Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

QUOTE(vikaPika @ 2010 02 11, 09:09)
clap.gif  clap.gif 70,5
Papildyta:
kulka>kaip tu vejiesi?

nu bliamba, palauk, pasivysiu cool.gif
Papildyta:
sveikinu labai thumbup.gif
Atsakyti
man jau trecia diena svoris a nei krust g.gif o siand jau 7d
Atsakyti
QUOTE(laurilka @ 2010 02 11, 12:38)
man jau trecia diena svoris a nei krust  g.gif  o siand jau 7d


o tu pabandyk skaičiuoti, kiek kalorijų suvartoji per dieną. tada žinosi kur šuo pakastas. aš dar šiandien ant kefyro, bet jei blogai pasijusiu tai bananą suvalgysiu.
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 11, 12:05)
o tu pabandyk skaičiuoti, kiek kalorijų suvartoji per dieną. tada žinosi kur šuo pakastas. aš dar šiandien ant kefyro, bet jei blogai pasijusiu tai bananą suvalgysiu.

kad cia nera ka skaiciuoti, kai vien krutinele valgiau, nuo siand vien abuoliai... na ziuresiu gal ryt jau kas pasikeis... siand kefyru ir obuoliais busiu gyva ax.gif
Atsakyti
nu ir normalu nes taip buna. krinta krinta. tada sustoja ir vel krinta...sako kai sustoja reikia organizma paspaus- arba persiest arba pabadaut. su persiedimu pavojinga... jei viena diena persivalgius kita gali toliau grizt prie dietos tada gali bandyt si varianta
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 11, 14:12)
nu ir normalu nes taip buna. krinta krinta. tada sustoja ir vel krinta...sako kai sustoja reikia organizma paspaus- arba persiest arba pabadaut. su persiedimu pavojinga... jei viena diena persivalgius kita gali toliau grizt prie dietos tada gali bandyt si varianta


dar girdėjau, jei fizinis krūvis padidėja, na raumenys sveria daugiau nei riebalai.
Atsakyti
siand dar daugiau badausiu... jei nepades, tai nzn...
Papildyta:
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 11, 13:27)
dar girdėjau, jei fizinis krūvis padidėja, na raumenys sveria daugiau nei riebalai.

na pas mane raumenu nepadauge lotuliukas.gif tik nervu dar daugiau sumazejo... dukra isves is proto visai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 11, 11:20)
cia ziuriu mes visos daug maz vienodo svorio kulka gabby as


nu jo jūs vis panašiai sveriat tik aš viena čia per klaidą užklydau tokia kaip dramblys su savo triženkliu svoriu doh.gif bet už tad jau vasario sąskaitoj numetus esu nuo 108,7 iki 108,1kg thumbup.gif (džiaugiuosi kiekvienu nukritusiu gramu) ir atrodo jau liemuo mažėja reiktų pasimatuoti apimtis kiek kur nutirpo nuo pradžios kai pradėjau mesti

sausio 1diena išmatavimai
svoris:113,6kg 108,1kg
apimtys: ranka 38- 36 (-2)
krūtine 118- 109 (-9)
po krūtine 101- 95 (-6)
liemuo 95- 90 (-5)
klubai 123- 118 (-5)
šlaunis 77- 74 (-3)
skaičiai rodo kad mažėja apimtys bet kad tiek tai nejaučiau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savitre: 11 vasario 2010 - 13:00
QUOTE(savitre @ 2010 02 11, 14:54)
nu jo jūs vis panašiai sveriat tik aš viena čia per klaidą užklydau tokia kaip dramblys  su savo triženkliu svoriu  doh.gif  bet už tad jau vasario sąskaitoj numetus esu nuo 108,7 iki 108,1kg  thumbup.gif  (džiaugiuosi kiekvienu nukritusiu gramu) ir atrodo jau liemuo mažėja reiktų pasimatuoti apimtis kiek kur nutirpo nuo pradžios kai pradėjau mesti

sausio 1diena išmatavimai
svoris:113,6kg 108,1kg
apimtys: ranka 38- 36 (-2)
krūtine 118- 109 (-9)
po krūtine 101- 95 (-6)
liemuo 95- 90 (-5)
klubai 123- 118 (-5)
šlaunis 77- 74 (-3)
skaičiai rodo kad mažėja apimtys bet kad tiek tai nejaučiau bigsmile.gif


tu tik nepergyvenk, manau esi šaunuolė ir viskas gerai bus. Žinoma ir aš džiaugiuosi kiekvienų kg nukritusiu, ypač kai rūbai dideli pasidaro smile.gif o svarbiausia, kad manęs neskaitytų nestuke.gif . Man riebalai labiausiai kaupiasi ant pilvo ir tas pilvukas, na toks gražus, lyg laukčiausi, krūtinė didelė tai visi mano, kad laukiuosi, bet tikriausiai drambliuko smile.gif
pilvui mažinti aš naudoju tokį kamuoliuką su spygliukais, juo masažuoju pilvo riebalus, kol dribsau vakare, skaitant knygą ar pan. Tu kamuoliuku yra pirkti kiekvienoje sporto prekių parduotuvėje ir manau padeda. Žinau, kad jei 10 dienų masažuoji, tai po dvidešimt dienų tik pamatysi rezultatą tikrą. Manau blogiau nebus.
Atsakyti
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 11, 14:14)
tu tik nepergyvenk, manau esi šaunuolė ir viskas gerai bus. Žinoma ir aš džiaugiuosi kiekvienų kg nukritusiu, ypač kai rūbai dideli pasidaro  smile.gif o svarbiausia, kad manęs neskaitytų  nestuke.gif . Man riebalai labiausiai kaupiasi ant pilvo ir tas pilvukas, na toks gražus, lyg laukčiausi, krūtinė didelė tai visi mano, kad laukiuosi, bet tikriausiai drambliuko smile.gif
pilvui mažinti aš naudoju tokį kamuoliuką su spygliukais, juo masažuoju pilvo riebalus, kol dribsau vakare, skaitant knygą ar pan. Tu kamuoliuku yra pirkti kiekvienoje sporto prekių parduotuvėje ir manau padeda. Žinau, kad jei 10 dienų masažuoji, tai po dvidešimt dienų tik pamatysi rezultatą tikrą. Manau blogiau nebus.

ne aš nepergyvenu aš tik sakau kad aš net nesvajoju sverti tiek kiek jūs (net mokyklą baigusi svėriau 75kg) todėl man tie skaičiai atdrodo tokie nerealūs. o man riebalai kaupiasi tolygiai ant viso kūno o krinta pirmiau nuo viršutinės kūno dalies paskui nuo apatinės o taip norėtūsi greičiau gražių lieknų kojų (pilvą kažkiek galima paslėpti po korsetu o kojų ne)
dar yra pirkti tokie mediniai masažuokliai su ratukais (nežinau kaip paaiškinti) turguj apie 10-20lt kainuoja juos chazaniukės dažnai naudoja sako jie irgi gerai padeda
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 02 11, 14:54)
nu jo jūs vis panašiai sveriat tik aš viena čia per klaidą užklydau tokia kaip dramblys  su savo triženkliu svoriu  doh.gif  bet už tad jau vasario sąskaitoj numetus esu nuo 108,7 iki 108,1kg  thumbup.gif  (džiaugiuosi kiekvienu nukritusiu gramu) ir atrodo jau liemuo mažėja reiktų pasimatuoti apimtis kiek kur nutirpo nuo pradžios kai pradėjau mest

per klaida nebuna ir siaip tai kad mes visos vienodai +- sveriam tai cia nieko gero tame nera. kaip tik idomiau kai ivairiau buna... sunku galbut tau cia su mumis kalbe kai musu dvizenklis svoris, bet tikiuosi kad paskatinima cia gausi. trizenklis svoris ir skamba ir atrodo nekaip taip kad darai tikrai gera darba tiek tam kad psichologiskai geriau jaustumeis tiek ir fiziologiskai...

tikiuosi neizeidziau nes mes cia turbut visos susirinkom ne tam kad pasipuokuot kiek mazai sveriam o kritika sveika gali tik padet jei moki ja priimt (tikiuosi taip ir yra). ir ateiciai visoms noriu pasakyt kad jei kartais palusiu ir vel pradesiu est ir neprisidavinet-n ubukit zmones sukreskit man prota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2010 02 11, 15:24)
per klaida nebuna ir siaip tai kad mes visos vienodai +- sveriam tai cia nieko gero tame nera. kaip tik idomiau kai ivairiau buna... sunku galbut tau cia su mumis kalbe kai musu dvizenklis svoris, bet tikiuosi kad paskatinima cia gausi. trizenklis svoris ir skamba ir atrodo nekaip taip kad darai tikrai gera darba tiek tam kad psichologiskai geriau jaustumeis tiek ir fiziologiskai...

tikiuosi neizeidziau nes mes cia turbut visos susirinkom ne tam kad pasipuokuot kiek mazai sveriam o kritika sveika gali tik padet jei moki ja priimt (tikiuosi taip ir yra). ir ateiciai visoms noriu pasakyt kad jei kartais palusiu ir vel pradesiu est ir neprisidavinet-n ubukit zmones sukreskit man prota biggrin.gif


na labai gerai parašei. aš pavyzdžiui sugebu per mėnesi 10kg priaugti, net nevalgant tortus kasdien. tai kad čia skaičiai nieko nereiškia. svarbu, kad yra kam nors parašyti ką jauti, ir žinoti, kad tave supranta.

kamuoliukas kainuoja 5-6Lt, o tą medini turiu viena kojom, tai nervina, kad labai prastai sukinėjasi.
Atsakyti