodeljie lb pigus, o USA nezmoniska kaina, tai kazkas cia lb jau nesutampa g.gif  man sake, kad mano suknele siuvineta svarofskiais, bet paziurekau, kad ten parasti karoliukai, tik zinoma geros kokybes. ar papuosaluose neva idetas didziausias sfarovskis, o kaina 35lt. tai isvis kokia jo verte tada yra?



QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 05 05, 15:13)
Na nezinau kaip yra is tikruju, negaliu tvirtinti, bet mano nuomone, pas mus yra paprasto stiklo kristalai, tiesiog jie nugludinti graziai, bet ne tikri swarovskiai  ax.gif  swarovskiais kiek zinau prekiauja tik kelios parduotuves, tai palyginus su kitais, spindesys ir isvaizda tikrai skiriasi.


kadangi esu stikliorė tai paaiškinsiu kas yra svarovskis. Nes nežinot apie ką šnekat biggrin.gif
Svarovskis yra paprastas krištolas, nušlifuotas specialiais kampais, kad gaudytų šviesos spektrą. O brangesni už paparastus stikliukus todėl, kad austras Daniel Swarovski užpatentavo šį šlifavimo būdą. Tik tiek. Tai nėra kažkoks akmuo. Tik stiklas.
Swarovskis yra sudėtimi lygiai toks kaip mūsų tarybinės krištolinės vazos.

galit paskaityt:
http://en.wikipedia.org/wiki/Swarovski
Papildyta:
QUOTE(zzzzzvimt @ 2010 05 07, 13:07)
as asmeniskai matau skirtuma tarp papuosalu su tikrais svarovskiais ir tais, kur dabar gali bet kuriam karoliukas.lt ir pan. psl nusipirkt... tai yra du nepalyginami dalykai. tiesiog kiekvienas renkasi pagal savo kisene.


kokį skirtumą?
Atsakyti
forget pagaliau kazkas parase, kaip is tikro yra biggrin.gif
as tai isvis puse akies esu skaiciusi, kad kristole ir svarovskiuose yra svino priemaisu, del ko nereiketu, kad tokie papuosalai prie kuno liestusi, na gal neapsitoksinsi, bet gero neprideda, dabar svarovskiu gerbejos gales mane uzkapoti smile.gif
beje turiu vienus auskarelius su svarovskiais tais "tikraisiais" "firminiais" na graziai blizga stikliukai, bet pati nepirkciau uz tokia kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 07 gegužės 2010 - 19:23
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 06, 23:30)
Jei nueisi pas mus Lietuvoje Swarovskio parduotuve irgi nustebsi kainomis...kur paprastas  auskariukas i bamba kainuoja 300lt  g.gif  Paprasciausiai mokame uz varda..lygiai taip pat kaip ir su kitais zymiais prekiu zenklais. Jie tiesiog turi varda...o po to mes ir galvojam,kad jau Swarovskiai woooww kazkas  blush2.gif  biggrin.gif


Tai cia tas Svarofsklis jau ir yra zmogaus pavarde smile.gif jei jis originalas - kainuoja brangiai, o jei jis yra kinietiskas - pigiai. ir visas cia mokslas smile.gif Kur mes perkam kokius levis dzinsus uz 400lt, originalius, o kur uz 60lt is bazes ar gariunu kur uzrasyta etiketeje "Made in China" smile.gif
Atsakyti
man nepatinka kai zodis "originalas" naudojamas kaip kokybes zenklas
taip garsus brandas kainuoja brangiai arba brangiau, bet ar kokybe skiriasi kitas klausimas, didzioji dalis tu originalu siuvama toj pacioj kinijoj indijoj ir pan
as nematau prasmes moketi uz varda, moketi uz kokybe prasme matau, o ar vienas ar kitas stikliukas blizga graziau cia jau subjektyvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 07, 18:12)
Svarovskis yra paprastas krištolas, nušlifuotas specialiais kampais, kad gaudytų šviesos spektrą. O brangesni už paparastus stikliukus todėl, kad austras Daniel Swarovski užpatentavo šį šlifavimo būdą. Tik tiek. Tai nėra kažkoks akmuo. Tik stiklas.
Swarovskis yra sudėtimi lygiai toks kaip mūsų tarybinės krištolinės vazos.


Krištolas – bespalvis stiklas, kuriame yra virš 10 % metalų oksidų. Na realiai jis nera brangus, taciau, jei jis yra kaip kazkoks papuosalas, tai turi kosmine kaina. esu interjeriste ir zn, kad kristolinis sviestuvas, kainuoja neralius pinigus. o paprasto stiklo, tai kaip eilinis sviestuvas. nes automatiskai, jis turi prabangos ivaizdi smile.gif
Butent, kad tai yra uzpatentuota ir yra vardinis gaminys ir jis turi tureti savo kaina, o ne kad svarofskis, tai stikliukas ar karoliukas, kuris finansine prasme nevertingas. man cia nesueina galai. kiekviena raso ta pati, tik is skirtingos pozicijos g.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 05 07, 21:29)
man nepatinka kai zodis "originalas" naudojamas kaip kokybes zenklas
taip garsus brandas kainuoja brangiai arba brangiau, bet ar kokybe skiriasi kitas klausimas, didzioji dalis tu originalu siuvama toj pacioj kinijoj indijoj ir pan
as nematau prasmes moketi uz varda, moketi uz kokybe prasme matau, o ar vienas ar kitas stikliukas blizga graziau cia jau subjektyvu smile.gif


tai kam tada parasta karoliuka vadinti svarofskiu, jei jis ne sfarovskis? blink.gif
Atsakyti
na del plagijavimo cia turbut visai jau nebe i tema, bet tam grieztai esu pries smile.gif

jei i tema man turbut graziausia nuotaka pasipuosus skoningais bet "tikro" metalo papuosalais, kazkaip bizuterija nelabai prie vestuvinio ziedo derinasi, o jei jau bizuterija tai reikia atsargiai rinktis stilinga ir saikinga, ir nebent nuotaka turi itin islavinta skoni arba isdirbta savo stiliu galima rizikuoti su masyvesniais bizuteriniais papuosalais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 07 gegužės 2010 - 20:10
O gal is vis baigiam diskusija apie Swarovskius?! g.gif Cia jau atskira tema galima sukurti smile.gif Juk kalbame apie nuotakos papuosalos,o is ko jie padaryti,tai koks jau skirtumas..svarbu nuotakai grazus! ax.gif
O ir per vestuves niekas taves neklausines ar tavo auskarai is swarovskiu ir ar is tikru... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 06, 22:33)
as neiskaukstinu ju, nes man jie gyvenime niekur nefiguruoja lotuliukas.gif tik zn, kad teta pirko auskariu svarofskio USA ir lb nustebo, kai pasakiau, kad pas mus jie kainuoja centus blink.gif tan nzn kur cia suo pakastas smile.gif as is vis i svarofskius ziuriu kaip i paprasciausius bevercius karoliukus, o LT lb jau aukstinama "va cia svarofskiai" doh.gif

drinks_cheers.gif sutinku 100%
Atsakyti
QUOTE(Audrutyte @ 2010 05 06, 22:30)
Jei nueisi pas mus Lietuvoje Swarovskio parduotuve irgi nustebsi kainomis...kur paprastas  auskariukas i bamba kainuoja 300lt  g.gif  Paprasciausiai mokame uz varda..lygiai taip pat kaip ir su kitais zymiais prekiu zenklais. Jie tiesiog turi varda...o po to mes ir galvojam,kad jau Swarovskiai woooww kazkas  blush2.gif  biggrin.gif

tikrai. Pirkti, kad ir pvz auskarus su swarovski kristaliukais kokioj kristianoj ar kt.parduotuvej, tikrai nelogiska ir visiska nesamone ax.gif Paziurejau kainas, 245lt, 350lt uz paprasciausius maziukus auskariukus su sidabriniu pakabuciu ir nedideliu akmenuku. Kur galima pacioms parsisiusti is LT parduotuviu tu pakabuku ir paciu swarovski, ir tokie patys auskarai atsieis 30-50lt. O ir tie swarovskiai bus orginalus, su sertifikatais. As vos nenugriuvau, kai pardese kainas paziurinejau... doh.gif
Atsakyti
cia beprasmes temos uzbaigimui 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti