Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

mano šios dienos meniu
pusryčiai kava be cukraus su lašu pieno sumuštinis su juoda rupia duoa ir fermentiniu sūriu
pietūs kugelis su padažiuku
vakarienei apelsinai buvo (kiek jų buvo nežinau nes su vaiku pasidalindami valgėm)
dar prie visao to buvo 5javinukai arbatos kibiras ir vienas lenkiškas vafliukas (kaip krum krum)
diena tikrai soti buvo
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 03 02, 23:53)
as galvoju kad sia delcia pabandysiu pasilaikyt delcios dietos? tai apsviesk db mane nuo kelintos dienos cia startuot su kokiu valgiarasciu? noriu 7 dienu


VikaPika, kaip sekasi, ar jau pradėjai delčiavot ? 4u.gif
Atsakyti
po pirmos dienos prasidejo migrena, tai butinai turejau sokoloda suvalgyt... zodziu neisejo si kart su jumis startuot....
Atsakyti
Ir aš "prisiduodu": numečiau vieną kilogramą blush2.gif bigsmile.gif Nors toks mano tikslas ir buvo: per mėnesį vieno kilogramo atsikratyt. Gal kai kurioms ir juokingai atrodo, bet noriu numesti tik penkis kilogramus, po vieną per mėnesį blush2.gif (mano ūgis 163 cm, svoris 66 (dabar), buvo 67. Vasaros pabaigoj buvo 65...). Esu apvali, man tai pradėjo patikti ir džiaugiuosi, kad patinka vyrui biggrin.gif
Ir baigdama:

Su Moters diena, brangiosios! Lai neblėsta šypsenos veiduos, lai krenta vyrai (nors ir savi, užtektų vienaskaitos) jums po kojom! biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianute: 08 kovo 2010 - 20:27
NU SAUNUOLE as orhi dziaugiuos jei svoris numestas issilaiko tai jei per savaite ana nenumeciau nei gramo bet islaikiau nukritusius tai manau jau pasiekimas
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 03 09, 13:51)
NU SAUNUOLE  as orhi dziaugiuos jei svoris numestas issilaiko tai jei per savaite ana nenumeciau nei gramo bet islaikiau nukritusius tai manau jau pasiekimas

aš jau beveik dvi sav laviruoju tarp 105,7-105,9kg valgau atrodo normaliai tik jei jau pajuntu kad svoris gali padidėti pageriu daugiau vandens vakarais ir ryte po WC vėl svoris normoj, bet jau nebetnkina manęs tas skaičiukas norisi jį vėl bent truputį sumažinti tikriausiai ryt imsiuosi iškrovos ar bus besijungiančių kartu?
Atsakyti
savitre> kiek jau viso numetei? ar aplinkiniai pastebi? smile.gif
manes irgi nejaudina mano dabartiniai skaiciukai tai susiemiau i rankas bandysiu nusipurtyt vel keliu kg. as siandiena antra diena ryzius su dziovintais vaisiais issiviriau be prieskoniu tik sojos padaz aleidziu sau naudot ie kava su pienu ir cukrum gert. nuo vakar 400 gr nukrito. butu gerai dar tiek ir sian pamest...
aij dar sian tai 100 atslenkimu poadariau...jauciuosi didvyre biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 03 09, 18:02)

tai kad niekas nepastebi kad nukrito tie keli kg iš viso nukrito 7,9kg i ur pačiai pagal rūbus nelabai matosi tik palto diržas te pailgėjo o džinsai elastiniai yra tai išskalbus susitraukia ir atrodo kad nelieknėju, o šiaip labai norisi greitesnių rezultatų tai buvau nuo kovo pirmos pasilaikiau esmeraldos dietos tai nukrito per pirmas 4dienas 1,3kg kai kitoms nukrinta 4-5kg nu nieko vėl aš jos imsiuosi po švenčių, labai patiko savijauta laikantis tos dietos taip lengva pilvas sukritęs o energijos tiek kad kalnus galėjau nuversti, ir man to tu 4dienų niekas neataugo nors sako kad tik skysčiai tada iš organizmo išeina

o tau aplinkiniai pastebi rezultatus?
Atsakyti
Sveikos,
as sianden issikrovineju, o vakar vyras vakarienei isvire sviezia kiaulienos desrele, pridejo svieziu salotu, o as atsisakiau valgyti, tai labai sunerimo, kad nevalgau, nes vper visa diena suvalgiau du kotletus ir viena karbonada is kiaulienos su krabu ir namine misraine. Ir man to pakako, daugiau nebenorejau nieko. Tik vakare dar taure vyno isgeriau ir viena kasni torto paragavu, nes labai neskanus buvo. Tai siandien ryte taip galva skaudejo nuo to vyno, nes anas irgi pasirode labai prastas. Ryt lipsiu ant svarstykliu, idomu ar dar kiek nukrito g.gif Siaip tai istikruju mazai valgau, bet nei silpna, nieko, jauciuosi gerai, tai manau tikrai nieko baisaus, kad taip apetitas ziauriai sumazejo.
Man tai jau ne tik paciai matosi, bet ir aplinkiniai pastebi, kad sukudau. Tik mano mama sako, kad nesimato, bet netikiu, tik taip sako. Jau ir aplinkiniai vyrukai demesi parodo blush2.gif net keista kazkaip, atpratau, bet uztat geros nuotaikos uztaisas garantuotas visai dienai.
Atsakyti
pas mane pirmi 4 kg nukrito pries gerus 3 menesius, tai tada pastebejo db vel norisi kad biskeli pakristu smile.gif

o kokia ten 4 dienu dieta?
Atsakyti
o iškrovos 105,4kg (buvo 105,7kg)
Atsakyti