Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(vikaPika @ 2010 02 17, 17:51)
ciombe> numest tai greit galima bet islaikyt ta svori sunku...
valgai kaip nori, kiek nori ir ka nori svarbu kad svoris kristu...
jei pasiskaitysi atgal suprasi visus principus. jei tumpai tai:

prisiduodi ka kada valgai (sultys arbata, kava skaitosi) ir ryte kiek sveri
ir viskas.

atrodo paprasta bet kai pradedi ziuret ka kada valgai pamatai kad daug visokio slamsto kurio siaip neitrauki atsiranda

o del dietu tai va tame ir esme kad mes cia nesilaikom kazkokios vienos dietos. kas kefyro iskrova kas ryziu kas grikiu kas baltymu kas delcios. mus vienija ne dieta o tixlas tongue.gif


Na tai super, vadinasi cia pataikiau smile.gif Nes mane siek tiek ir gasdina tos drastiskos dietos, nes bijau kazkaip su organizmu zaisti ir paskui rizikuoti-ataugs dvigubai po dietos, ar ne....O mokytis sveikai gyventi, siek tiek pajudeti-tai labai noriu smile.gif Tai tikiuosi priimsite mane i savo rateli???? smile.gif
Siandien jau saikingai pavalgiau pusrycius, pietus ir ka tik vakariene-tikiuosi jau nebeapsivalgysiu vakarop....Begsiu svarstykliu pirkti smile.gif
Atsakyti
tai aisku kad priimsim. kuo daugiau tuo smagiau nukritusius lasiakus skaiciuot tuo didesnis spyris i uzpakali kai valios truksta tongue.gif
Atsakyti
Na va, jau parsinesiau svarstykles... 69 kg gryno svorio (neto) smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Čiombė @ 2010 02 17, 16:41)
Na as irgi noriu pradeti "dietintis" saikingai...susireaguliuoti mityba ir kaip Savitre rase, noriu kontroliuoti savo valgyma smile.gif O sakykite, jei kontroliuoti, t.y. valgyti mazom porcijom, per kiek laiko kazin galima numesti tuos 5 kg? smile.gif

o kur tu skubi su tai 5kg jei rimtai tik 5kg viršaus tėra tai tau jų net mesti nereikia o tik formas padailinti 4u.gif bigsmile.gif (tai ne taip žiauriai skamba) o ir būdą galima kiek kitokį pritaikyti pvz mankšta mirksiukas.gif

mano šiandienos meniu
pusryčiai: kava su pienu be cukraus ir 4 mieliniai blynai (per pus mažesni nei delnas)
pietus kotletas su morkom ir bulvėm troškinti garuose ir kava be cukraus ir gabaliukas juodo šokolado(svečiuose buvau reikėjo imt "prie kompanijos")
vakarienei grudėtos varškės indelis ir kibiras arbatos be cukraus
naktipiečiams dar arbatos nes labai jau troškina

atvirai pasakius porcijos prieš naujus metus būtų buvusios trigubai didesnės ir dar kalnu užkandžių tarpe šiandien jau ramiai sėdėjau prie saldumynais nukrauto stalo ir tikrai nesinorėjo jo viso nušluoti

aš galvoju pasidaryti kokia nors iš krovą iš vieno ar kelių produktų kelias dienas nes labai jau spuogais pradėjo veidą ir nugarą berti gal galit kokią nors pasiūlyti? kad nebūtų vien kefyras 10dienų

mano šiandienos svoris 107,6kg cool.gif džiaugiuosi kad jau nebe pradinis svoris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 17 vasario 2010 - 21:25
tu ziurek kas tau patinka. jogurtas, bulves, kruopos, vaisiai ar raug . kopustai svarbu kad ta diena tik ta produkta ir valgai
Atsakyti
[quote=savitre,2010 02 17, 23:23]
o kur tu skubi su tai 5kg jei rimtai tik 5kg viršaus tėra tai tau jų net mesti nereikia o tik formas padailinti 4u.gif bigsmile.gif (tai ne taip žiauriai skamba) o ir būdą galima kiek kitokį pritaikyti pvz mankšta mirksiukas.gif

Na skubu, nes arteja vasara ir mano vestuves vasaros pabaogoj... 4u.gif
Tad noriu pirma isiugdyti valia ir neesti vakarais smile.gif Kai siek tiek "aptirpsiu", tai ant pavasario ir judeti reiks ar i stadiona, ar i sporto kluba... O dabar jei pradesiu eiti mankstintis, o "esiu" taip kaip anksciau-tai naudos nebus smile.gif

O tas 5 kg ne rodiklis...Dabar atrodo, kad nors tiek numetus buciau laiminga, bet kaip sakoma-bevalgant apetitas dideja (perfrazuociau: betirpstant apetitas mazeja biggrin.gif )
Dabar 69 kg sveriu, o bunant 174 cm ir sverti 64 kg gal irgi per daug...????
Atsakyti
[quote=Čiombė,2010 02 18, 16:24]
[quote=savitre,2010 02 17, 23:23]
o kur tu skubi su tai 5kg jei rimtai tik 5kg viršaus tėra tai tau jų net mesti nereikia o tik formas padailinti 4u.gif bigsmile.gif (tai ne taip žiauriai skamba) o ir būdą galima kiek kitokį pritaikyti pvz mankšta mirksiukas.gif

Na skubu, nes arteja vasara ir mano vestuves vasaros pabaogoj... 4u.gif
Tad noriu pirma isiugdyti valia ir neesti vakarais smile.gif Kai siek tiek "aptirpsiu", tai ant pavasario ir judeti reiks ar i stadiona, ar i sporto kluba... O dabar jei pradesiu eiti mankstintis, o "esiu" taip kaip anksciau-tai naudos nebus smile.gif

O tas 5 kg ne rodiklis...Dabar atrodo, kad nors tiek numetus buciau laiminga, bet kaip sakoma-bevalgant apetitas dideja (perfrazuociau: betirpstant apetitas mazeja biggrin.gif )
Dabar 69 kg sveriu, o bunant 174 cm ir sverti 64 kg gal irgi per daug...????
[/quote]
aš irgi esu to paties ūgio ir tikrai net nesvajoju sverti 69kg(niekada tiek ir nesvėriau) aš sverdavau 74-75kg ir maniau kad sveriu tiek kiek ir turėčiau pagal savo ūgį(nors ir kojos storokos buvo ir pilvukas atsikišęs) bet dabar tai vertinu jau kitaip. pagal KMI tavo svoris idealus mažoji KMI 56kg o viršutinė riba 75kg
Atsakyti
vakar megoj buvom pavalgyt snd 71. pati kalta
Atsakyti
sveikutės
o aš jau pasiekiau 106,9kg thumbup.gif nors vakar ir kugelio pavalgiau (galvojau kad šiandien nuo jo bus pliusiukas)bet kadangi stengiausi nepersivalgyti tai ir svoris mažėja. kugelis tikrai nėra geras maistas nes nuo jo energijos 0 tiek pavalgius tiek šiandien dar tebenoriu tik miegoti
Atsakyti
nu saunuole. svarbiausiai ir yra nepersivalgyt, bet kad ta linija lb plonyte
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 20, 11:24)
nu saunuole. svarbiausiai ir yra nepersivalgyt, bet kad ta linija lb plonyte

jo ta linija labai plona yra, bet imanoma atlaikyti.

o aš dabar žiauriai noriu ko nors labai labai saldaus, ir žinau kad adbar atsilaikyti yra man lengviau nei tarkim suvalgius gabaliuką šokolado sustoti tai dabar ir bandau atsilaikyti ir galvoju kad pietums kepsiu blynus su varške ir gausiu to saldumo.
Ajurveda moko kad organizmas saldaus skonio reikalauja tada kai jam trūksta kalcio (gamtoje jis natūraliai saldus pvz pienas)
Atsakyti
Savitre, tkrai saunuole esi smile.gif Taip ir toliau thumbup.gif

As irgi mokausi vakarais nebevalgyti ir NEPERSIVALGYTI!!!!! smile.gif
Nors vakar vakare taip norejau valgyti, kad net silpna buvo... smile.gif

Merginos, o jus iki 18 val. stengiates pavakarieniauti? Ar kaip iseina? As galvoju vat ka reikes siandien vakare i svecius nuejus daryti...? jau bus po 18 val., tai negi nieko nevalgyti???
Atsakyti