Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(savitre @ 2010 03 20, 08:48)
104,9kg  thumbup.gif vakar iškrova atlaikyta sėkmingai

as tai darau iskrovu dienas 2 kart per savaite,
viena diena valgau tik arbuza thumbup.gif padeda,
o kita diena tik 2 pakelius varskes liesos (padalinu i 5 porcijas) ir suvalgau be jokiu priedu
Labai padeda suliekneti thumbup.gif
tik zinoma vakarais nieko nevalgyti,tai yra minimum 3val. iki miego mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 08 19, 07:59)
as tai darau iskrovu dienas 2 kart per savaite,
viena diena valgau tik arbuza thumbup.gif padeda,
o kita diena tik 2 pakelius varskes liesos (padalinu i 5 porcijas) ir suvalgau be jokiu priedu
Labai padeda suliekneti thumbup.gif
tik zinoma vakarais nieko nevalgyti,tai yra minimum 3val. iki miego mirksiukas.gif


ir kiek laiko taip? Kiek numetei jau? Interesna labai biggrin.gif
Atsakyti
Treciadieni, 20 d, 18 val, Laisves al 39 2aukstas, vyks Almos klubo grupes "Valgau ir liekneju" susitikimas. Laukiam visu, lankiusiu kluba smile.gif
Atsakyti
na, ka prabego meteliai ir mano svoris nei grizo nei pakito per vasara perkopiau per nelemtus 68 ir buvo dienu kai sveriau 65. siuo metu be melo sveriu 68. nors pradejau prisilaikinet ir sian ryte sveriau kg maziau.
tai kaip supratot griztu i trasa ir tesiukelione link tobulo svorio.... iki nauju metu numest 8 kg butu super saunu bet tiek nesitikiu.
kaip ir anksciau cia rasyiu savo dienos meniu ir pasiekimus.
Atsakyti
kaip sekas ? smile.gif
Atsakyti
KAip sekasi forumo asėsm - Vikaipikai ir Kulkai?

Gal yra čia gyvų?? 4u.gif noriu su kažkuo dalintis įspūdžiais...bandau vis po truputį mažinti save...bet po to vėl sugrįštu į senas vėžias... schmoll.gif
ūgis 174, svoris 75 kg verysad.gif
per porą sav pamečiau 2,2 kg 4u.gif db sveriu (šį rytą ssvėriau) 72,8 unsure.gif
bet artėja svataigalis...tai viskas grįš..nes savaitgaliaisa vakarai, naktys su draugais, alkoholiu ir skaniais užkandžiais...BAISU..o tik 23 metai man..nei vaikų neturiu, nei ką...kai pradėjau gyventi su vyru, per 2 metus priaugau 14 kg schmoll.gif noooriu grįšti į savo buvusius 61 kg.. unsure.gif pamenu net ir tada sverdama 61 kg pagalvodavau kaip čia pasikūdinus..db kai pasižiūriu nuotraukas..belekokia kūdutė buvau...duok dieve valios ir sveikatos sugrįšti į 61 kg..reikia labai palaikymo 4u.gif blush2.gif
šnd meniu:
1.vienas virtas kiaušinis, juodos duonos riekė, mažas pomidoras
2. Kriaušė
3. Virti grybukai su virtom bulvėm

dar ne vakaras doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš, kaip ir dauguma čia besilankančių, lieknėt pradedu nuo pirmadienio doh.gif O svoris man užaugo per kelis metus, atrodo net nepastebėjau verysad.gif Šią vasarą po ilgo laiko pasisvėriau ir švelniai tariant ištiko šokas blink.gif Aišku, mačiau, kad esu apkūni, ir pastabų ir apkalbų visokių buvo, dėl to labai išgyvenau ir dar daugiau valgiau, atrodė, kad išeities jokios nėra - jeigu pradedu riboti maistą, po kelių dienų užeina nenormalūs alkio priepuoliai, jeigu pradedu sportuoti - vėl alkio priepuoliai, žodžiu užburtas ratas doh.gif Bijau prisikalbėti, bet jau beveik mėnuo kaip valgau "normaliai", abejoju ar nors gramą numečiau, bet užtai jaučiuosi nepalyginamai - jaučiuosi lengvesnė, neapsunkusi, susitvarkė pilvo problemos, turiu daug daugiau energijos, geriau miegu ir lengviau atsikeliu, veido oda net pagražėjo blush2.gif O tas mano "normalus" valgymas šiuo metu yra toks:
- valgau pusryčius, kasdien geriu kavą su liesu pienu ir puse šaukštelio rudojo cukraus, kartais valgau penkių grūdų košę (įsidedu pusę pjaustyto banano, cinamomo, arba kelias džiovintas spanguoles, arba valgau be nieko), sumuštinuką kokį nors (labiausiai mėgstu juodą duoną, tai tik ją beveik ir valgau visada - užsidedu pomidoro, baziliko arba kumpelio jeigu labai noriu, kartais varškės sūrio, virtos jautienos).
- Pietauti stengiuosi tuo pačiu metu, gaunasi apie 14 val. pietums valgau tai ką noriu - sriubos arba salotas ir ką noriu tą dieną (valgau viską, tik jeigu maistas kaloringesnis, suvalgau mažiau), valgau daugiau daržovių, jos tinka visur - valgau ir prie mėsos, ir prie makaronų ir prie žuvies ir prie visko tongue.gif
- Vakarieniauju kaip išeina, bet 3 - 4 val iki miego nebevalgau nieko. Vakarienei stengiuosi rinktis mažai angliavandenių turintį maistą, aišku be visada taip išeina ax.gif
- Geriu daugiau vandens, kai užeina alkis atsigeriu, nes kažkur skaičiau, kad mus kartais suklaidina alkio ir troškulio signalas, atrodo esi alkanas, o iš tikrųjų tiesiog nori gerti. Man toks metodas veikia smile.gif
- Valgau daugiau daržovių, saldžius vaisius valgau pirmoj dienos pusėj (bananus, vynuoges, kriaušes ir pan.), rankinėje nešiojuosi maišelį migdolų, kad nekiltų pagunda nusipirkti kokį bereikalingą šokoladuką.
- Jeigu siaubingai ko nors užsimanau - suvalgau, bet mažiau nei buvau įpratus, nes jeigu nesuvalgyčiau, po kurio laiko vis tiek neiškentėčiau ir suryčiau dvigubai daugiau doh.gif
- Kadangi mėgstu gaminti, stengiuosi valgyti naminį maistą - jeigu noriu picos, pati ją kepu (pati darau tešlą, padažą), jeigu noriu bulvyčių fri - kepu orkaitėje pačios pagamintas ir pan.

Tokių principų laikydavausi ir anksčiau, bet per daug save suvaržydavau - pvz. nors ir labai mėgstu ledus, bet jų nebevalgysiu, tai tada tik apie ledus ir galvoju, o galiausiai suvalgau tiek, lyg paskutinį kartą gyvenime gavus doh.gif Dabar į viską žiūriu laisviau - jeigu labai norėsiu, suvalgysiu, o kai tai žinau, nebelabai ir noriu tongue.gif

Taigi, daug čia prirašiau, bet esmė tame, kad norisi su kuo nors pasidalinti pasiekimais ir nuopuoliais, bandysiu pasisvert šią savaitę, o pradedu su 78 kg (ūgis 178 cm) (nežinau ar tai svarbu, man 24, darbas sėdimas, sportas - kol kas ne draugas tongue.gif , bet labai mėgstu vaikščioti, tai stengiuosi tai daryti kuo dažniau smile.gif )

Atsakyti
Sveikos,

Kaip as dziaugiuosi užėjus cia ir radus gyvybe smile.gif))
as nuo rytojaus pradedu i trasa kas jungiates???
Taisyklės pagrindinės tokios:

1.Vakare jau užrakinus saldytuva smulkiai surasom ka valgem, gerem ir aisku visi kiekiai (sitas punktas lb svarbus tam kad nuolat save stebet ir po to nebutu tokiunesmaoniu kaip nieko nevelgau, o svoris auga)
2 taisykle- laikytis taisykles nr 1.
3 taisyklė palaikymas butinas visur ir visu. Pirmiausiai ismokstam palaikyti save.

Pirmos dienos sunkiausios nes psichologiskai save riboti labai sunku, o rezultatu tos kancios nera.
Aš nusprendžiau imu jauti už ragų. tikslaiu kiaule ir bandau atsikratyt tos kiaulaites riebalu.
Mano nepageidaujamas svoris- 17 kg.. rytoj darausi liniuote smile.gif
viskas jauciuosi geriauvien tik prasitarus apie savo keiciama gyvenimo buda. einu gult pasiruosus rytojui .

labanaktis
Atsakyti
Niu ka kaip ir zadejau prisiduodu.
vien nuo minties apie dietas ryte - 200g (va kaip veikia mintys)
siandiena diena gana sazininkai pora ppuodeliu kavos su pienu ir cukrum
dvi su puse porcijos ryziu pakepintu si svogunu ir kiausiniu (kazkas ale kinietiskai) minimaliai druskytes, vakare 3 sumustinukai mazyciai rupi duona+desryte+suris, velniai zino kas ten buvo, nes buvau sveciuose, o valgyt norejau tai kad nenukankinciau namie grizus saldytuvo pasitenkinau sumustiniais.
is esmes esu patenkinta, tik galejau nesugriesyt su tais nelemtais sumustiniais, bet kylu aukstyn ir einu tolyn
Atsakyti
tai siandiena turiu nebloga rezultata - 1,5 kg
vakar valgem taip: ryziu porcija ale kinietiskai
kavos 2 puodeliai
arbatos 2 puodeliai
vakare vyno
medžiotoju surio ir virtu zirniu su visais briedais
vakare sumaliau s vien del to kad nukrypau nuo plano, bet paguodzia kad porcijos buvo sveiko proto ribose....
zodziu metu svori toliau, per savaitgali butu idealu atsisakyt dar - 1,5
Atsakyti
Sveikos!

Smagu, kad radau vietą pasidalinti bendrom mintim ax.gif

Sakoma kaip sutinki naujuosius metus - taip praleisi ir ateinančius. Taigi iki naujų metų turiu būti gražuolė bigsmile.gif Ir šiaip turiu sindromą - žiema aplipti lašiniu, o pavasarį - desperatiškai vėl stengtis atgauti prekine išvaizda doh.gif

Viskas - gana! Reikia mokytis iš klaidų! smile.gif

Pradedu nuo rytoj blush2.gif nesijuokit.. Rytoj iškrovos diena, po to pradėsim taisyklingą mitybą rolleyes.gif

vikaPika - ar turi konkretų tikslą? Siekim tikslo kartu.
Atsakyti
trispalve> jo turiu bet realiai jis labai toli -15 kg, realus tikslas bent -10
iki nauju manau bent -8 turetu.
aisku siekiam kartu tikslo!!!

snd mano meniu
kava+pienas+cukrus du puodeliai
porcija ryziu ale kinietiskai+ raugintu kopustu
sriubosd lekste+1 balandelis
2 obuoliai
2 stiklines kefyro+cesnako+agurko (buvau pirtyje)
2 virtso desreles su puse bulves ir agurkeliai


maniau kad suma sumarum nedaug, bet db paziurejau... baisu ryt stebuklo nera ko tiketis :/ bet svarbu ivertint savo klaidas ir jas taisyti.
Atsakyti