Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

nebuciau valgius, per mama viskas... nuvaziauvau, sako pavalgyk, galvojau nevalgfysiu, bet kai pamaciau kas wub.gif neatsispyriau
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 02 12, 15:28)
sveikutės
mes ryt pas uošvius važiuosim tai irgi baisu stalo nenusiaubti. o mano svarstyklės irgi šiandien labai pradžiugino vakar ryte buvo 108,1 o šį rytą jau 107,3  thumbup.gif  (nors ir žinau kad negerai kad tokiais tempais krenta bet labai džiaugiuosi) thumbup.gif  šiandien eijau į miestą užsivilkau savo paltuką ir kaip iprastai susijuosiau diržu bet jau per vieną skylutę toliau nuo diržo galo thumbup.gif  šitas dalykas nors ir smulkmena bet taip nuotaika pataisė visai dienai ir davė jėgų eiti toliau tikslo link.

mergaitės o jūs lieknėjimui liniuotes ar turite? jei taip kas kiek laiko keičiate jose slankiklio parodymus

labai suprantu, aš sagas paltui turėjau persiųt, tai taip faina buvo thumbup.gif

liniuotės neturiu svoriui, savotiškai šita tema ir yra mano liniuotė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 12 vasario 2010 - 19:18
71 smile.gif
Atsakyti
oas vakar taip ziauriai norejau valgyt.... vakare grizau galvoju reikia drazoviu issivirt kad sveciuose nevalgyciau arba maziau valgyciau. issiviriau. suslamsciau ir tikrai jau soti jauciausi. nuvariau i svecius o ten meksikietiskos salotos padarytos.... nu odziu du pilni bliudai. uz tai db 70,6 +100gr vat pati ir kalta...
nieks kits cia nekats merguzele tu pati su salotom trali vali labai buvai uhvati :DDD

aij zodziu svarbu pasiekia sia savaite 70 gal kita sakau iki koliu 68-67 ot but fainei
Atsakyti
o as ryte atsikeliau ir kaip visada pirma ant svarstykliu, ziuriu blink.gif vel 55.5kg negi del poros balandeliu vakaryksciu +500g doh.gif
Atsakyti
tai jei ju neiskakojai tai ka tu galvoji? taip taip dvi minutes burnoj, visa gyvenima ant klubu
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 13, 09:28)
o as ryte atsikeliau ir kaip visada pirma ant svarstykliu, ziuriu  blink.gif  vel 55.5kg negi del poros balandeliu vakaryksciu +500g  doh.gif


Kažkada domėjausi kalorijų skaičiavimu. 7000 kalorijų yra 1 kilogramas, t.y. jei suvartojat papildomai 7000 kalorijų, priaugsit 1 kilogramą, jei kažkur dingsta 7000 kalorijų (negaunat su maistu, išsportuojat, ir t.t.), numetat 1 kilogramą.
Netikiu, kad 2 balandėliai turi 3500 kalorijų schmoll.gif Gal dar skysčiai kaupiasi, gal buvot neišsisiojus, kai svėrėtės, gal kokie kiti veiksniai suveikė, ar dar kas nors. Bet dėl 2 balandėlių svoris negalėjo padidėti 500 gramų.
Sėkmės, merginos, labai jus palaikau thumbup.gif
Dabar naujam darbe dirbu, tai daugiau streso ir lakstymo, pėstute iš darbo grįžtu, šiek tiek prisižiūriu, ką valgau, todėl tikiuosi per 1 mėnesį atsikratyt 1 kilogramo. Nesijuokit iš mano skaičių, noriu numesti kokius 5 kilogramus, bet visam laikui. O labai liekna niekada nebūsiu: mėgstu gaminti, be to, vyrui patinka mano apvalumai blush2.gif Stengiuosi pamilti savo kūną bigsmile.gif
Atsakyti
nu jo... dar priezastis ta, kad as nedirbu... as su vaikeliu namie, kai salta tik namie ir sedim, niekur nelemdam ,o va vasara kitas reikalas, beveik namie musu nerasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 13, 14:22)
nu jo... dar priezastis ta, kad as nedirbu... as su vaikeliu namie, kai salta tik namie ir sedim, niekur nelemdam ,o va vasara kitas reikalas, beveik namie musu nerasi  smile.gif

aš irgi taip pat su sūneliu namie sėdžiu ir siutas ima kad dažnai per daug šalta eiti su vaiku į lauką, o dabar dar ir apsirgę buvom tai nenoriu p[er daug į lauką vesti jo kad neatkristų nes dar tebegeriam antibiotikus. laukiu šiltų orų pavasario vasaros wub.gif

mano kelionės pas uošvienę pasekmė vėl užsikišęs žarnynas, ir aišku padidėjęs svoris nors ten galiu pasakyti kad tikrai nepersivalgiau bet saldumynų buvo pakankamai(gerai kad saldainis tik vienas ir pora sausainių visa kita saldumynų dalis javinukai) bet buvo didelis skysčių trūkumas nes arbatos tik vienas puodelis ir naminės žiauriai saldžios giros buvo padeta ant stalo o aš jos privengiau, nors ir svarstyklės parode 600g plius nepergyvenu nes žinau kad viskas žarnyne kai išsivalys vėl bus viskas gerai
Atsakyti
na o as ka.... vakar ir uzvakar nesidietinau, na bet vakar ir valgiau tik makaronu su desrelem ir nepersivalgiau thumbup.gif nes makaronai mano sipnybe, tai va siand uzlipau pasisverti, o ziuriu blink.gif vel +200g, tai negi dabar tik suvalgius nrmalaus maisto storesiu doh.gif
Atsakyti
70,7
Atsakyti
Sveikos,
gryztu namo smile.gif visa savaitele mano dietos buvo suniui ant uodegos. Palaidojau mociute, pati susirgau, o dar universitete reikejo akcijos reikalus uzbaigt. labai pervargau, tai vyras net neleido galvot apie kudinimasi, nors pats sake, kad mato jog netekau dar 1-2 kg tai tikrai. Bet pati ant svarstykliu nelepu, nes bijau, kad gali vyro prognozes nepasitvirtinti, nors jau dzinsu dirza viena sagtimi teko suverzti, nes vos ne iki keliu nusmunka klynas biggrin.gif
Siandien jau issikrovineju, nors sveikatos nera, nes dar nepasveikau. Bet daugiau apsileisti negaliu. Taigi siandien vanduo, arbata su citrina ir imbiero saknimi bei kava.

Oi VikaPika, kaip as tau pavydziu. Noreciau dabar tiek svert.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogyte777: 15 vasario 2010 - 15:47