Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(vikaPika @ 2010 02 11, 14:24)
per klaida nebuna ir siaip tai kad mes visos vienodai +- sveriam tai cia nieko gero tame nera. kaip tik idomiau kai ivairiau buna... sunku galbut tau cia su mumis kalbe kai musu dvizenklis svoris, bet tikiuosi kad paskatinima cia gausi. trizenklis svoris ir skamba ir atrodo nekaip taip kad darai tikrai gera darba tiek tam kad psichologiskai geriau jaustumeis tiek ir fiziologiskai...

tikiuosi neizeidziau nes mes cia turbut visos susirinkom ne tam kad pasipuokuot kiek mazai sveriam o kritika sveika gali tik padet jei moki ja priimt (tikiuosi taip ir yra). ir ateiciai visoms noriu pasakyt kad jei kartais palusiu ir vel pradesiu est ir neprisidavinet-n ubukit zmones sukreskit man prota biggrin.gif

ne neįsižeidžiu nei kiek nes tu tiesą parašei man stimulas dar didesnis atsiranda daryti ka nors, nelieka noro po tokių žodžių nueisti rankų ir sakyti "gerai taip kaip yra". man svorio metimas dabar tas pats kaip namų tvarkymas, kai tingi nedarai nieko , netvarka akis bado tada galvoji ar noriu toliau tingėti ar noriu susitvarkyti ir gyventi gražiai, taip ir sus svoriu jei neprisižiūri jis kaupiasi kaip dulkės ant stalo. taip kad jei užtenka valios namų ruošai manau svorio metimui irgi turi atsirasti juk tai labai paprasta reikia užsibrėžti kad šiandien noriu nesuvalgyti nors vieno kasnio tam kad ryt sverčiau mažiau ir t.t.
Atsakyti
biggrin.gif sweikos mergytes, jau gal nei nepamenate manes rolleyes.gif as cia buvau viena is tu, kur kudintis bande lotuliukas.gif na ka laukiuosi jau 8sav. ir dietos jau neaktualu, bet uzsukau paskaitinet kaip jums sekasi toliau zengti tobulumo link ax.gif sekmes visoms ir valios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 02 11, 18:50)
biggrin.gif sweikos mergytes, jau gal nei nepamenate manes  rolleyes.gif  as cia buvau viena is tu, kur kudintis bande  lotuliukas.gif  na ka laukiuosi jau 8sav. ir dietos jau neaktualu, bet uzsukau paskaitinet kaip jums sekasi toliau zengti tobulumo link  ax.gif  sekmes visoms ir valios  4u.gif

sveikinimai didžiausi bigsmile.gif su tokiom naujienom wub.gif tau lengvo nestuke.gif ir dar lengvesnė vaikelio atėjimo wub.gif

o dietos tikrai tau dabar nebeaktualios bet prisižiūrėti ką valgai turi dėl vaikelio, jam nereikia nesveiko maisto ir mamos valgymų naktimis (pati patyriau kaip po to skrandis sustoja ir tinsta kojos kyla kraujospūdis) tavo mityba turi keistis taip kad joje atsirastų kuo daugiau gero ir kokybiško maisto o nesveikų patiekalų liktų tik minimumas thumbup.gif sėkmės tau ir kartais gali ateiti mūsų palaikyti ir pasipasakoti kaip pilvelis auga kaip žmogutis jaučiasi ir kaip pačiai sekasi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2010 02 11, 19:50)
biggrin.gif sweikos mergytes, jau gal nei nepamenate manes  rolleyes.gif  as cia buvau viena is tu, kur kudintis bande  lotuliukas.gif  na ka laukiuosi jau 8sav. ir dietos jau neaktualu, bet uzsukau paskaitinet kaip jums sekasi toliau zengti tobulumo link  ax.gif  sekmes visoms ir valios  4u.gif

oi kaip ziauriai juodai i rbaltai pavydziu tau to svento laukimo. megaukis savo apvalejanciom formom, pykinimais, didejanciu pilvuku ir visais sunkumais ir dziaugsmais... ne visoms lemta būti mamytems ir pajust tą šventą jausma, kai tavyje kuriasi gyvybė
daaaug daaug tau sveikatos ir dra daugiau tavo leliukui. maloniu pojūčių jolaukiant ir aišku sklandaus ir tik geru emociju teikiancio gimdymo. aukit stiprus ir sveiki...

tikrai lb nuosirdziai to linkiu
Atsakyti
70,5 nors vakar nei grieko svoris nei krust sad.gif
Atsakyti

71

VikaPika, geriau "nei krust" nei ++++


QUOTE(muniukas27 @ 2010 02 11, 17:50)
biggrin.gif sweikos mergytes, jau gal nei nepamenate manes  rolleyes.gif  as cia buvau viena is tu, kur kudintis bande  lotuliukas.gif  na ka laukiuosi jau 8sav. ir dietos jau neaktualu, bet uzsukau paskaitinet kaip jums sekasi toliau zengti tobulumo link  ax.gif  sekmes visoms ir valios  4u.gif

sveika bigsmile.gif didžiausi sveikinimai, lengvo nešiojimo, ir nevalgyk už du, geriau sveikai 4u.gif


Atsakyti
na 4d svoris a nei krust , o siand iskart dar -500g thumbup.gif tai jau -2.1kg, jau tiki 55kg noreciau dar 2kg numest ax.gif
Atsakyti
as tikiuos kad gal ryt i kita desimti persoksiu ir bus jau 69....oi kaip noreciau...
jauciu kad azartas apeme, grazu ziuret i susitraukusi p ilva ir atsiradusias rinkes kaip priekaista, kurio reikia atsikratyt....
sian einam i svecius tai biski baigoka nenukrypt nuo kurso...
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 12, 11:28)
as tikiuos kad gal ryt i kita desimti persoksiu ir bus jau 69....oi kaip noreciau...
jauciu kad azartas apeme, grazu ziuret i susitraukusi p ilva ir atsiradusias rinkes kaip priekaista, kurio reikia atsikratyt....
sian einam i svecius tai biski baigoka nenukrypt nuo kurso...

dideliausios sekmes, isivaizduoju kaip sunku blink.gif o as sekmadieni pas uosvius leksiu, tai ir bus sunku doh.gif
Atsakyti
sveikutės
mes ryt pas uošvius važiuosim tai irgi baisu stalo nenusiaubti. o mano svarstyklės irgi šiandien labai pradžiugino vakar ryte buvo 108,1 o šį rytą jau 107,3 thumbup.gif (nors ir žinau kad negerai kad tokiais tempais krenta bet labai džiaugiuosi) thumbup.gif šiandien eijau į miestą užsivilkau savo paltuką ir kaip iprastai susijuosiau diržu bet jau per vieną skylutę toliau nuo diržo galo thumbup.gif šitas dalykas nors ir smulkmena bet taip nuotaika pataisė visai dienai ir davė jėgų eiti toliau tikslo link.

mergaitės o jūs lieknėjimui liniuotes ar turite? jei taip kas kiek laiko keičiate jose slankiklio parodymus
Atsakyti
isivaizduoju kaip smagu su tuo dirzu turejo buti mirksiukas.gif
Papildyta:
suvartojau pora balandeliu, neatsilaikiau... skaniausias man maistas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 12, 16:53)
suvartojau pora balandeliu, neatsilaikiau... skaniausias man maistas...  4u.gif

mmm kaip skanu reiks ir man kurią dieną jų pasigaminti bigsmile.gif
Atsakyti