Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

NA KA MERGAITES, SAULYTE SVIECIA IR PRIMENA APIE ARTEJANCUA VASARA. TODEL LAIKAS IR KUNA RUOSTI, KAD PO TO NEBUTU BAISU I FOTKES ZIURET tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 05 03, 11:45)
NA KA MERGAITES, SAULYTE SVIECIA IR PRIMENA APIE ARTEJANCUA VASARA. TODEL LAIKAS IR KUNA RUOSTI, KAD PO TO NEBUTU BAISU I FOTKES ZIURET tongue.gif

laikas ruošti kūna tai faktas o kaip morališkai tam pasiruošti kad jau tuoj teks išlysti iš visų storų megztinių ir pasirodyti po maikute viešumoj? doh.gif mane jei kas pažadintų naktį ir paklaustų koks dabar mėnuo tikrai pasakyčiau kad spalis doh.gif kodėl? todėl kad noriu turėti daugiau laiko tam pasiruošimui vasarai doh.gif blush2.gif
nors atrodo kad krenta tas svoris nors ir po mažą žingsnelį bet į priekį ne atgal kaip padaryti kad svoris kristų greičiau? atrodo valgau ne taip jau ir gausiai bet vis tas svoris manes palikti nenori.
šiandienos meniu
pusryčiams: batono dvi reikės keptos kiaušinio plakinyje be riebalų
pietūs: silkė su troškintom daržovėm150g(visas kiekis 274kcal) ir bulvės 100g
vakarienei: du obuoliai ir du gaidelis sausainiai
aišku per diena daug skysčių išgerta ir jokių kitų užkandžių nebuvo
maisto kiekiai panašūs būna visada ir karta sav iškrova darau, bet svoris sunkiai krinta
Atsakyti
savitare> tu numetei jau virs 10 kilu. pati pagalvok- net virs desimt. juos sukaupei ne per metus, o noretum per kelis men atsikratyt. yra daugybe budu numest greit ir daug, bet jie po to su kaupu atauga, bet tai greiciausiai pati zinai...taip kad siuo metu esi teisingam keli. kg krinta. gal ne taip greit kaip noretum bet uztikrintai uztai. zaviuosi tavo valia, kad vis nepasiduodi smile.gif mano pagrindinis tikslas buna islaikyt numestus kg. nuo pradzios sios temos esu numetus 4 kg ir niekaip nebnumetu daugiau, nors reiktu dar 15 kg atsikratyt.bet dziaugiuos jog nepriaugau niekaip, nors progu buvo....
zodziu ziurim i sviesiaja puse, ok?
Atsakyti
Nesitikėkite, kad praryją piliulę turėsite modelio figūrą. Reikia daug dirbti. konsultuokitės su profesionalais!!!!

www.treneris.weebly.com
Atsakyti
as cia per reklama?
ryskiai temos nei vieno posto neskaite...

kaip merginom sekas? as paskutiniais duomenimis -3kg
tik dar sian nesisveriau nes savaitgali ir vyro g dienis ir vaiko krikstas....
Atsakyti
Sveikos,
labai jau pas mus tuscia smile.gif
as savo dienotvarkej tebesedziu. 84 kg pakolkas.
Atsakyti
nu as nuo ryt imu lasiaka uz ragu nes tie minus 3 tapo plius trys
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 05 31, 20:59)
as cia per reklama?
ryskiai temos  nei vieno posto neskaite...

Ir dar su klaidom reklama doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Skaitau nuo pat pradziu jusu temuke. Labai idomu smile.gif 4u.gif As svori metu nuo vasario menesio, buvau karta paslydus, pora menesiu atsipalaidavau blush2.gif tai is viso numeciau 5 kg. Laikausi Chazano dietos, o kaip jums sekasi? Dinge visos smile.gif
Atsakyti
Sveikos

67, 100 šiai dienai
Atsakyti
Kiek prisijuokiau jusu postus beskaitydama smile.gif Save visur pazinau hahaha bet kaip gerai, viskas susiimsiu ir as, reikia mesti svori.. pradziai sakau numesiu 5kg... reikia daugiau bet kai pasakau didesni skaiciu labai jau atrodo ilgai mesti reikes ir beviltiskai viskas skamba, tai va pradesiu nuo 5kg! Vyras isvaziaves, nieko jam nesakysiu, gris po kokio menesio, va tada tai issizios biggrin.gif Ziuresim kaip cia man seksis...
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2010 08 14, 21:44)
Kiek prisijuokiau jusu postus beskaitydama smile.gif Save visur pazinau hahaha bet kaip gerai, viskas susiimsiu ir as, reikia mesti svori.. pradziai sakau numesiu 5kg... reikia daugiau bet kai pasakau didesni skaiciu labai jau atrodo ilgai mesti reikes ir beviltiskai viskas skamba, tai va pradesiu nuo 5kg! Vyras isvaziaves, nieko jam nesakysiu, gris po kokio menesio, va tada tai issizios biggrin.gif Ziuresim kaip cia man seksis...


nu malonu, kad prisijungiai, nes žiūriu viena čia svorį metu biggrin.gif o pati sau postų nerašysiu. Pradėk nuo 5, paskui pagaus azartas dar 5 numest ir taip palaipsniui numesi tiek, kiek reikia. Gal galima sužinoti svorį ir ūgį? Arba liniuotę pasidaryk. Ir ką mes čia taip juokingo pripliurpėm? Reiks matyt postus atgal paskaityt smile.gif
Atsakyti