Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

QUOTE(NIDA* @ 2010 04 17, 22:08)
klausimas, ka darysite su asmeniniais daikteliais vestuviu diena? imsite kokia mazyte rankine? juk vistiek veidrodeli, lupdazi, nosiniu teks isideti.. kam patikesite toki turta dabot?

Mano nusižiūrėta suknelė kaip tyčia su kišenėm hihihi.gif
O šiaip planuoju delninukę turėt, jeigu bus ją kaip laikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 04 17, 23:24)
Mano nusižiūrėta suknelė kaip tyčia su kišenėm hihihi.gif
O šiaip planuoju delninukę turėt, jeigu bus ją kaip laikyt  g.gif

su kisenem bigsmile.gif o kaip fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 17, 23:08)
klausimas, ka darysite su asmeniniais daikteliais vestuviu diena? imsite kokia mazyte rankine? juk vistiek veidrodeli, lupdazi, nosiniu teks isideti.. kam patikesite toki turta dabot?


Tai zinoma, reikalindas mini rankinukas, kuriame butu lupu blizgis, veidodelis, kvepaliukai, norinaites (jei prireiktu) ax.gif o as savaji rankinuka per ceremonijas palikdavau masinoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 17, 21:08)
klausimas, ka darysite su asmeniniais daikteliais vestuviu diena? imsite kokia mazyte rankine? juk vistiek veidrodeli, lupdazi, nosiniu teks isideti.. kam patikesite toki turta dabot?


As pas pamerge buva priglaudus savo turta tongue.gif
Atsakyti
wub.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
rodaus savo namu darbus pirminius tongue.gif kokia jusu nuomone?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Grožis wub.gif Kur naudosi?
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 04 18, 22:37)
Grožis  wub.gif Kur naudosi?

aciu bigsmile.gif galvojau deti tris (gal mazesnes) ties liemeniu, sone.. o viena ne tokia riebia i plaukus.. tik nezinia kaip cia atrodys.. dar reikia atidziau paderint g.gif
va toks variantas man patiko..tik cia gelytes idomesnes:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 18, 22:59)
aciu  bigsmile.gif  galvojau deti tris (gal mazesnes) ties liemeniu, sone.. o viena ne tokia riebia i plaukus.. tik nezinia kaip cia atrodys.. dar reikia atidziau paderint  g.gif
va toks variantas man patiko..tik cia gelytes idomesnes:



man atrodo atrodytų labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 04 18, 19:50)
rodaus savo namu darbus pirminius  tongue.gif  kokia jusu nuomone?

user posted image

user posted image

Jau grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 17, 23:08)
klausimas, ka darysite su asmeniniais daikteliais vestuviu diena? imsite kokia mazyte rankine? juk vistiek veidrodeli, lupdazi, nosiniu teks isideti.. kam patikesite toki turta dabot?



As turejau rankinuka mazyti balta,derinome prie suknytes. Bet ji nesiojo pirmoji pamerge smile.gif Buvo ipareigojantis ir atsakingas darbas smile.gif
Atsakyti