Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(starrgirl @ 2010 05 05, 11:31)
Kadangi manieji iš sidabro ir svarovskių, kaina 75 smile.gif

Labai normali kaina thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Audrutyte,2010 05 05, 11:18]
[quote=Olita,2010 05 05, 10:53]
Aš tai mielai pagaminčiau, tik niekur LT nemačiau tos tuščiavidurės jungties pirkti g.gif , tik pilnavidures
O kaip jums tokie?

Siaip grazus,tik as noriu ilgu kabanciu,nes ant kaklo nieko nesidesiu rolleyes.gif Tai noriu auskariuku ir apyrankes smile.gif
Drauge1 jusu vestuvinis komplektukas buvo super thumbup.gif Jus taip pat gaminate papuosalus? blush2.gif
[/quote]
Atsakiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 05 05, 13:31)
Kadangi manieji iš sidabro ir svarovskių, kaina 75 smile.gif


Lb gera kainyte thumbup.gif tik kazkodel as abejoju, kad ten svarofskiai, nes jie tikrai turi savo verte g.gif pas mus LT kazkodeljie lb pigus, o USA nezmoniska kaina, tai kazkas cia lb jau nesutampa g.gif man sake, kad mano suknele siuvineta svarofskiais, bet paziurekau, kad ten parasti karoliukai, tik zinoma geros kokybes. ar papuosaluose neva idetas didziausias sfarovskis, o kaina 35lt. tai isvis kokia jo verte tada yra?
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 14:39)
Lb gera kainyte thumbup.gif  tik kazkodel as abejoju, kad ten svarofskiai, nes jie tikrai turi savo verte g.gif pas mus LT kazkodeljie lb pigus, o USA nezmoniska kaina, tai kazkas cia lb jau nesutampa g.gif  man sake, kad mano suknele siuvineta svarofskiais, bet paziurekau, kad ten parasti karoliukai, tik zinoma geros kokybes. ar papuosaluose neva idetas didziausias sfarovskis, o kaina 35lt. tai isvis kokia jo verte tada yra?

Pagal spindėjimą, tikrai svarovskiai. Prieš saulę net neina nufotografuot, nes labai blizga. Paprasti akmenukai taip nespindi g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 14:39)
Lb gera kainyte thumbup.gif  tik kazkodel as abejoju, kad ten svarofskiai, nes jie tikrai turi savo verte g.gif pas mus LT kazkodeljie lb pigus, o USA nezmoniska kaina, tai kazkas cia lb jau nesutampa g.gif  man sake, kad mano suknele siuvineta svarofskiais, bet paziurekau, kad ten parasti karoliukai, tik zinoma geros kokybes. ar papuosaluose neva idetas didziausias sfarovskis, o kaina 35lt. tai isvis kokia jo verte tada yra?

svarovskiu kainos tikrai nera dideles.. cia toks susidares tik ispudis, kad jie turi but lb brangus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 14:39)
Lb gera kainyte thumbup.gif  tik kazkodel as abejoju, kad ten svarofskiai, nes jie tikrai turi savo verte g.gif pas mus LT kazkodeljie lb pigus, o USA nezmoniska kaina, tai kazkas cia lb jau nesutampa g.gif 

Iš kur jums bus swarovskių kosminė kaina, jei tai stiklas su švino druskom?
Ir kur jūs matėt USA nežmoniškas kainas? g.gif
čia amerikoniška parduotuvė , pažiūrėkit, kokios tos kosminės kainos rolleyes.gif tik atkreipkit dėmesį, kad kaina pakuotės nurodyta ax.gif
Kosmiškesnės kainos yra swarovski gamyklinių papuošalų, o paskiri karoliukia, na, ne kaip plastmasė, bet tikrai ne kaip deimantai kainuoja thumbup.gif
Atsakyti
Na nezinau kaip yra is tikruju, negaliu tvirtinti, bet mano nuomone, pas mus yra paprasto stiklo kristalai, tiesiog jie nugludinti graziai, bet ne tikri swarovskiai ax.gif swarovskiais kiek zinau prekiauja tik kelios parduotuves, tai palyginus su kitais, spindesys ir isvaizda tikrai skiriasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *skorpioniuke*: 05 gegužės 2010 - 14:15
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 05 05, 15:13)
Na nezinau kaip yra is tikruju, negaliu tvirtinti, bet mano nuomone, pas mus yra paprasto stiklo kristalai, tiesiog jie nugludinti graziai, bet ne tikri swarovskiai  ax.gif  swarovskiais kiek zinau prekiauja tik kelios parduotuves, tai palyginus su kitais, spindesys ir isvaizda tikrai skiriasi.

manau daugiau kitur kainuoja nes jos gal oficialiai atstovauja ta prekini zenkla.. bet kuriuo atveju as kokybe nesiskundziu ir tu Lt prekiaujamu svarovskiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 05 05, 16:13)
Na nezinau kaip yra is tikruju, negaliu tvirtinti, bet mano nuomone, pas mus yra paprasto stiklo kristalai, tiesiog jie nugludinti graziai, bet ne tikri swarovskiai  ax.gif  swarovskiais kiek zinau prekiauja tik kelios parduotuves, tai palyginus su kitais, spindesys ir isvaizda tikrai skiriasi.


drinks_cheers.gif Nes kur mes cia perkam tuos svarofskius, tai cia tik kazkoks kaip pakaitalas, o ne tikri svarofskiai. nes visos sutikkite su tuo, kad geras daiktas visada daugiau kainuoja nei prastas mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai nesutinku lotuliukas.gif tikrai geros kokybes tie svarovskiai, ir man asmeniskai svarbiau kokybe, o ne vardas.. o kadangi kokybes per akis, tai ir nesigilinu ar tai svarovskis ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2010 05 05, 14:13)
Na nezinau kaip yra is tikruju, negaliu tvirtinti, bet mano nuomone, pas mus yra paprasto stiklo kristalai, tiesiog jie nugludinti graziai, bet ne tikri swarovskiai  ax.gif  swarovskiais kiek zinau prekiauja tik kelios parduotuves, tai palyginus su kitais, spindesys ir isvaizda tikrai skiriasi.



butent mokama uz varda, sertifikatus ir pan. Del kokybes - tai daznai buna , kad "padielkos" kokybe nenusileidzia originalams. Cia tik pasirinkimo reikalas, vieni nesioja nors ir kokybiska, bet neoriginala, kiti pamoka daugiau , bet turi viska legaliai. Tas pats juk ir ir su dizaineriu drabuziais.
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 05 05, 16:14)
drinks_cheers.gif Nes kur mes cia perkam tuos svarofskius, tai cia tik kazkoks kaip pakaitalas, o ne tikri svarofskiai. nes visos sutikkite su tuo, kad geras daiktas visada daugiau kainuoja nei prastas  mirksiukas.gif

Kad geras daiktas kainuoja brangiau nei prastas, tai faktas, užtai deimantai kainuoja tikrai brangiau nei swarovski kristaliukai thumbup.gif Bet iš kur jūs ištraukėt kad pas mus pakaitalais tik priekiaujama doh.gif ko jūs taip išaukštinat tuos stikliukus? jie tikrai nėra kažkas wow kokio brangaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 05 05, 20:01)
Kad geras daiktas kainuoja brangiau nei prastas, tai faktas, užtai deimantai kainuoja tikrai brangiau nei swarovski kristaliukai  thumbup.gif Bet iš kur jūs ištraukėt kad pas mus pakaitalais tik priekiaujama  doh.gif ko jūs taip išaukštinat tuos stikliukus? jie tikrai nėra kažkas wow kokio brangaus  lotuliukas.gif


as neiskaukstinu ju, nes man jie gyvenime niekur nefiguruoja lotuliukas.gif tik zn, kad teta pirko auskariu svarofskio USA ir lb nustebo, kai pasakiau, kad pas mus jie kainuoja centus blink.gif tan nzn kur cia suo pakastas smile.gif as is vis i svarofskius ziuriu kaip i paprasciausius bevercius karoliukus, o LT lb jau aukstinama "va cia svarofskiai" doh.gif
Atsakyti