Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 25, 21:16)
neseniai gaminau vienai busimai nuotakai tokius:

kokie nematyti bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif Tikrai nuostabūs auskarai, Mazgeli
Atsakyti
oi dekui, tikrai nesitikejau, kad patiks bigsmile.gif siaip modeliuka rinkosi jaunoji..
Atsakyti
QUOTE(saulegraza28 @ 2010 04 26, 15:29)
Aš tai galvoju, kad apsieisiu be jokių papuošalų ant kaklo. Tik sužieduotuvių žiedelis ant piršto, tada jau po ceremonijos atsiras vestuvinis, na ir dar kokie auskariukai nedideli. Kažkaip labai nenoriu atsi blizgučiais apsikrauti ir perlenkti lazdos, nes man atrodo, kad jau ir pati suknele, puoštė, šukuosena puošia.


Na taip, jei suknele nusagstyta blizguciais, plaukuose pilna gelyciu, puokste irgi ne kukli, tai tada tikrai jau gal butu per daug visko, bet jei viskas normos ribose, tai gali ir papuosaliukai buti israiskingesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 26, 13:52)
oi dekui, tikrai nesitikejau, kad patiks  bigsmile.gif  siaip modeliuka rinkosi jaunoji..

Tos metalinės detalės labai įdomios, nematytos, o nėr jie sunkūs? Nes atrodo kad yra unsure.gif
Atsakyti
Stai o as pavarvinau seile ir pati pasidomejusi pasidariau papuosaliukus savosioms vestuvems ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinka_girl: 27 balandžio 2010 - 12:53
QUOTE(Alinka_girl @ 2010 04 27, 14:52)
Stai o as pavarvinau seile ir pati pasidomejusi pasidariau papuosaliukus savosioms vestuvems  ax.gif
user posted image
user posted image


grazu 4u.gif saunuole jusĄ smile.gif pati kazko tokio noreciau...
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 04 26, 18:33)
Tos metalinės detalės labai įdomios, nematytos, o nėr jie sunkūs? Nes atrodo kad yra  unsure.gif

na svoris toks ant ribos, bet klientei viskas tiko, o tai svarbiausia tongue.gif
beje, nedeciau ypac i vestuvinius auskariukus biserio karoliuku, nes kazkaip 'pigina' darbeli ax.gif cia tik mano nuomone aisku.. geriau rinktis stiklinius, briaunotus..tikrai puosniau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 27, 15:19)
na svoris toks ant ribos, bet klientei viskas tiko, o tai svarbiausia  tongue.gif
beje, nedeciau ypac i vestuvinius auskariukus biserio karoliuku, nes kazkaip 'pigina' darbeli  ax.gif  cia tik mano nuomone aisku.. geriau rinktis stiklinius, briaunotus..tikrai puosniau  rolleyes.gif


Hm... paziurejau, tiesa sakai smile.gif 4u.gif Norejau paklausti, ar imtumeisi tokius auskariukus ar panasius pagaminti pagal uzsakyma?
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 04 26, 17:36)
Na taip, jei suknele nusagstyta blizguciais, plaukuose pilna gelyciu, puokste irgi ne kukli, tai tada tikrai jau gal butu per daug visko, bet jei viskas normos ribose, tai gali ir papuosaliukai buti israiskingesni ax.gif


Ne, ne , jokių blizgučių ant suknelės ir galvoje šimtų gėlyčiųsmile.gif Man apskritai geriausias stiliaus patarimas visoms progoms - mažiau yra daugiau. Šiaip esu minimalistė, tai mano receptas - pakankamai kukli suknelė su vienu įspūdingu akcentu, mažytė puokštė (turiu idėją apie vieną gėlę) ir kuklūs paprasti papuošaliukai ir jų kuo mažiau. Nuotaka juk ne Kalėdinė eglutėsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 04 27, 14:40)
Hm... paziurejau, tiesa sakai smile.gif  4u.gif  Norejau paklausti, ar imtumeisi tokius auskariukus ar panasius pagaminti pagal uzsakyma?

cia apie kuriuos konkreciau kalbi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 27, 18:01)
cia apie kuriuos konkreciau kalbi?  unsure.gif


Apie tuos ilgus (tik be biserio, kazka gal pakeist)... (kur Alinka_girl ikele)
Atsakyti