Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

snd ryte pasisveriau 70 planas nepriaugt iveiktas planas siek tiek numest is dalies pasiektas
vakar grizau is kliniku, nes susirgau kiauliu gripu o gal pandeminiu nu velniai zino...tai tik pajutus pirmus simptomus (nezmoniska saltkreti augancia temperatura ir kaulu lauzymus) gavau recepta ir nusipirkau relenzos vaistuku. tempa pakilo iki 40 ir niekas nenumuse o i vakara nukrito iki 37.7 o siandien visai jau neturiu... taip kad svarbu laiku pradet vaistukus vartot smile.gif pliusas tas kad nieko vakar beveik ir nevalgiau biggrin.gif juokas juokais bet bijau savo maziuku neuzkrest ... sad.gif
snd tecio gimtadienis balius didelis nusimato... taip kad greiciausiai vadeles imsiu nuo pirmadienio nu gal nuo sekmadienio o gal ir nuo rytojaus... ir bandysiu gaivint tema biggrin.gif
aciu kulkai kad vis gyvassties cia inesdavo smile.gif
Atsakyti
taiva ryt sekmadienis tai as ta proga griztu prie dirzu verzimo... laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
nepazistu cia dalyvaujanciu, bet turbut i tema pataikiau, ryt pirmadienis ir as verziu dirzus, valgysiu: salotas, vaisius, ryzius, grikius, nu zodziu reikia susiimt, jei atsirastu palaikymo komanda butu manau daug sauniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2009 11 29, 22:15)
nepazistu cia dalyvaujanciu, bet turbut i tema pataikiau, ryt pirmadienis ir as verziu dirzus, valgysiu: salotas, vaisius, ryzius, grikius, nu zodziu reikia susiimt, jei atsirastu palaikymo komanda butu manau daug sauniau  ax.gif

tikslas pateisina priemones biggrin.gif

patarimas! košės, kruopos valgomos pirmoj dienos pusėj, nes pirmoj dienos pusėj organizmas degina kalorijas, antroj-kaupia mirksiukas.gif vadinasi sočiai pavalgius pietus, vaisius ir daržoves pasiliekam vakarienei, ar kokią liesą varškytę, bet čia tik patarimas, man taip treneris rekomendavęs yra 4u.gif

nu o mano svarstyklės šiandien 70,8 rodė dry.gif pati kalta, pati,nieks nekaltas,tik aš ir nervų nelaikymas, baltos mišrainės padariau, nu bet tik tiek paguodos,kad be jokių E, su vieninteliu majonezu be konservantų ir kt brudų smile.gif
Atsakyti
kulka, aciu uz patarimus, pasinaudosiu jais tik nzn ar iseis jau taip labai, matysim , kaip isvis cia man seksis, noro daug, bet valios pristinga, bet meginti verta, nes verkt norisi, kaip as atrodau cray.gif
Atsakyti
EI jei noro yra nepristigs ir valios. jei valios nera tai noras nedidelis

valgom ka norim arba atrodom kaip norim. galima letai bet uztikrintai arba greitai ir drastiskai biggrin.gif

o as su minimaliais nukrypimais laikausi toliau...deja svarstykliu neturiu, bet tikiuosi savaitgali pas mama jos manes nenuvils tongue.gif
Atsakyti
motyvacijai biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
jos gali ir mes galim
user posted image

user posted image

http://www.vpu.lt/so...edagogika/2d39/
Atsakyti
nu vakar taip neblogai pašvenčiau gimtadienį tai šiandien net nelipau ant svarstyklių doh.gif

bet ryt pasidarysiu iškrovos dieną,o po savaitgalio jau bus galima spęst ar padariau žingsnį atgal ar ne cool.gif

Atsakyti
Sweikos mergaiciukes 4u.gif pataikiau kaip tik kur reikia ax.gif tai va papsakosiu trumpai savo istorija
Mano ugis 172, svoris......67 doh.gif pries kokius 7metus buvau pasiekusi toki pat svori ir tada nutariau kad reikia kazka daryt. su ta pacia diena atsisakiau maisto ir pradejau begiot: ryte vakare. ka jus manot kg tirpo akyse visi stebejosi. as per kokias 2sav atsikraciau 8kg. Per diena suvalgydavau banana ir grudetos varskes...kazkodel kitu maisto produktu nepamenu blush2.gif
pamau pradejau valgyt viska, bet sporto nenutraukiau, kiekv vakara (vasara) begiodavau krosiuka. Kokius 5metus neataugo nei kg. sveriau 59kg. Tad teko isvaziuoti dirbti i vokietija o ten visos "bandeles" padare savo. schmoll.gif
tad dabar vel atgavau savo nelemta 67kg. blush2.gif sia vasara vel susiemiau ir pradejau sportuot. Begiodavom su drauge kiekv vakar 45min. viskas ok ..numeciau kazkiek svorio, o dabar , ka jus manot...gryzo vyras is uzsienio tai vel atsirisau,,,,nereikia nei sporto nei nieko...kiaule kokia as.... doh.gif
tad isitikinau kad geriausias ir veiksmingiausias budas yra - saikas thumbup.gif bet kad visur ieskau jo bet nerandu pas save as jo lotuliukas.gif
kazkokiu dietu nenoriu laikytis nes jau visko esu isbandziusi....bet biski sporto ir porciju mazinimo reiketu...tad manau su jum mergaites bus smagiau tai daryti, ax.gif
tik beda ta kad negaliu stoti "ant bado" nes planuojam leliuka, ir galimas daiktas kad laukiuosi blush2.gif bet saiko reikia kazkaip ismokti, nes jei taip esiu kaip busiu nescia tai netilpsiu pro duris doh.gif
va ir dabar vyras vista kepa eisiu jau ryt g.gif
sekmes mergytes, prisijungsiu pas jus , gal susidarysim koki valgiarasti bendra ir laikysimes kartu - bus lengviau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, saunuoles!!
Paskaitinejau cia siek tiek. Pirmame puslapy radau Tavo, Vivapika, posta, kad cukraus nenori atsisakyt. Zinok puiki iseitis, kuria pati visai neseniai atradau, tai pakeisti cukru tom saldziom tabletytem. As pirkau is maximos, tokia maza dezute melynu dangteliu. Pvz. i kava tris tableciukes isidedu. Super! Skonis identiskas, o kaloriju gal 0.1... Pabandyk, nes siaip cukrus tikrai lieknet trukdo, is daugelio esu ta girdejus.
Atsakyti
oi sviezumkiu ziuriu padave
muniuk27> linkiu greitai ir sveikai pastot o pastojus "protingai" augint pilvuka
krissst> bandziau as tuos pakaitalus, bet sukyla man kazkox sleikstulys nuo ju as matyt cukraus fane biggrin.gif

vikaPika>susiimi i rankas ir pagaliau turi perkopt i kita kg desimti...uzteks smaukytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 05 gruodžio 2009 - 23:23