Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos papuosalai

redushka13 nematyta, bet gražu 4u.gif o kokio tipo bus jūsų vestuvinė suknelė?
Atsakyti
be petnešėlių, ties krūtine laisvai krentanti tokia paprastutė smile.gif
Atsakyti
gražu wub.gif tuomet labai tiks bus jūsų kaklo papuošalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(iena @ 2010 04 16, 14:58)
gražu wub.gif  tuomet labai tiks bus jūsų kaklo papuošalas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif tikrai prie paprastutes manau super toks grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2010 04 16, 12:43)
Aš štai tokį pasidariau savo vestuvėms  smile.gif




labai grazu, kiek daug cia darbo ideta wub.gif
Atsakyti
Darbo tikrai nemazai ideta, bet kazkaip tas papuosaliukas suteikia sunkumo pojuti... g.gif Gal noretusi, kad jis butu daugiau prigludes prie kaklo. O dabar tarsi kaba, tarsi didokas.... Bet cia tik mano nuomone. O siaip tai tikrai labai kruopsciai padarytas. thumbup.gif Labai originalus.
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2010 04 16, 14:43)
Aš štai tokį pasidariau savo vestuvėms  smile.gif

user posted image


Siaip lb grazu ir daug darbo ideta, taciau man asmeniskai atrodo kaip rankine pakabinta ant kaklo schmoll.gif
Atsakyti
blink.gif unsure.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Reduska, labai giriu. Gražu orginalu, skoninga.

aš planuoju gamintis apyrankę. oranžinę, nes tokie bus batai ir vestuvių akcentai. Kaklas uždaras, tai nieko negaliu kabinti, lieka tik auskariukai ir apyrankė.
Atsakyti
labai grazus darbas, Redushka13. Vieni komplimentai. Tik as asmeniskai nebuciau dejus tu perlu, kaspinelio, blizgucio kitame sone- tik silko rozes ir bantelis ant kaklo nugaroje.
Smagu cia sutikti originalius ir stilingus papuosalus kurianciu zmoniu thumbup.gif bravo! gal turit parodyti daugiau savo darbu?
Atsakyti
klausimas, ka darysite su asmeniniais daikteliais vestuviu diena? imsite kokia mazyte rankine? juk vistiek veidrodeli, lupdazi, nosiniu teks isideti.. kam patikesite toki turta dabot?
Atsakyti