Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(vikaPika @ 2009 12 15, 22:56)
vo ir stimulas kurio reikejo
pavydziu ziauriai ir vejuos

patikėėėėėk,koks stimulas bigsmile.gif

prisivysi mirksiukas.gif

muniuk, tai jei probleminės tik vietos kažkokios, tai čiut sporto ir susitvarkys

vat šitie pratimai liuksiški thumbup.gif thumbup.gif

ir tikrai galima skirt šešiolika minučių per dieną

http://www.youtube.c...h?v=sWjTnBmCHTY

http://www.youtube.c...feature=related

o išvažiavus B dar sunkiau bus, nes bent jau man taip būna, maistą vietoj liūdesio valgai sad.gif
Atsakyti
sweikos 4u.gif aciu kulkai uz pratimukus, butinai pabandysiu mirksiukas.gif
va siandien pradejau "kas antra diena" t.y. dieta kaip viena diena iskrova kita valgai normaliai..tai va siandien buvo iskrova: ryte suvalgiau sumustinuka toki sotu kavukes, diena pamelo kefyriuko...vienu zodziu reikia suvartot apie 5ookcal, o ryt jau normaliai valgau thumbup.gif siandien visai ramiai istveriau, geriau daug vandenuko ir vsio thumbup.gif bandysim susigriebti pagaliau rolleyes.gif
Atsakyti
prigrie6ijau vakar su keptais pievagrybiais per pietus prie tų grikių, tai tik 200g - bet visvien gražu žiūrėt į svarstykles, vakare sunkiau, bet pasidarau arbatos,tiesa, su medum, nu neskanu man visai nesaldinta, ir darau sau tokias mažytes nuoladas wink.gif
ir šiandien ryte, puse vytintos medžiotojų dešrelės sugraužiau, kad jas kur galas, vis man jos pakiša kanopą ... nu bet tuoj iškalorinsiu aš ją

muniuk, pirmyn, aš ir ta kas antros dienos dieta gundžiausi, bet kažkaip nerimta ji man biggrin.gif

bijau artėjančių švenčių ... jau bijau, nes žinau, kad tikrai neatsispirsiu nei silkutei su grybais nei anytos pyragėliam su aguonom, nei mamos ausytėm su grybais,kiba kokios arbatos kitą dieną pagert reiks...nežinau nežinau, nesinorėtų grįžt atgal...
Atsakyti
šiandien ryte 69 lygiai, o penktadienio rytą jau ir 68,7 pamatyt laimės teko, bet susitikimas su drauge, kiniečių maistas savo padarė...
Atsakyti
kulka thumbup.gif thumbup.gif sauniai.. isivaizduoju koks jausmas tokius skaicius pamacius ax.gif

o as ir jau buvau pamacius visus 69.3kg... Bet bet... kaip reikes atsilaikyti per sventine savaite neisivaizduoju.. Cia sveciai, cia uzkandziai, cia va i kavine nulekimas.. Sian jau 70 angel_sadangel.gif ..
Taip sunku man pasidare.. unsure.gif Taip sunkiai meciau, o dabar lipa viskas atgal.. Visad bambu ir bambu - is pradziu bambu nes noriu valgyt, o paskiau bambu nes pavalgiau ir grauziuos..
Na bet reik kazkaip susiimti ir kovoti su savo norais box.gif
Atsakyti
kaip jau bus, taip bus per tas šventes, po jų vėl kilsim į kovą biggrin.gif o jei rimtai, tai visai neturiu apetito, riešutais ir vaisiais galiu gyvent, bet vakar meduolius kepėm su dukra tai prie pusrytinės kavos neapsiėjau be jų wink.gif

kur VikaPika dingus?
Atsakyti
karsta.gif iškrovos diena su kėfyriuku, geriau nei nesakysiu skaičiukų bijau.gif
Atsakyti
aha 73 siaubas ... geda nerealiai
siandien:
tarkuotos morkos irkeli graikiniai riesutai
rauginti kopustai ir 3 gabaliukai vistienos
kava su pienu ir cukrum
Atsakyti
71,6
va ka reiskia iskrova... sian vel kefyras nu ir raugintu kopustu dubenelis ir kava su pienu ir cukrum
Atsakyti
sweikos merginukes 4u.gif uzsukau paziūrėt jaip jums cia sekas? beje, su praėjusiom ir artejančiom šventėm jus 4u.gif
kaip jau minejau laikiausi tos "kas antros dienos" dietos...ir ka jūs galvojat? iki swenčių visai neblogai sekesi o va po swenčių maratonas vis dar tesiasi doh.gif neturiu jėgų susigriebti, nors atrodau sau klaikiai....jau nuo pirmadienio sakau tai vyras juokiasi.. jo jo sako nuo pirmadienio tik nzn kurio verysad.gif
SOS gelbėkit - paskolinkit valios verysad.gif
Atsakyti
suprantu apie ka kalbi nes visos skrandukus patampem bet
muniuk arba valgai kiek nori arba atrodai kaip nori...

pries dedama i burna spurga prisimink : 2 sekundes burnoj visa gyvenima ant pilvo ir slunu wink.gif


Papildyta:
sian prie kopustu isimeciau pora virtu bulviu... nukrypimas nuo plano bet suderintas maistas ...
Atsakyti
aha, aha, mhm ,mhm, baisumėlis, 71, bet tingiu daryt pratimus, ir pilvas vėl negražus, neskolinsiu valios, pati pritrūkau šiandien ir vėl su tom piyyyyyp medžiotojo dešrelėm sad.gif kas per biesas, taip sunku jom atsispirt, o vieninteles jas perku nes tik jas valgo dukra, eisu varškės, ir jau tik arbatą pasilieku šiandienai, nosis bėgt pradeda-besmegenį statėm
Atsakyti