Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

tai kad sioj temoj nesilaikom pagal kazkokius principus dietu, kudinames kaip gaunasi,kaip mokam ar sugebam... ir tiesiog dalinames "naujienomis" kaip sekasi.... as nieko pries valgiarasti, jei jis man tiks tongue.gif nes kartasi jau nesugalvoju ka cia suvalgyt, tai ir nubludiju...

kazkas kompui, dingo LT kalba...
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 12 09, 21:58)
na tada davai susidarom valgiarasti nuo kitos sav?
ar psiryzus sudaryt  ax.gif  jei visos laikysimes tai paziuresim kas gausis? kaip manot? pasirasot??? drinks_cheers.gif


gali pabandyt, gal tas valgiarastis tau labiau pades smile.gif

QUOTE(kulka @ 2009 12 09, 22:21)
tai kad sioj temoj nesilaikom pagal kazkokius principus dietu, kudinames kaip gaunasi,kaip mokam ar sugebam

va va kulka labai gerai supratai sios temos konsepcija. as nesilaikau kulkos valgiarascio, o ji mano nesilaiko. mes tik aptariame ka suvalgem kaip sekas iir kaip jauciames snd. galim pamest viena kitai kazkokia minti, bet grieztai laikytis kazkokio valgiarascio... nu tam yra kruvos kitu temu kruvos valgiarasciu...aisku muniuk, pabandyk gal tiks tas valgirastis, pamesi mums kokiu temu, bet gi nepazadam kad laikysimes tongue.gif nu matai mes cia tokios isdykusios lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 10 gruodžio 2009 - 00:19
na tai ir gerai tada, eisiu į kitą temukę tongue.gif nes man kazkaip lengviau ir stimulas yra su kitom ta patį valgant kartu lieknėt, žiūrėt kiek kuri pasiekė - rungtyniaut lotuliukas.gif karts nuo karto užsuksiu pasiguosti ir pas jus kiek ko privagiau g.gif sekmės mergytes...lieknėkit ir būkit gražios gražios wub.gif
Atsakyti
svarstyklės tą patį parodė, kaip ir vakar ...
nu nieko, nu kaip nors, kaip noooos, šitą savaitėlę reikia atsilaikyt ir persiverst, tada tikrai ir nuotaika ir motyvacija pagerėtų

muniuk, ateik, ateik pasiguost, paguosim biggrin.gif
Papildyta:
ai, vakar vietoj vaisių vakarienei, pasidariau pekino kopūsto,agurko,kelių vynuoginių pomidoriukų ir kelių ridikėlių salotas su citr.sultim ir šlakeliu aliejaus, padauginau sulčių,buvo rūgštu, bet skaniai suvalgiau
o pusryčiams dviejų kiaušinių baltymus kepiau be riebalų ir su keliais vynuoginiais pomidoriukais valgiau,žinoma,kava dar...senai tas buvo ,ir tik vieną mandarynkę suvalgiau tarpe, dabar jau į žuvytę orkaitėj blizginu, ir tada šeštą ką nors sukramtysiu, kažkaip žiūriu į tą vakarykštę sriubą ir nenoriu, gal vėl salotų ...

ir dar basika mineralines medžiagas pradėjau gert, sakau, gal padės mano slenkantiems plaukams-čia irgi prisiskaičiau jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 10 gruodžio 2009 - 14:41
sveikos,
Na kaip gi sekasi bendramintėms bigsmile.gif ? Man šian toks ėdimo priepolis... nžn ką daryti.... Bet laikausi dar doh.gif
Beja jau sveriu 71kg biggrin.gif šiaip galiu pasakyti, kad jau galiu žiūrėt į save nuotraukose.. biggrin.gif Aišku kai einu pirkt naujų rubų - tai vis nesitiki, kad aš galiu į tokį mažą dydį tilpti.. Ir kad ten aš veidrodyje cool.gif Visgi jau gerus penkis metus nebuvau tokia liekna.. Na bet einu toliau į priekį showoff.gif Dar norėčiau... norėčiau.. labai norėčiau sverti kokius 68 gal g.gif o gal 64 biggrin.gif nžn net..

Atsakyti
šaunuolė kokia smile.gif labai smagu, tikrai suprantama būsena smile.gif tik pirmyn dabar

o aš vis į sveiką mitybą klimpstu biggrin.gif, bet svoriui tas nepadeda biggrin.gif dabar mm apkaltinsiu, vakar iš mamos parsivežiau garų puodą, tai pridariau aramo, čia toks firminis mamos patiekalas, jau senai gamina jį, vyniotinis toks ant garų verdamas, balandėlių įdaras o tešla labai paprasta, tai prisišveitėm, o šiandien viriau naminį vištienos vyniotinį, ryt pusryčiams jau bus galima paragaut...
šitą savaitę reikia kažką padaryt, kad likčiau savim patenkinta, nes neesu šiuo metu, sustojau dry.gif todėl teks surimtėt ir drąstiškiau apmažint porcijas ir, žinoma, pratimai pratimai pratimai...
Atsakyti
bandysiu nors penkias dienas atsilaikyt su grikiais, rytui, tiesa,pasilieku puodelį lengvo jogurto, ir du obuolius pridedu per dieną, tai vat šiandien jau viskas kaip ir suvartota, dar du puodai arbatos su puse a.š. cukraus išgėriau, bandysiu dabar atsilaikyt iki nusivylusių ...ir tada dar bus keturios dienos likę

ai, meluoju, džiuvesėlius kelis suvalgiau su arbata tarpe valgymų... ryt jau nebeliks jų,dukra sukrampsnos, tai bus ramuma biggrin.gif
Atsakyti
sweikutes 4u.gif na ka, labai greitai as pas jus uzsukau ax.gif guoskit guoskit nes edu kaip karve nekenciu saves ir i save ziuret britku doh.gif jau maniau pasiekiau ta taska kai reikia susigriebt , bet matau kad dar ne...nes eina i trasa pyragai trakiai ir t.t.
Bet nuo ryt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pradedu nuo 18val neest.pazadu pazadu....padekit man moraliskai lotuliukas.gif valgysiu daugiau salotu kokiu o ne pyragu.....reikia numesti iki svenciu nes jei nepavyks tai teks susprogti per swentes, nes netilps jau viskas kas ant stalo
Atsakyti
muniuk, o gal neverta, gal galima mylėt save tokią,kokia esi biggrin.gif storuliukas,burbuliukas, bandelė saldi biggrin.gif neaaaaaaaaaaaaa? tai tafai spiri šikinėn sau ir imi mylėt TIK mažas porcijas, ir tik žalios spalvos biggrin.gif juokauju 4u.gif
aš pati pagal save žinau, tas noras toks nepastovus, vat būna, yyyyypač savaitgaliais, nu laikaisi laikaisi visą dieną, o vakare nu atsijungia ta smegenų dalis, ta blaiviai mąstanti, pamiršti tą vaizdą veidrodyje, pamiršti tą baisų norą būt graži kaip kažkada, pamiršti visus bukus žvilgsnius, kai tave sunkiai pažino po ilgo laiko nematymo seni pažįstami, ir tiesiog imi tą medžiotojo dešrelę, antrą...tfu, nu ir trečią, saują riešutų....ir poto jau grauuuuužkis nesigraužus,gailėkis, pyk kiek nori, bet vienintelė išeitis, keeeeltis iš balos ir siekt ko siekei...
nepasisekė, toms, kurios linkusios į pilnėjimą, nu nepsisekė, bet tikrai, bent jau aš, nusitarkuot tuos šonus ir subinę, nu ne mano ten riebalai, aš visai kitokia vidui, netinka man tas apkūnumas, negaliu pakęst savęs tokios ir nepasiduosiu, tegu sugriešiju, tegu...žmogus esu, ne robotas, bet visvien aš tokia neliksiu, nukratysiu viską ko nenoriu, aš tai galiu, ir tu tai gali

vo blyn




biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 14 gruodžio 2009 - 20:08
user posted image 69,6 user posted image
Atsakyti
sweikos, na neesu "bandele dar" sweriu 66kg. ugis 172. butu labai normalu jei daugiau nepriaugciau bet kaip tokie tempai... doh.gif visa diena galiu but needus o vakare kaip koks kirminas reikalautu...negaliu sustot...blyn dar taip man nebuvo. nors mano kaulai labai sunkus. as buvau visa perkarus jau zmones pasaliniai sako ar sweri 45??? mirksiukas.gif o visada sweriau 59 min. tad i svori nelabai ziuriu, daugiau i apimtis....kaip atrodau...o siuo metu nelabai jau sau graziai atrodau schmoll.gif
nu dar vienas isigelbejimas kaip vyras isleks dirbti sausi, vel liksiu viena tai bus lengviau gal. verysad.gif
saunuoles merginukes, pavydziu jums to ryzto ir linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2009 12 15, 12:34)

vo ir stimulas kurio reikejo
pavydziu ziauriai ir vejuos
Atsakyti