Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

laikykis, dziaugiuosi,kad dar yra tokiu moteru kurios turi valia, nes manoji valia dingo kai istekejau. nesuprantu tik kodel verysad.gif nieko su savimi atrodo negaliu padaryti, viskas virto labai nekontroliuojama
Atsakyti
Baltiminis kokteiliukas išgertas, meniu šiandienai pasiplanavau, paskaičiavau, darbus sudėliojau, dar pusvalandukas SM'ui, o tada prasidės šios dienos planas smile.gif
Atsakyti
Laikykitės 4u.gif aš dabar bandau pamažu atrodyti kaip moteris, o ne begemotas cool.gif Sėkmės kuo dideliausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
planuok neplanavęs, žmogau, atvažiavo vakare vyro brolis naujos mašinos laistyt, nu ir išgėriau puse taurės šampės wink.gif bet užtai dar per Grei anatomiją atsilenkimų 100 padariau, nubaudžiau,tipo,save hihihi.gif
ryte buvo kava su kripsais, pietums pekino kopūsto,pomidorų ir lašišos salotos su trupučiu citrinos sulčių ir aliejaus, dabar obuolį valgau, o vakarienei žiedinio kopūsto išsivirsiu, labai jį mėgstu, bandysiu tuo ir užsikišt šiai dienai hihihi.gif

nupirkau svarstykles, tai vidury dienos 71 rodo, o dar prieš kelis mėnesius 77 buvo, dabar jau viską darysiu, kad perlipt į kitą dešimtį...
tas noras nedingsta, pratimus darau,bet jau jaučiu,kad per lengva darosi,ieškot papildomai reikia, gaila, dukra ištisai serganegaliu sportuot klube,bet užtai malkas pakapoju, namai kasdien sutvarkyti, viskas išvalyta, nėra noro sėdėt prie teliko paslikai ir grauštis,kokia aš sau negraži flirt.gif


inute, sėkmės 4u.gif mes viską galim
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2009 11 18, 14:58)
dabar jau viską darysiu, kad perlipt į kitą dešimtį...

tai kur tavo protas buvo vakar vakare, kai bananus džiovintus(traškučius jų) sugalvojai valgyt fool.gif tease.gif

panašu,kad pradedu sirgt, tai labai neplaksiu savės už tuos bananus, apetito visad netenku sirgdama, tai atitaisysiu paskutinių vakarų klaidas...

Atsakyti
sveikutes o as is kliniku neiseinu. mazajam mano prasidejo inkstu uzdegimas ir dar po to tirs. itaria kad inkstas neissivystes. taip kad mano planai vis kazkaip susikuicia. bet riboju maista, kartais save apdovanoju. kiek sveriu nezinau smile.gif
zodziu dar negreitai pasigirsiu kiek sveriu bet manau jau normaliai bus biggrin.gif

ok panikes lekiu i dusa ir atgal i KMUK jums didleiausios sekmes.
Atsakyti
vaikų sveikata svarbiausia, laikykitės 4u.gif

mes ir nesveikuojam, tiesa,man jau visai nieko,galvą panešt galiu, bet va dukra...nu kaip nors...

sekančiom temą ... 70,5 kg ryte buvo
Atsakyti
VikaPika - sveikatos tavo maziukui 4u.gif Labai sunku, kai maziausi musu serga..


Kulka o koks tavo ugis?


O as va ir jau nusikraciau dar 4 kg rolleyes.gif , jau sveriu 76.5kg..
Atsakyti
QUOTE(vavava @ 2009 11 22, 23:22)
Kulka o koks tavo ugis?
O as va ir jau nusikraciau dar 4 kg rolleyes.gif , jau sveriu 76.5kg..

165 buvo kažkada, tikiuosi nesusitraukiau biggrin.gif

šaunuolė bigsmile.gif
Atsakyti
70,2 turbūt jau iš inercijos krenta, nes vakar dar duonos keptos su tona česnako valgiau....

man arba vaidenas arba pradeda plaukai slinkt unsure.gif vat šito tai nereikia ph34r.gif
nors galėčiau nurašyt plaukų dažymui, nes per trejus metus buvau visiškai atsiauginusi ilgus savus plaukus, bet nudažiau rudeniop, pablukus šiuo metu jau spalva...
Atsakyti
sveikutes, nu as snd pasisveriau vakare tai pora simtu gramu paaugau, bet sakau velnias, nera klinikose svarstykliu....siaip nustebus gan esu nes laiko ir galimybiu apie dietas galvot nera... nors aisq rupi neuzaugt vel tu 4 kg. savaitgali svente nusimato- tecio jubiliejus, tai dar pries ji noreciau bent kg atsikratyt smile.gif

buvo faze kai grazi jau sau buvau ir lb dziaugiaus, o db jau matyt akis priprato vel negaliui save ziuret biggrin.gif taip kad motyvacijos yra biggrin.gif
Atsakyti
aha, ir man +siukas 300g, bet nesiparinu ne 3 kg gi... laikomės toliau smile.gif
Atsakyti