Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

Su tokiu meniu toli nevaziuosite. Teks skaityti mitybos principus ir keisti maista is pagrindu.
Atsakyti
Startuoju ir aš smile.gif . Reiktų -15 kg. Mano pati didžiausia bėda yra ta, kad grįžusi iš darbo šluoju viską kas pasitaiko. Pusryčiams išgeriu kavos puodelį (balintos, saldžios). Pietus valgau kavinėje. Darbe dar per dieną ir saldainukų valgom (dabar dėsiu juos į stalčių ir penktadieniais nešiu namo draugui biggrin.gif ). Žodžiu, visą mitybą reikia keisti.
Vaikščiosiu kuo mažiau į parduotuvę, kad mažiau pagundų būtų.
Man tas valgymas kaip liga. Aš kuo puikiausiai suprantu, kad negalima tiek valgyti, bet, atrodo, rankos pačios paima, o burna atsiveria... Gal čia yra ir psichologinių problemų..
Atsakyti
QUOTE(pupa-spurga @ 2011 11 21, 12:33)
Startuoju ir aš  smile.gif . Reiktų -15 kg. Mano pati didžiausia bėda yra ta, kad grįžusi iš darbo šluoju viską kas pasitaiko. Pusryčiams išgeriu kavos puodelį (balintos, saldžios). Pietus valgau kavinėje. Darbe dar per dieną ir saldainukų valgom (dabar dėsiu juos į stalčių ir penktadieniais nešiu namo draugui  biggrin.gif ). Žodžiu, visą mitybą reikia keisti.
Vaikščiosiu kuo mažiau į parduotuvę, kad mažiau pagundų būtų.
Man tas valgymas kaip liga. Aš kuo puikiausiai suprantu, kad negalima tiek valgyti, bet, atrodo, rankos pačios paima, o burna atsiveria... Gal čia yra ir psichologinių problemų..


Pas mane panaši situacija..irgi reikia bent -10 kg.. verysad.gif
pusryčiams kokios košės suvalgau ar vaisių kokį, pietus kavinėje, dažniausiai maža lėkštė sriubos ir pvz vienas žemaičių blynas, ar pusė plovo porcijos...iki 6 val nei kąsnio į burną, bet grįžus vakare dažnai būna vakarienė kokią 8 - 9 val, ir dažnai kokia nors nesąmonė, sumuštiniai ar pan.. verysad.gif veinu žodžiu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa-spurga @ 2011 11 21, 12:33)
Startuoju ir aš  smile.gif . Reiktų -15 kg. Mano pati didžiausia bėda yra ta, kad grįžusi iš darbo šluoju viską kas pasitaiko. Pusryčiams išgeriu kavos puodelį (balintos, saldžios). Pietus valgau kavinėje. Darbe dar per dieną ir saldainukų valgom (dabar dėsiu juos į stalčių ir penktadieniais nešiu namo draugui  biggrin.gif ). Žodžiu, visą mitybą reikia keisti.
Vaikščiosiu kuo mažiau į parduotuvę, kad mažiau pagundų būtų.
Man tas valgymas kaip liga. Aš kuo puikiausiai suprantu, kad negalima tiek valgyti, bet, atrodo, rankos pačios paima, o burna atsiveria... Gal čia yra ir psichologinių problemų..

Patariu namie laikyti tik sveikus produktus, pvz po darbo tiktų pieno produktai, troškintos daržovės, ir pan. Ir dar: į lėkštę įsidėkit tik tiek kiek reikia suvalgyt, ta prasme nusistatykit porciją ir tik ją suvalgykit, nes didžiausios bėdos nutinka tada, kai šaldytuvas pilnas nesveikų skanėstų, o alkis mirtinas. Taip pat patariu išgert stiklinę vandens - greičiau pasijusite pilna. Nemanykit, kad mano patarimai iš dangaus - pati šiuo metu metu svorį, ir porcijas sumažinus, nepersivalgant svoris krenta lėtai, bet užtikrintai, per savaitę nemetu daugiau nei 1 kg, nes žinau, kad nėra sveika, nors ir taip savęs labai nekankinant praeitą savaitę vietoj 1 nukrito net 2 smile.gif
stiprybės, darbas bus ilgas, man pačiai dar toli iki tikslo, bet didžiuojuos, kad rudenį, kai mažiau sportuoju, sugebu mesti svorį smile.gif
Atsakyti
Geriau nelist i saldituva visai vakare:) Pora obuoliuku, virta jautiena, ir i foteli su idomia knyga
Atsakyti
[Merginos, pirmiausia stiklinė vandens, jei negali tai nors pusė, o jei dar įsibersi kelis grūdelius grūdelius Himalajų druskos. Numalsinsi alkio jausmą. Organizmas dažniausiai prašo vandens bet ne maisto. Tik žmonės jaučia tai kaip alkį.... Tada keisis suvalgomo maisto kiekis, o po kurio laiko pakeisite ir racioną, nes apsivalęs organizmas pasiprašys ko nori... Dar truputį pasportuokite: ryte atsibudusi nešokite žadinti vaikų, 0 "minkite 1 min dviratį, giliai įkvėpkite kokius 5 kartus, pasirąžykite, na o tada kilkite... Ryte svarbu šilto vandens stiklinė, šalto dušo srovė. Per savaitę pamesite iki 600 gr. svorio Po metų Jus princesė.
thumbup.gif
Atsakyti
panelė Liza irgi nori prisijungti prie svori metanciu
kokius zingsnius jaidaryti? kaip uzsideti ta liniuote?> mirksiukas.gif
Papildyta:
sveriu 79,8 4u.gif o iki pavasario minimum 10 kg privalau numesti lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada pradedant temą yra numatomas jos skaitytojas, man šiuo atveju šiek tiek kitaip. Prieš 3 metus sėkmingai atsikračius antsvorio tik šio forumo ir skyrelio pagalba imu jautį už ragų ketvirtadienį t.y. šiandieną (praeitą kartą sėkmingai savo jautį sukontroliavau sekmadienį), ta tik patvirtina taisyklę, jog dietos negali prasidėt nuo pirmadienio, jos turi prasidėt nuo DABAR.
Užsidėjau liniuotę, atnaujinau parašą ir esu užsibrėžus pasiekti tikslą.
Mielai bendrausiu su visais kas čia apsilankys, atsakysiu į klausimus.
Nereikia kritikos ir pamokymų!!! AČIŪ

Kiekvieną vakarą "prisiduodu" kiek ko valgiau.
Atsakyti
Ka tik gavau zinute nuo moderatores, jog tema patvirtinta, ryzto dar yra taigi, paradoksalu, bet startuoju ryt t.y. pirmadieni :DDD
Atsakyti
Na ka, vakar vakare neprisidaviau nes daugokai darbo. Taip kartais buna kai su vienu projektu uztrunki kur kas ilgiau nei su kitais arba atima kur kas daaugiau laiko nei planavai.
Bet nebegant nuo pagrindinio klausimo :
Vakar n kiekis kavos + pienas + cukrus
Kefyras (maždaug pusė pakelio)
Keli mini agurkelilai iš lysvės
vakare... balto surio gabalelis (tuoj prasides pats grazumas)
keli sausainiai, sumustinis (2) su baltu suriu na ir galiausiai trskinta cukinija su jelapenu
pagalvojus tai juokinga, nes pradinis planas- tik kefyras (iškrovos diena)
Nusivylimas savimi- 70 proc.
Plano laikymąsis 10 proc.
Atkaklumas 20 proc.
Ryžtas 15 proc.
Nepasitenkinimas 80 proc.
Valia 15 proc.
Numesta kg -1 (kuris ištiesų daug džiaugsmo nekelia nes šitas kilogramas visada ant ribos +- 1 kg)
kolkas graudu.
Atsikeliam susirenkam savigarbos likučius ir arba valgom ką norim arba atrodom kaip norim....
Atsakyti
Linkiu sėkmės. 4u.gif aš irgi jau ilgą laiką kovoju su tais nelemtais kilogramais. Visą savaitę prisilaikau, truputį pasimankštinu, numetu 1-1,5 kg, džiaugiuosi, kad artėju prie savo tikslo, bet tik ateina savaitgalis ir viskas. Kažkodėl esu užsiprogramavus, kad savaitgalį jau galima ėsti viską...ir vėl tas kilogramas ar pusantro atauga...ir vėl iš naujo...nežinau, kiek laiko tai tęsiasi, bet tikrai ne vieną mėnesį...jau buvau paseikus 67,5 kg., labai džiaugiausi, nes tokį svorį turėjau gal prieš kokius 6 metus, prasidėjo vyro atostogos, tai aš pradėjau viską valgyt doh.gif lotuliukas.gif . Nenormalu..o paskui sąžinė graužia ir pasidaro vėl sunku neėst...Žodžiu, Jums ir sau linkiu stiprybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaRita @ 2012 07 24, 22:08)
Linkiu sėkmės.  4u.gif  aš irgi jau ilgą laiką kovoju su tais nelemtais kilogramais. Visą savaitę prisilaikau, truputį pasimankštinu, numetu 1-1,5 kg, džiaugiuosi, kad artėju prie savo tikslo, bet tik ateina savaitgalis ir viskas. Kažkodėl esu užsiprogramavus, kad savaitgalį jau galima ėsti viską...ir vėl tas kilogramas ar pusantro atauga...ir vėl iš naujo...nežinau, kiek laiko tai tęsiasi, bet tikrai ne vieną mėnesį...jau buvau paseikus 67,5 kg., labai džiaugiausi, nes tokį svorį turėjau gal prieš kokius 6 metus, prasidėjo vyro atostogos, tai aš pradėjau viską valgyt  doh.gif  lotuliukas.gif . Nenormalu..o paskui sąžinė graužia ir pasidaro vėl sunku neėst...Žodžiu, Jums ir sau linkiu stiprybės  smile.gif

rei ir man susiimt.tik man to rysto nebelieka po numestu 10kg o jie paskui greit grysta ax.gif ziema sportavau prisiziurejau ka valgau tai is 97kg bebuvo 84 kg siandiena vel tie 96 doh.gif o taip noris 75 pasiekt.as tada jauciuos thumbup.gif nenoriu but perdziuvus ,visgi trys gimdymai,stresas ir t.t.atrodo ir stengiuos neryti,bet ka bevalgau viskas i kuna eina,o dar auginu mazyli,namie bunam tai saldytuvas po ranka doh.gif tik nesuprantu judu tikrai daug,vaikas mano aktyvus spek suktistai kg jei nekrist tai bent nebekilt turetu.
Atsakyti