Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

Man per MM dienas kūno svoris didėja +2 kg, pasibaigus vėl nukrenta.
Tai organizmas kaupia vandenį, savotiškai apsisaugo, kad mažiau kraujo prarastum (atskiedžia). 4u.gif
Ligos atvėju irgi viskas vyksta panašiai, be to paprastai yra geriama daugiau skysčių ir mažiau judama, kas savaime suprantama sergant. Todėl skysčiai irgi kaupiasi, bet tikrai neverta jaudintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

senokai berasiau, nes kompas buvo uzluzes...Bet as nepaluzau per ta laika ir vis bandau kovoti su svoriu smile.gif Siandien ryte svarstykles rode jau 67 kg. Tai per dvi savaites numeciau 2 kg....bet manau jie greitai gali vel sugrizti...? Nes tas svoris taip sokineja.... 4u.gif
Atsakyti
negalvok negatyviai (gali sugrizt) galvok pozityviai (nukrito, kenta ir negris)
Atsakyti
sunkus savaitgalis, sia savaite tikslas- 69. sian iskrova su arbatom.
kada delcia?
Atsakyti
Delčia kovo 7d., prasideda 17 val 43 min. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bielvesta09 @ 2010 03 02, 10:37)
Delčia kovo 7d., prasideda 17 val 43 min.  4u.gif


O per Delcia planuojat laikytis delcios dietos, ar kazkaip "kitaip" maitintis, nei iprastom dienos? Asvieskit mane smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
mane turbūt pavasaris veikia. Kai dariausi iškrovą, tai kaip niekada lengva buvo, išsikrovinėjau daugiau nei pusantros paros. Visiškai valgyt nenorėjau. Paskui jau vyras sako suvalgyk ką nors dėl mano ramybės, nes labai jau keista, kad tiek laiko neišalksti. Šiandien irgi kažkaip neįprastai jaučiuos, per visą dieną išgėriau kavos du puodukus su cukrum, suvalgiau vieną bandelę su aguonų įdaru ir du šokoladinius saldainius. Aišku arbatos dar daug gėriau, bet be cukraus. Ir iki pat šiol nenoriu valgyti. Tikiuos paskui nebus alkio priepolio. Rytoj vėl diena iškrovai, tai įdomu ar ir vėl bus taip žiauriai lengva.
beje, turiu ir kuo pasigirti biggrin.gif Nukrito tas 1 kg, kur nuo PMS užaugo ir dar plius 1 kg numečiau. Tai jau iš viso 11 kg atsikračiau thumbup.gif
Atsakyti
as galvoju kad sia delcia pabandysiu pasilaikyt delcios dietos? tai apsviesk db mane nuo kelintos dienos cia startuot su kokiu valgiarasciu? noriu 7 dienu
Atsakyti
Na aš šitoje srityje visiškai "žalia". blush2.gif Svarstau, gal reikia išbandyti 4 d. g.gif
O info yra čia :
http://www.supermama...howtopic=548986
Atsakyti
sveikutės ateinu su 105,7kg thumbup.gif
Atsakyti
Savitre šaunuole, džiugu girdėti.
Mano svarstykles rodo gražius 86 kg. Net keista kažkaip. Bet dabar sėsdama parašyti susimąsčiau ką aš šiandien valgiau. Galvoju jau nebegerai, jei valgau nežiūrėdama ką. Net vyro klausiu "ką šiandien valgiau?", kad pasitikslinti ar tikrai tik tiek. Tai va, šiandienos mano meniu buvo puse kibino, 2 kavos puodukai su cukrumi ir puse "Siestos" šokoladuko. Viskas blink.gif Bet aš visą dieną nenorėjau valgyti, tik va dabar pajutau, kad būt neblogai ką nors sukrimtus. Eisiu suvalgyti burokėlių sriubos dubenėlį ir pakeptos kalakutienos gabaliuką su ryžiais ir piemenų salotomis. Labai tikiuos, kad suvalgomo maisto kiekis nepadidės per daug, nes dabar beveik ištisą dieną tai sėdžiu prie mokslų, tai namus tvarkausi, maistą ruošiu ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 04 kovo 2010 - 22:38
Kalakutienos kepsniuko ne trecdalio neiveikiau. Ismainiau i puse butelio alaus ax.gif
Atsakyti