Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

O as galvoju paprasciausius perliukus isiverti, jokiu kabanciu, nes sukneles noriu ispudingos biggrin.gif mano plaukai ilgi, tai kazkaip visko bus per daug, jei dar papuosalais pasidabinsiu rolleyes.gif

Bet jeigu imciau kabancius, tai Alinka_girl ideti tiesiog nuostabus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hottea: 27 balandžio 2010 - 16:19
QUOTE(saulegraza28 @ 2010 04 27, 16:20)
Ne, ne , jokių blizgučių ant suknelės ir galvoje šimtų gėlyčiųsmile.gif Man apskritai geriausias stiliaus patarimas visoms progoms - mažiau yra daugiau. Šiaip esu minimalistė, tai mano receptas  - pakankamai kukli suknelė su vienu įspūdingu akcentu, mažytė puokštė (turiu idėją apie vieną gėlę) ir kuklūs paprasti papuošaliukai ir jų kuo mažiau. Nuotaka juk ne Kalėdinė eglutėsmile.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif na aisku, turi nuotaka buti puosnesne, nei kad kiekviena diena, bet tikrai jau ne per daug smile.gif ir dar lb svarbu viska suderinti tarpusavyje, tada nuostabus vaizdas buna wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinka_girl @ 2010 04 27, 14:52)
Stai o as pavarvinau seile ir pati pasidomejusi pasidariau papuosaliukus savosioms vestuvems  ax.gif


lb grazu wub.gif o svarbiausia jusu paziu ranku darbo thumbup.gif
Atsakyti
kaip man grazu wub.gif nuotakos auskarai suderinti su jaunikio aksesuaru..
user posted image
Atsakyti
Maniskiai buvo tokie:
[attachmentid=197517]
Aisku nuotraujoje jie taip graziai neatrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2010 04 29, 20:03)
kaip man grazu wub.gif nuotakos auskarai suderinti su jaunikio aksesuaru..
user posted image


as kazkodel itariu, kad tas suderinimas yra del to, kad nera puokstes pas jaunaja, o jaunikiui - geltytes atlapme 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(drauge1 @ 2010 04 29, 20:30)
Maniskiai buvo tokie:

Aisku nuotraujoje jie taip graziai neatrodo 4u.gif


lb grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 29, 20:48)
as kazkodel itariu, kad tas suderinimas yra del to, kad nera puokstes pas jaunaja, o jaunikiui - geltytes atlapme 4u.gif


nuotaka puokste turejo... 4u.gif stai visa fotosesija rasta http://blog.vaphoto.lt/?p=523
man tai lb orginalu toks derinimas... nebutu vestuves uz poros savaiciu as irgi tokius papuosalus daryciausi.. o dabar nespesiu plunksnu iki to laiko gauti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2010 04 29, 22:17)
nuotaka puokste turejo... 4u.gif  stai visa fotosesija rasta http://blog.vaphoto.lt/?p=523
man tai lb orginalu toks derinimas... nebutu vestuves uz poros savaiciu as irgi tokius papuosalus daryciausi.. o dabar nespesiu plunksnu iki to laiko gauti... ax.gif


Siaip grazu, bet kazkiek neiprasta mano akiai ax.gif
Atsakyti

Dekui GUCCI blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 04 29, 19:30)
Maniskiai buvo tokie:
[attachmentid=197517]
Aisku nuotraujoje jie taip graziai neatrodo 4u.gif

padailinus kilputes butu tobuli.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2010 04 29, 19:03)
kaip man grazu wub.gif nuotakos auskarai suderinti su jaunikio aksesuaru..
user posted image


kokia orginali pora, atrodė SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2010 04 30, 10:28)
kokia orginali pora, atrodė SUPER  thumbup.gif


Stilinga. Pati gal taip ir nenorėčiau, bet man tikrai gražu ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drauge1 @ 2010 04 30, 10:42)
Dekui GUCCI blush2.gif  4u.gif



hi.gif
Papildyta:
QUOTE(saulegraza28 @ 2010 04 30, 13:56)
Stilinga. Pati gal taip ir nenorėčiau, bet man tikrai gražu ir patinka thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti