Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(Assstaaa @ 2009 11 12, 12:32)
Papasakok  bigsmile.gif nes turiu dideli kamuoli, ji pirkom vaikui, bet gal dabar ir man bus naudingas  thumbup.gif
VikaPika ir Kulka, sekmes metant svori tokiom drastiskom dietom, as pasirinkau porciju mazinima ir nebeedima vakarais, siandien dar tik antra diena, bet....tikiuosi nepaslysti  blush2.gif man dar labai sunku nes kartu metu ir rukyti  blush2.gif



Ar ne per daug iš karto? Gal geriau pirma mesk rūkyti, o paskui svorį? Turiu patirties, nes mečiau rūkyti, o dabar metu svorį.... Keista, bet mest rūkyti buvo lengviau....
Atsakyti
VikaPika, sveikatos tavo mazajam 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Neringa30 @ 2009 11 13, 11:26)
Ar ne per daug iš karto? Gal geriau pirma mesk rūkyti, o paskui svorį? Turiu patirties, nes mečiau rūkyti, o dabar metu svorį.... Keista, bet mest rūkyti buvo lengviau....

Nu nezianau, as irgi is pradziu galvojau, kad bus per daug, bet kazkaip apynormaliai cai man viskas gaunas rolleyes.gif bet matyt del to, kad as nesilaikau grieztu dietu, o tik mazinu porcijas ir nevalgau vakarais, tai man sunkiau yra nerukyti doh.gif
Atsakyti
siaaaaaubas, kaip vakar suvalytas pamelas su kėfyru susipjovė doh.gif sakiau visos žarnos išlys, jau buvau užsnaudus, kad pradėjo diegt doh.gif o taip skaniai aš tą pamelą valgiau,ir kėfyriuką skaniai išgėriau, nu bet pa,moka čia....

šiandien pusryčiam puodelis jogurto, tada važiavom į polikliniką, pas mamą mano dukrą nuvežiau,pati reikalus kol susitvarkiau...ir pirma atėjo, tai dar geriamo jogurto nusipirkau, važiuodama išgėriau, namuose va antrą kartą stiklinę išgėriau kėfyro ir visai nesunku, vakar maniau,bus sunkiau šiandin laikytis,ir dukra tokius riestainius valgė ir kotletą ir atsilaikiau...tik tie šližikai mane erzina...bet ir jų neliečiau caaaaca, caca aš biggrin.gif

apimčių nerašysiu,kokios ryte buvo,nes nieks nepatikės rolleyes.gif

o mamos svarstyklės dviem kilais mažiau rodo, pirmadienio neskaičiuoju, nes betvarkė ten buvo, tai nuo antradienio, čia mano savaitės tikslas buvo-du kilai, telieka laikytis savo, šiandien baigsiu su kėfyru dieną, o ryt kopūstų sriuba jau laukia... didis.gif

tik pratimų nebuvo kada daryt šiandien, bet kai dukra nakčiai užmigs-padarysiu...turi svečių vyro tėvai, neforsuosiu čia su savo pratimais dabar hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 13 lapkričio 2009 - 17:35
nu va as is ligonines ka tik grizau, nakciai vyras ppasilieka. pietums salotos su tunu (pomidoras agurkas pekinas +saukstas majonezo)
vakarienei pan
griekas- trys riekes juodos duonos su sviestu ir silkiu ikrai aliejuje (du gabaliukai)... biski sazine grauzia...bet kad tu salotu labai mazai buvo...valgyt norejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa30 @ 2009 11 13, 04:26)
Ar ne per daug iš karto? Gal geriau pirma mesk rūkyti, o paskui svorį? Turiu patirties, nes mečiau rūkyti, o dabar metu svorį.... Keista, bet mest rūkyti buvo lengviau....

Man kaip tik lengviau svorį mest ir sportuoti, nei rukyti mesti blush2.gif
Jau ir pačiai norisi ir trenėrė spaudžia , o aš negaliu ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2009 11 14, 00:29)
Man kaip tik lengviau svorį mest ir sportuoti, nei rukyti mesti  blush2.gif

drinks_cheers.gif
O tai papasakosi apie tuos pratimus su dideliu kamuoliu? blush2.gif
Atsakyti
mane taip pat domina tie pratimai su kamuoliu ax.gif


nu ka, vakar vakare tik presui ir užupakaliui padariau pratimus, bet sąžiningai atsilaikiau tik su litru kėfyro ir litru jogurto, ai, dar miau mažas bananinis jogurtukas kelyje buvo, nu bet nieko kito nevalgiau...

bet apimtys šiandien tokios,kokios ir vakar ryte, žinau, nereikia norėt kad kasdien mažėtų, nu bet norisi biggrin.gif o gal čia ir MM kaltos dry.gif

ryte žalią arbatą gėriau su sauja išsvajotų šližikų
vienuoliktą suvalgiau obuolį, dvi slyvas ir kelis kasnius kriaušės(neskani buvo-padėjau) ir atžeberlojo anyta su skrudintais koldūnais ir taip mėgstamu pikantišku padažiuku tease.gif nu ir neatsispyriau, vienas tas koldūnas pats įslinko į burną hihihi.gif niekšelis... ir taaaaaaaaaaip skrandis suburbuliavo, tooooks apetitas sukilo, nužudyt maža karsta.gif nulėkiau kavos pasidariau, lėėėėėtai gurkšnodama išgėriau-praneslo triniti.gif daugiau taip nesileisiu suvedžiojama... dirol.gif bet lyg specialiai, vakar svečiai buvo-pastebėjo,kad apkūdus, aišku nepamainomas klausimas,kiek numetei ir t.t. ir taip jau ji mane gyrė,o šiandien te,pakišo po nosim, ką taip mėgstu...

dabar kraunu pratimus (durnas omniconnectas fool.gif flegma)...ir padariusi eisiu pietaut, jau seilės tysta kaip sriubytės noriu...


VikaPika 4u.gif
Atsakyti
ištikrųjų jau susitraukė, matyt, skrandis -nesinori tiek valgyt, kaip anksčiau valgydavau, atėjus laikui valgyt dar nesinori,bet va šeštą prie jogurto visgi paėmiau minktą didelę barankę dukros ir pilvas po pusvalandžio jau atrodė/tebeatrodo,kaip prieš savaitę...NU TIKRAI JOKIŲ MILTINIŲ NEGALIMA MAN cry.gif
Atsakyti
kulka> nu paslydai paslydai sugriesijai. atsikeliam ir isdidziai kimbam i kova toliau... nepasiduodam.niex nesake ked bus lengva. as irgi vakar kepeneles radau saldytuve tai ant juodos duonos uzsitepiau na taip skaniai jas suvalgiau. buvo mintis eiti dar viena toki sumustinuka pasidaryt, bet minutele paukiau ir nusprendziau neit- nereikalingi man tie sazines priekaistai (: taiva ir neplaku saves del mazo buterbroduko, del kurio matyt 200 gr paaugau , bet didziuojuos kad viso saldytuvo nesuslamsciau biggrin.gif
Atsakyti
keliuosi iš balos, valausi baronkuotus trupinius ir vykdau plana toliau 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif va taip ir reikia wink.gif as irgi toliau sekmingai gramu atsisakineju....belieka kelis simtus gr numest ir persiversiu i kita desimty....oi kaip smagu bus biggrin.gif
snd mano berniuka is kliniku paleido biggrin.gif
Atsakyti
smagu ggirdėt, kad jau šeimyna visa namuose smile.gif

oooj kaip aš laukiu kada aš persiversiu į kitą dešimtį biggrin.gif bet keistas dalykas, pas mamą svėriau dukrą, tai rodė 14kg, nu nesamonė galvoju, kad 18 veria(nes vis manau, kad 4kg maziau rodo), tai šiandien poliklinikoj pasvėriau SU BATAIS 13,800 .....o pas mamą be batukų svėriau... tai taip išeina, kad aš mažiau sveriu, ir mamos svarstyklės dar per daug rodo o ne per mažai biggrin.gif ir iki kitos dešimties, tada, visaaaaaaaaaai nedaug liko thumbup.gif

šią savaitę žadu nupirkt normalias svarstykles, tai jau bus aišku galutinai biggrin.gif
Atsakyti