Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(Karelija @ 2010 04 24, 22:16)
Na iš šių tai man pirmieji smile.gif , tik žiūrėkit, kad nesendintų, nes gali būti ir taip
Antrieji tokie vaikiški man tongue.gif


Man irgi is pradziu buvo tokia mintis, kad antrieji truputi vaikiski doh.gif Bet nezinau... Siaip grazus. O pirmieji tai tikrai jau tokie santurus rolleyes.gif Gabut labiau tiktu vyresnei g.gif

Nu ziuresiu dar, laiko turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 04 25, 10:13)
Man irgi is pradziu buvo tokia mintis, kad antrieji truputi vaikiski  doh.gif  Bet nezinau... Siaip grazus. O pirmieji tai tikrai jau tokie santurus  rolleyes.gif  Gabut labiau tiktu vyresnei  g.gif

Nu ziuresiu dar, laiko turiu  thumbup.gif


Tai taip. Man pirmieji labai patinka, tik va reiktų pasimatuoti, pasižiūėti, kad nesendintų, o šiaip tai kuklūs dailūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 04 25, 11:13)
Man irgi is pradziu buvo tokia mintis, kad antrieji truputi vaikiski  doh.gif  Bet nezinau... Siaip grazus. O pirmieji tai tikrai jau tokie santurus  rolleyes.gif  Gabut labiau tiktu vyresnei  g.gif

Nu ziuresiu dar, laiko turiu  thumbup.gif


o man tai tikrai antrieji neatrodo vaikiski schmoll.gif aisku, jie realybeje kitaip atrodys, bet man tai jaunai merginai kur kas graziau atrodys, nei tie smulkuciai perliukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 04 24, 21:36)


as antruosius irgi ziurejau bet dar nenusprendziau ar jie tiks nes ta grandinele labai arti kaklo o man nepatinka nes atrodo kaip prismaugta doh.gif
Atsakyti
idealus vėrinukas
user posted image
dar keli pvz
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jollicasa @ 2010 04 25, 15:52)


Nemazai graziu verinuku ikelet wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Kaip šitas jums? parduodu
Atsakyti
neseniai gaminau vienai busimai nuotakai tokius:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 25, 22:16)
neseniai gaminau vienai busimai nuotakai tokius:




lb grazus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai labai labai gražūs bigsmile.gif
Atsakyti
dekui 4u.gif bus idomu pamatyti bendram vaizde bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai galvoju, kad apsieisiu be jokių papuošalų ant kaklo. Tik sužieduotuvių žiedelis ant piršto, tada jau po ceremonijos atsiras vestuvinis, na ir dar kokie auskariukai nedideli. Kažkaip labai nenoriu atsi blizgučiais apsikrauti ir perlenkti lazdos, nes man atrodo, kad jau ir pati suknele, puoštė, šukuosena puošia.
Atsakyti